Nature Box Přírodní tělový peeling Avocado Oil (Body Scrub) 200 ml
99 Kč

Přírodní tělový peeling Avocado Oil byl vyvinuta pro dosažení hladší pokožky po jemném obroušení. Je vůči pokožce pH neutrální, neobsahuje parabeny ani umělá barviva a je vhodný i pro vegany. S tímto peelingem docílíte hladké, jemné pokožky – odstraňuje odumřelé kožní buňky a pokožku zjemňuje.

Nature Box Přírodní sprchový gel Macadamia Oil (Shower Gel) 385 ml
99 Kč

Přírodní sprchový gel Macadamia Oil dokonale myje pokožku celého těla, osvěžuje ji a hydratuje. Je vůči pokožce pH neutrální, dermatologicky testovaný, neobsahuje parabeny ani umělá barviva a je vhodný i pro vegany. Jemná vůně makadamového oleje vás uchvátí. .

Nature Box Přírodní sprchový gel Almond Oil (Shower Gel) 385 ml
99 Kč

Přírodní sprchový gel Almond Oil šetrně myje pokožku celého těla, osvěžuje ji a hydratuje. Je vůči pokožce pH neutrální, dermatologicky testován, neobsahuje parabeny ani umělá barviva a je vhodný i pro vegany. Jeho jemná mandlová vůně vás bude doprovázet po celou dobu sprchování či koupele.

Nature Box Přírodní tělový peeling Apricot Oil (Body Scrub) 200 ml
99 Kč

Přírodní tělový peeling Apricot Oil jemně, ale účinně odstraní z vaší pokožky všechny odumřelé kožní buňky. Je vůči pokožce pH neutrální, neobsahuje parabeny ani umělá barviva a je vhodný i pro vegany. S tímto peelingem docílíte hladké, jemné pokožky. .

Nature Box Vyživující maska na vlasy Granátové jablko (Recovery Mask) 200 ml
129 Kč

Vyživující maska na vlasy s granátovým jablkem vyživuje pokožku hlavy a předchází tím jejímu vysoušení. Olej z granátového jablka je známý, protože obsahuje mnoho vitamínů a antioxidantů, které zlepšují stav suché pokožky. Zanechá ochranný film, a tím vlasy dlouhodobě chrání od kořínků po konečky.

Nature Box Přírodní šampon Coconut Oil (Shampoo) 385 ml
129 Kč

Přírodní šampon Coconut Oil hydratuje vaše vlasy a dodává jim chybějící energii a dlouhotrvající svěžest! Pro obnovené vlasy plné života. Objevte kouzlo přírodních olejů! Šampon neobsahuje sulfátové tenzidy, silikony a parabeny.

Nature Box Přírodní šampon Apricot Oil (Shampoo) 385 ml
129 Kč

Přírodní šampon Apricot Oil dokonale umyje vaše vlasy, zanechá je lesklé, jemné a vyživené. Navíc je bez sulfátových tenzidů, silikonů a parabenů a je vhodný pro vegany. Dopřejte vašim vlasům dokonalou péči s přírodními oleji. .

Nature Box Přírodní balzám na vlasy Almond Oil (Conditioner) 385 ml
129 Kč

Přírodní balzám na vlasy Almond Oil pro vzdušný pocit vlasů zanechá vaše vlasy lesklé, jemné a vyživené. Regeneruje je a usnadňuje jejich rozčesávání. Navíc je bez silikonů a parabenů a je vhodný pro vegany. Dopřejte vašim vlasům dokonalou péči s přírodními oleji. .

Nature Box Přírodní šampon Avocado Oil (Shampoo) 385 ml
129 Kč

Přírodní šampon Avocado Oil regeneruje vlasy, vyhlazuje roztřepené konečky a dodává jim lesk a sílu. Pro obnovené vlasy plné života. Objevte kouzlo přírodních olejů! Šampon neobsahuje sulfátové tenzidy, silikony a parabeny.

Nature Box Přírodní balzám na vlasy Avocado Oil (Conditioner) 385 ml
129 Kč

Přírodní balzám na vlasy Avocado Oil vyživuje vlasy do hloubky a regeneruje je od kořínků ke konečkům. Objevte kouzlo přírodních olejů! Je bez obsahu silikonů a parabenů, je vhodný pro vegany. Usnadňuje rozčesávání vlasů a dodává jim příjemnou jemnou vůni a lesk. .

Nature Box Přírodní balzám na vlasy Coconut Oil (Conditioner) 385 ml
129 Kč

Přírodní balzám na vlasy Coconut Oil vyživuje vlasy do hloubky a regeneruje je od kořínků ke konečkům. Objevte kouzlo přírodních olejů! Je bez obsahu silikonů a parabenů, je vhodný pro vegany. Usnadňuje rozčesávání vlasů – pro krásně hebké a dobře hydratované vlasy.

Nature Box Přírodní šampon pro beztížný objem Almond Oil (Shampoo) 385 ml
129 Kč

Přírodní šampon Almond Oil pro beztížný objem dodá vašim vlasům okamžitý objem a hebkost bez zatížení. Objevte kouzlo přírodních olejů! Šampon neobsahuje sulfátové tenzidy, silikony a parabeny. Dopřejte vašem vlasům tu pravou péči s přírodním šamponem, který je vhodný i pro vegany. .

Nature Box Přírodní tělové mléko Macadamia Oil (Body Lotion) 385 ml
139 Kč

Přírodní tělové mléko Macadamia Oil  poskytne vaší pokožce hydrataci pro pocit jemnější pokožky po celý den. Je dermatologicky testováno, je vhodné pro vegany a neobsahuje silikony ani parabeny. Dopřejte si luxusní zážitek s tělovým mlékem, které je plné přírodních olejů.

Nature Box Přírodní tělové máslo Avocado Oil (Body Butter) 200 ml
139 Kč

Přírodní tělové máslo Avocado Oil hydratuje pokožku, zvláčňuje ji a vyživuje. Vaše pokožka bude po použití vláčná, jemná a hydratovaná do hloubky. Tělové máslo je dermatologicky testováno, je vhodné pro vegany, neobsahuje silikony a umělá barviva. .

Nature Box Přírodní tělové máslo Apricot Oil (Body Butter) 200 ml
139 Kč

Přírodní tělové máslo Apricot Oil je určeno pro intezivní hydrataci pokožky. Vaše pokožka bude po jeho použití vláčná, jemná a hydratovaná do hloubky. Tělové máslo je dermatologicky testováno, je vhodné pro vegany, neobsahuje silikony a umělá barviva. .

Nature Box Přírodní tělové mléko Coconut Oil (Body Lotion) 385 ml
139 Kč

Přírodní tělové mléko Coconut Oil poskytne vaší pokožce hydrataci pro pocit jemnější pokožky po celý den. Mléko je vhodné pro vegany a neobsahuje silikony ani parabeny. Dopřejte si luxusní zážitek s tělovým mlékem, které je plné přírodních olejů.

Nature Box Přírodní tělové mléko Avocado Oil (Body Lotion) 385 ml
139 Kč

Přírodní tělové mléko Avocado Oil poskytuje hydrataci pro jemnější pokožku po celý den. Vaše pokožka bude po použití vláčná, jemná a hydratovaná do hloubky. Navíc je vhodné pro vegany a neobsahuje silikony ani parabeny. Dopřejte si luxusní zážitek s tělovým mlékem, které je plné přírodních olejů.

Nature Box Šampon na vlasy Granátové jablko (Shampoo) 385 ml
139 Kč

Objevte krásu s šamponem na vlasy se 100 % za studena lisovaným olejem z granátového jablka. Efektivní ochrana pro dlouhotrvající a zářivou barvu. Granátové jablko obsahuje bohatou škálu vitamínů a antioxidantů. Pro dokonalý pocit použijte Nature Box kondicionér granátové jablko.

Nature Box Přírodní tělový olej Apricot Oil (Body Oil) 150 ml
179 Kč

Přírodní tělový olej Apricot Oil poskytuje intenzivní pocit vyživení a krásné rozzáření vaší pokožky. Dopřejte si luxusní péči s tímto přírodním olejem, který nádherně voní po meruňkách. Hýčkejte se a odměňte po náročném dni. .

Specialisté společnosti Nature Box přichází s tím nejlepším z přírody. V rámci péče o vlasy představují produkty, které se mohou pyšnit unikátním složením ze 100% přírodních za studena lisovaných olejů, dále vegansky certifikované receptury, bez chemických složek jako sulfáty nebo parabeny.

Specialisté společnosti Nature Box přichází s tím nejlepším z přírody. V rámci péče o vlasy představují produkty, které se mohou pyšnit unikátním složením ze 100% přírodních za studena lisovaných olejů, dále vegansky certifikované receptury, bez chemických složek jako sulfáty nebo parabeny.