NEDFORM s.r.o. Filtr do Oasy č. 1
295 Kč

Odstraňuje z vody dusičnany a další látky. Pro filtrační přístroj OASA, DIONA Obsahuje bakteriostaticky ošetřené aktivní uhlí a selektivní denitratační anex na odstraňování dusičnanů.

NEDFORM s.r.o. Filtr do Oasy č. 2
295 Kč

Odstraňuje z vody chlór a další látky. Pro filtrační přístroj OASA, DIONA Obsahuje bakteriostaticky ošetřené aktivní uhlí. Zlepšuje chuť a barvu vody, odstraňuje zápach vody.

NEDFORM s.r.o. Oasa čirá (filtrační vložka č.1)
940 Kč

Nádobový filtr. Odstraňuje dusičnany a další látky. Multifunkční set – Oasa je nástupcem nádobového filtru Diona. Set Oasa umožňuje účinně zlepšit kvalitu vody dodávané z veřejného vodovodu nebo z vaší studny.

NEDFORM s.r.o. Filtr do Oasy č. 4
295 Kč

Odstraňuje z vody arzen a další látky. Pro filtrační přístroj OASA, DIONA Obsahuje bakteriostaticky ošetřené aktivní uhlí a speciální sorbent GEH, který má vysokou účinnost a kapacitu pro sorpci těžkých kovů, především arzenu, v kyselé oblasti pH, kde má aktivní uhlí nízkou účinnost.

NEDFORM s.r.o. Oasa čirá (filtrační vložka č.2)
940 Kč

Nádobový filtr. Odstraňuje chlór a další látky. Multifunkční set – Oasa je nástupcem nádobového filtru Diona. Set Oasa umožňuje účinně zlepšit kvalitu vody dodávané z veřejného vodovodu nebo z vaší studny.

NEDFORM s.r.o. Oasa čirá (filtrační vložka č.4)
940 Kč

Nádobový filtr. Odstraňuje z vody arzen a další látky. Multifunkční set – Oasa je nástupcem nádobového filtru Diona. Set Oasa umožňuje účinně zlepšit kvalitu vody dodávané z veřejného vodovodu nebo z vaší studny.