NC Home Mop ekologický 140 g
30 Kč

Jednoduché, rychlé a praktické použití. Čistí dokonale i bez čisticích prostředků. Nepouští vlákna a nezanechává šmouhy. Dlouhá životnost a vysoká savost. Lze prát v pračce do 60 °C v jakémkoliv pracím prostředku.

NC Home Mop GREY s mikrovláknem teleskopickou tyčí
128 Kč

Plochý mop je určený na použití v domácnosti. Jeho materiálové složení umožňuje jeho použití na sucho i na mokro. Doporučená teplota praní 40°C. Nepoužívejte aviváž! Sklopný mechanismus plastového bloku umožněje snadné sejmutí mikrovlákna z mopu. Hrubý závit.

NC Home Náhrada k okenní stěrce 7x32cm mikrovlákno
30 Kč

Náhrada k okenní stěrce z vysoce absorbčního mikrovlákna, se kterou důkladně odstraníte prach a nečistoty ze skla. Je určena pro všechny typy oken a výloh.   Rozměry: 7 × 32 cm Materiál: 80 % polyester, 20 % polyamid

NC Home Násada 130 cm se závitem
22 Kč

Tvrzená tyč s okem na zavěšení vhodná pro kombinaci se smetákem, stěrkou nebo mopem. Hrubý závit. Materiál: kov + plast Barva: různé

NC Home Smeták STYLE, Mix barev
36 Kč

Smeták STYLE má hrubý závit a husté štětiny. Skvěle si poradí s nečistotou různých povrchů. barva: různé Materiál: plast, syntetická vlákna Barevné provedení na obrázku nemusí odpovídat skutečnosti!