Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně

Netatmo

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Netatmo přídavný indoor modul Netatmo Single Valve - chytrá termostatická hlavice
Netatmo přídavný indoor modul

Přídavný interiérový modul pro meteostanici Netatmo, měří koncentrace CO2, vlhkost a teplotu v místnosti kde je instalován, bezdrátová komunikace mezi základovou stanicí a modulem, napájení AAA bateriemi.

můžete mít 28.3.

Akce
Netatmo Single Valve - chytrá termostatická hlavice Netatmo Single Valve - chytrá termostatická hlavice
Netatmo Single Valve - chytrá termostatická hlavice

Ušetřete v průměru 37 % spotřeby energie a snižte vaši uhlíkovou stopu pomocí chytrých termostatických hlavic Netatmo. Spravujte váš domov centrálně ze svého smartphonu – měňte teploty místností z vaší postele nebo odkudkoliv na světe, naplánujte si vytápění pro návrat z dovolené. Pro správnou funkčnost termostatických hlavic je nutné již mít nainstalovanou centrální jednotku (relé), která je součástí startovacího balíčku Netatmo Valves Starter Pack

můžete mít DNES

MALL
Netatmo Smart Thermostat NTH01-EN-EU Netatmo Single Valve - chytrá termostatická hlavice
Netatmo Smart Thermostat NTH01-EN-EU

Bezdrátové ovládání vašeho kotle na vytápění – plyn, elektrika, tuhá paliva, dřevo; komunikace s mobilním zařízením s iOS a Android systémem pomocí Wi-Fi; termostat eviduje váš pobyt v bytě či domě a nastaví ideální teplotu, při které můžete ušetřit až 37 % spotřebované energie; v případě potřeby lze nastavit i na dálku. Pokud nemáte smartphone lze nastavit i ručně.

můžete mít DNES

MALL
Netatmo Healthy Home Coach Netatmo Smart Indoor Camera, zlato/bílá (NSC01-EU)
Netatmo Healthy Home Coach

Interiérová meteorologická stanice Netatmo. Pro monitoring kvality životního prostředí. Indoor modul pro sledování teploty, vlhkosti a úrovně CO2 a hluku.

můžete mít 28.3.

Netatmo Urban Weather Station Netatmo Smart Indoor Camera, zlato/bílá (NSC01-EU)
Netatmo Urban Weather Station

Osobní interiérová a exteriérová meteorologická stanice umožňuje uživateli monitorovat kvalitu životního prostředí. Stanice sbírá data z prostředí a posílá je přes wi-fi do aplikace Netatmo, která je k dispozici zdarma. Data tak můžete sledovat přes svůj mobilní telefon, či iPad. Součástí aplikace je také předpověď počasí na následujících 7 dnů a v případě větších měst i informace o znečištění prostředí.

můžete mít DNES

MALL
Netatmo Smart Indoor Camera, zlato/bílá (NSC01-EU) Netatmo Smart Indoor Camera, zlato/bílá (NSC01-EU)
Netatmo Smart Indoor Camera, zlato/bílá (NSC01-EU)

Chytrý hlídací systém pro kanceláře nebo domácnosti ve velmi stylovém provedení s funkcí rozpoznání nastavených obličejů a zasílání informací na chytré mobilní telefony nebo tablety. Možnost natáčení videa ve FullHD kvalitě 1920 × 1080 bodů, širokoúhlý objektiv až 130°.

můžete mít 28.3.

Akce
Netatmo Valves Starter Pack - startovací set chytrých termostatických hlavic Netatmo Valves Starter Pack - startovací set chytrých termostatických hlavic
Netatmo Valves Starter Pack - startovací set chytrých termostatických hlavic

Set dvou Netatmo termostatických hlavic a centrální jednotky. Ušetřete v průměru 37% spotřeby energie a snižte vaši uhlíkovou stopu pomocí chytrých termostatických hlavic Netatmo. Spravujte váš domov centrálně ze svého smartphonu – měnte teploty místností z vaší postele nebo odkudkoliv na světe, naplánujte si vytápění pro návrat z dovolené.

můžete mít DNES

MALL
Netatmo Wind Gauge - anemometr pro meteostanici Netatmo Valves Starter Pack - startovací set chytrých termostatických hlavic
Netatmo Wind Gauge - anemometr pro meteostanici

Modul určený pro připojení k meteostanici Netatmo. Modul měří směr a rychlost větru. Rozsah měření 0 – 45 m/s s přesností 0,5 m/s. Dosah signálu mezi modulem a stanicí max cca 100 m. Modul je napájen čtyřmi AA bateriemi. K meteorologické stanici lze připojit jeden anemometr.

můžete mít 28.3.

Netatmo Netatmo Smart Modulating Thermostat Netatmo Valves Starter Pack - startovací set chytrých termostatických hlavic
Netatmo Netatmo Smart Modulating Thermostat

Ovládejte svůj inteligentní modulační termostat Netatmo Smart Modulating Thermostat na dálku pomocí chytrého telefonu nebo v případě potřeby manuálně. Kompatibilní pouze s modulačními kotli OpenTherm Ovládejte vytápění i teplou užitkovou vodu Funkce automatického…

můžete mít 29.3.

Netatmo Netatmo Smart Video Doorbell Netatmo Smart Door and Window Sensors (DTG-EC)
Netatmo Netatmo Smart Video Doorbell

Vnější IP videozvonček s Full HD rozlišením a funkcemi jako: komunikace se svými návštěvníky, ať jste kdekoli, prostřednictvím smartphonu jednoduchá instalace nahrazením současného kabelového zvonku upozornění s detekcí osob vestavěný reproduktor a mikrofon podpora SD…

můžete mít 29.3.

Netatmo Smart Door and Window Sensors (DTG-EC) Netatmo Smart Door and Window Sensors (DTG-EC)
Netatmo Smart Door and Window Sensors (DTG-EC)

Inteligentní senzor dveří a oken, vodotěsné, detekce pohybu, vibrace, otevření a zavření, senzory pracují pouze s inteligentní vnitřní kamerou Netatmo, která se prodává samostatně. Maximálně 12 senzorů na kameru, napájení 2 AAA baterie, Aplikace je k dispozici v App Store / Google Play.

můžete mít 28.3.

Netatmo Smart Smoke Alarm (NSA-EC) Netatmo Smart Door and Window Sensors (DTG-EC)
Netatmo Smart Smoke Alarm (NSA-EC)

Inteligentní detektor kouře pro ochranu vašeho domova. Zasílá výstrahy na váš smartphone. Desetiletá výdrž baterie. Tělo z vysoce kvalitního plastu. Vysoce výkonný fotoelektrický dýmový senzor. Hlasitost sirény 85 dB. Bluetooth s nízkou spotřebou energie. Wi-Fi připojení.

můžete mít 28.3.

Netatmo navrhuje elegantní a chytré produkty, které harmonicky zapadnou do Vašeho životního stylu a pomůžou Vám pochopit prostředí, ve kterém se pohybujete.

Netatmo je první osobní meteostanice určená pro systémy iOS a Android. Mechanika, elektronika a zabudovaný software Netatmo produktů jsou navrhovány racionálně a pozorně, vyrobené ve standardech vysoké kvality. Aplikace pro web a mobilní telefony poskytují údaje v graficky působivém a lehko pochopitelném designu. Stres, znečistění, vysoká hlučnost v městských oblastech ovlivňují celkový zdravotní stav lidí. S Netatmo můžete monitorovat prostředí a upravit kvalitu Vašeho života.

Plánem Netatmo je vytvořit celosvětovou databázi z množství zapojených Netatmo senzorů, s údaji aktuálního počasí a kvality ovzduší. Značka je vítězem v kategoriích Tech For A Better World, Health & Wellness a Home Appliances na mezinárodní výstavě CES 2013 v Las Vegas.