Natu Acerola prášek 80 % BIO 60 g
219 Kč

Acerola prášek 80 % BIO je významný zdroj vitamínu C a jiných látek, které podporují jeho vstřebatelnost a využitelnost.


Natu Arašídové máslo pražené 300 g
109 Kč

Arašídové máslo pražené je vyrobeno šetrným a důkladným zpracováním lehce pražených arašídů té nejvyšší kvality, díky kterému v něm zůstávají zachovány živiny a tělu prospěšné látky.


Natu Ashwagandha BIO prášek 200 g
239 Kč

Ashwagandha BIO prášek je jednou z nejvýznamnějších bylin ajurvédy, která má celou řadu příznivých účinků pro náš organismus a je přírodním antioxidantem.


Natu Ashwagandha BIO prášek 80 g
119 Kč

Ashwagandha BIO prášek je jednou z nejvýznamnějších bylin ajurvédy, která má celou řadu příznivých účinků pro náš organismus a je přírodním antioxidantem.


Natu Bambusový termohrnek 450 ml
498 Kč

Novinka

Bambusový termohrnek je cestovní termohrnek, který je vyroben z vysoce kvalitního bambusu.  Svůj oblíbený čaj nebo kávu si tak můžete vychutnat kdekoliv – na výletech, cestou do školy nebo v autě.


Natu Baobab BIO prášek 80 g
129 Kč

Baobab BIO prášek vyniká nadměrným obsahem vlákniny, která přispívá k normální funkci zažívacího systému a podporuje trávení.


Natu Camu Camu BIO prášek 80 g
219 Kč

Camu Camu BIO prášek obsahuje nadměrné množství vitamínu C, který podporuje normální stav imunity a metabolismu.


Natu Chia protein BIO a RAW 200 g
179 Kč

Novinka

Chia protein je získaný z chia semínek v BIO a RAW kvalitě, který je bohatý na obsah vlákniny a bílkovin. Je také zdrojem vápníku, fosforu a hořčíku. Má zahušťovací schopnosti, lehce gelovou konzistenci a nevýraznou chuť, která neovlivní výslednou chuť jídel.


Natu Červený jíl 200 g
109 Kč

Červený jíl neboli terrasol je vhodný nejen k péči o pleť, pokožku celého těla, ale i o vlasy.


Natu Granolove Chilli Čokoláda 400 g
168 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Granolove Chilli čokoláda je směs špaldových a ovesných vloček, kokosových chipsů, mandlí, goji a čokolády. Chilli čokoláda je z pravé čokolády s vysokým obsahem kakaových bobů. Skvěle se hodí jako rychlá, zdravá snídaně nebo výživná svačina. Chilli čokoláda je slazena přírodními sladidly.


Natu GranoLove Exotika 350 g
129 Kč

GranoLove Exotika je křupavou směsí špaldových a ovesných vloček zapečených s kokosovým nektarem a krémem z kešu oříšků. Lyofilizované mango, sušený ananas a banánové chipsy dodají tělu rychlou energii, slušnou dávku vitamínů i pocit tropického léta.


Natu GranoLove Lesní plody 350 g
139 Kč

GranoLove je lahodnou směsí lesního ovoce, vloček a ořechů zapečená s mandlovým máslem a javorovým sirupem. GranoLove díky obsahu lyofilizovaných borůvek, malin a jahod navíc dodá tělu vitamíny a živiny.


Natu GranoLove Slaný karamel 400 g
129 Kč

GranoLove je směsí špaldových a ovesných vloček v kombinaci s makadamy, mandlemi a kešu ořechy zapečená s arašídovým krémem, kokosovým olejem a nektarem dává vznik neodolatelné příchuti slaného karamelu. Granola je příjemně sladká, voňavá a navíc skvěle zasytí.


Natu Karob BIO 200 g
66 Kč

Karob BIO navozuje pocit sytosti a přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti.


Natu Kelp BIO prášek 180 g
289 Kč

Kelp BIO prášek je šetrně zpracovaný prášek z mořské řasy kelp s velkým obsahem jódu, který přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti a normálnímu stavu energetického metabolismu.


Natu Kelp BIO prášek 80 g
139 Kč

Kelp BIO prášek je šetrně zpracovaný prášek z mořské řasy kelp s velkým obsahem jódu, který přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti a normálnímu stavu energetického metabolismu.


Natu Křemelina 250 g
199 Kč

Křemelina neboli diatomická zemina je sypká hornina s vysokým obsahem organického křemíku.


Natu Křemelina 80 g
69 Kč

Křemelina neboli diatomická zemina je sypká hornina s vysokým obsahem organického křemíku.


Natu Kešu máslo 140 g
149 Kč

Kešu máslo je pravý ořechový RAW kešu krém vyrobený šetrným a důkladným zpracováním kešu ořechů té nejvyšší kvality.


Natu Kokos chipsy 300 g
69 Kč

Novinka

Kokosové chipsy jsou plné vlákniny a jiných prospěšných látek. Kokosové ořechy jsou zdrojem vitamínů a minerálů, jako je fosfor, železo, mangan a vitamíny B5 a B6. Hlavně bohaté jsou na hořčík, draslík a měď.


Natu Kokosové chipsy chilli BIO 70 g
54 Kč

Novinka

Kokosové chipsy jsou v podobě pečených kokosových lupínků s trochou chilli. Kokosové chipsy jsou získané z dužiny kokosů sušené na slunci. Poté jsou lehce pečené a ochucené směsí koření s mořskou solí. Dužina kokosu je plná rostlinných tuků a vlákniny.


Natu Kokosové chipsy kakao BIO 70 g
54 Kč

Novinka

Kokosové chypsy jsou v podobě pečených kokosových lupínků s peruánským kakaem a trochou kokosového nektaru a mořské soli. Dužina kokosu je plná rostlinných tuků a vlákniny.


Natu Kokosové chipsy mořská sůl BIO 70 g
54 Kč

Novinka

Kokosové chipsy jsou v podobě pečených kokosových lupínků se špetkou francouzské mořské soli. Kokosové chipsy jsou získané z dužiny kokosů sušené na slunci. Poté jsou lehce pečené a ochucené špetkou mořské soli navíc s jódem. Dužina kokosu je plná rostlinných tuků a vlákniny.


Natu Kokosová lžíce
59 Kč

Novinka

Kokosová lžíce je 100% přírodní a ekologický příbor.  Každá lžíce je díky ruční výrobě originálem. Kokosová lžíce má délku cca 16 cm. Není lakovaná, pouze ošetřena a naleštěna včelím voskem. Lžíce je zdravotně nezávadná, neobsahuje žádné chemické ani toxické látky.


Natu Kokosová miska růžová
175 Kč

Novinka

Kokosová miska je jedinečným produktem přírody z opravdových kokosových skořápek. Je ručně broušená a leštěná. Jedná se o prvotřídní ruční výrobu – jsou rozřezány, čištěny,  broušeny a leštěny panenským kokosovým olejem. Je 100% přírodní, ekologická a neobsahují žádné chemické látky.


Natu Kokosové máslo s malinami 140 g
159 Kč

Kokosové máslo s malinami je lahodnou kombinací kokosu, mandlí a malin, která nejen krásně vypadá, ale i voní a chutná. Jedná se o zcela přírodní zdroj energie.


Natu Lískooříškové pražené máslo 140 g
119 Kč

Lískooříškové pražené máslo má jemnou konzistenci s příjemným aroma díky jemnému a pomalému mletí lehce pražených lískových oříšků. Jedná se o čistý zdroj energie z přírody.


Natu Lískooříškové pražené máslo 300 g
179 Kč

Lískooříškové pražené máslo má jemnou konzistenci s příjemným aroma díky jemnému a pomalému mletí lehce pražených lískových oříšků. Jedná se o čistý zdroj energie z přírody.


Natu Lucuma BIO prášek 180 g
199 Kč

Lucuma BIO prášek se vyrábí z plodů exotické rostliny pouteria lucuma, která roste ve vysoko položených oblastech jihoamerických And.


Natu Lucuma BIO prášek 80 g
99 Kč

Lucuma BIO prášek se vyrábí z plodů exotické rostliny pouteria lucuma, která roste ve vysoko položených oblastech jihoamerických And.


Natu Lyo Mix borůvka 30 g
69 Kč

Novinka

Lyo mix borůvka je směs lesního mrazem sušeného ovoce které obsahuje borůvky, ostružiny, maliny, jahody a pro doslazení banán. Díky zpracování lyofilizací si ovoce uchovává většinu původních vlastností, jako je vůně, chuť, barva a obsah živin. Je bohatý na obsah sacharidů a vlákniny.


Natu Lyo Mix malina 35 g
79 Kč

Novinka

Lyo mix malina je směs sladkého ananasu, šťavnatých malin a kyselé mochyně, které dodávají energii. Navíc mrazem sušené ovoce si díky zpracování lyofilizací uchovává většinu původních vlastností, jako je vůně, chuť, barva a obsah živin. Je bohatý na obsah sacharidů a vlákniny.


Natu Lyo Mix mango 35 g
74 Kč

Novinka

Lyo mix mango, díky zpracování lyofilizací si ovoce uchovává většinu původních vlastností, jako je vůně, chuť, barva a obsah živin. Směs lyofilizovaného ovoce je bohatá na sacharidy a vlákninu. Obsahuje pouze cukr přirozeně se vyskytující v ovoci.


Natu Lyofilizovaný ananas 45 g
96 Kč

Novinka

Lyofilizovaný ananas si díky procesu sušení mrazem uchovává většinu původních vlastností, jako je vůně, chuť, barva a obsah živin. Ananas obsahuje vlákninu a bromelin.


Natu Lyofilizovaný banán plátky 45 g
59 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lyofilizovaný banán si díky procesu sušení mrazem uchovává většinu původních vlastností, jako je vůně, chuť, barva a obsah živin. Banány obsahují vitamín C a jsou bohaté na draslík a fosfor. Mají hojné množství přírodních ovocných cukrů ve formě sacharózy, fruktózy a glukózy.


Natu Lyofilizované borůvky 45 g
99 Kč

Novinka

Lyofilizované borůvky si díky procesu sušení mrazem uchovávají většinu původních vlastností, jako je vůně, chuť, barva a obsah živin. Jsou bohatým zdrojem vitamínu E.


Natu Lyofilizovaná broskev 45 g
89 Kč

Novinka

Lyofilizovaná broskev si díky procesu sušení mrazem uchovává většinu původních vlastností, jako je vůně, chuť, barva a obsah živin. Broskev je bohatá na řadu vitamínů skupiny B, vitamíny C a E. Je také zdrojem nejen provitaminu, betakarotenu, ale obsahuje také draslík, hořčík a vlákninu.


Natu Lyofilizované brusinky 45 g
86 Kč

Novinka

Lyofilizované brusinky si díky procesu sušení mrazem uchovávají většinu původních vlastností, jako je vůně, chuť, barva a obsah živin. Brusinka obsahuje množství vitaminu C, pektinu, karotenoidů, cukrů, kyselinu citronovou ale i jablečnou, vitamin A, E K a niacin.


Natu Lyofilizované jahody plátky 45 g
95 Kč

Novinka

Lyofilizované jahody si díky procesu sušení mrazem uchovávají většinu původních vlastností, jako je vůně, chuť, barva a obsah živin. Jahody jsou bohatým zdrojem vitamínu C, který podporuje naši obranyschopnost. V jahodách najdeme i provitamín A, B (B 1, B 2, B 5, B 6) a E.


Natu Lyofilizované kiwi 45 g
85 Kč

Novinka

Lyofilizované kiwi si díky procesu sušení mrazem uchovávají většinu původních vlastností, jako je vůně, chuť, barva a obsah živin. Kiwi je bohaté na vitamíny A, C, E a velké množství vitamínů skupiny B. Obsahuje minerály jako draslík, hořčík, železo a měď.


Natu Lyofilizované maliny 45 g
88 Kč

Novinka

Lyofilizované maliny si díky procesu sušení mrazem uchovávají většinu původních vlastností, jako je vůně, chuť, barva a obsah živin. Maliny jsou bohaté zejména na vitamíny B6, E a C. Obsahuje provitamín A či vitamíny řady B a z minerálních látek zinek, železo, vápník či draslík.


Natu Lyofilizované mango 45 g
93 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lyofilizované mango si díky procesu sušení mrazem uchovává většinu původních vlastností, jako je vůně, chuť, barva a obsah živin. Obsahuje vitamíny A, C, betakaroten, draslík a vlákninu.  Mango obsahuje vitamíny B1, B2, B6 a minerální látky jako je draslík, zinek, mangan ale také hořčík a železo.


Výrobky Natu jsou 100% přírodní, bez přidaných látek a s využitím surovin jasného původu.

Výrobky Natu jsou 100% přírodní, bez přidaných látek a s využitím surovin jasného původu.