Nanolab PH MINUS úprava vody 1,3 kg

Nanolab PH MINUS úprava vody 1,3 kg

199 Kč

H20 Ph Minus: přípravek pH minus je ve formě perliček, dobře rozpustných ve vodě. Vodný roztok přípravku pH minus reaguje kysele, a proto se s ním snadno snižuje pH vody

Partner: Kamoon.cz
Nanolab Bílý ocet 10% 5L

Nanolab Bílý ocet 10% 5L

359 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bílý ocet 10% 5000 ml Poctivý ocet bez barvy vyrobený v Brně. Bílý ocet je univerzální ekologický přípravek, šetrný k životnímu prostředí a pořídíte ho téměř „za pusu“. Jeho všestranné účinky znaly už naše babičky. Využití najde v kuchyni, vysmejčíte s ním ale i celou domácnost.

Nanolab Peroxid vodíku 3% 5L

Nanolab Peroxid vodíku 3% 5L

359 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Peroxid vodíku je domácí chemikálie, kterou lze bezpečně používat pro různé čisticí účely ve vaší domácnosti. Ačkoli se kdysi běžně používal k dezinfekci ran, dnes se pro tento účel nedoporučuje.

Nanolab Bílý ocet 10% 500 ml

Nanolab Bílý ocet 10% 500 ml

95 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Bílý ocet 10% 500 ml Poctivý ocet bez barvy vyrobený v Brně. Nepostradatelný pomocník každé ekologické domácnosti. Používá se ke konzervaci všech druhů zeleniny, je také vhodný jako desinfekční prostředek pro potravinářské účely, čistič aj. Ideální náhrada téměř všech chemických čistidel.

Nanolab WINDOW Clean na sklo 500ml

Nanolab WINDOW Clean na sklo 500ml

67 Kč

Univerzální čistič skleněných plochOkna a zrcadla beze šmouh? Díky Nanolab WINDOW Clean se už u mytí oken či jiných skleněných ploch v domácnosti nebudete muset rozčilovat. Sprej s obsahem alkoholu účinně čistí a leští skleněné povrchy a zanechává je beze šmouh.

Nanolab je česká společnost, se sídlem v Brně, založená v roce 2010. Původním a hlavním zaměřením společnosti jsou laboratorní rozbory. Postupem času jsme se začali zabývat prodejem dezinfekčních a jiných kosmetických přípravků, prodejem ochranných prostředků atp.