Nejprodávanější

Niceboy ® X-Fit Watch 2 Lite

Niceboy ® X-Fit Watch 2 Lite

990 Kč
899 Kč

Chytré hodinky. Dotykový 2,5D LCD displej s velikostí 1,69 palců. Měření tepu ze zápěstí. Monitor spánku. Bezdrátové rozhraní Bluetooth 5.0. Pohodlný silikonový pásek. Vodotěsné a prachuodolné tělo (stupeň krytí IP67). Hmotnost 16,9 gramů. Výdrž baterie až 7 dní.

Partner: CZC.CZ
Niceboy ® X-fit Watch Pixel
1x

Niceboy ® X-fit Watch Pixel

1 199 Kč

Elegantní hodinky s výdrží baterie až 10 dní. Dotykový 2,5D LCD displej s velikostí 1,3 palců. Odolné kovové tělo. Plně vodotěsné a prachuodolné (stupeň krytí IP68). Mobilní aplikace pro Android a iOS. Upozorní na příchozí hovory, SMS a upozornění z dalších aplikací. 7 sportovních režimů (chůze.

Partner: CZC.CZ
Niceboy ® X-Fit Watch 2

Niceboy ® X-Fit Watch 2

1 490 Kč
1 299 Kč

Chytré hodinky X-fit Watch 2 s 1,69" dotykovým 2,5D LCD displejem. Odolné kovové tělo. Vyměnitelný silikonový pásek. Bluetooth 5.0. Vodotěsné a prachuodolné (stupeň krytí IP68). Sportovní režim pro 23 sportů. Výdrž baterie 7 až 10 dní. Hodinky i aplikace ve více jazycích (včetně češtiny).

Partner: CZC.CZ
Niceboy ® X-Fit Coach GPS

Niceboy ® X-Fit Coach GPS

1 790 Kč

Sportovní hodinky s integrovaným GPS modulem. Vodotěsné tělo se stupněm krytí IP68. 9 sportovních aktivit. Dotykový 1,3" TFT LCD displej. Výdrž baterie až 10 dní, až 8 hodin se zapnutou GPS. Mobilní aplikace pro Android a iOS v češtině. Upozornění na telefonní hovory.

Partner: CZC.CZ
Niceboy X-fit Watch 2 Lite
37x

Niceboy X-fit Watch 2 Lite

990 Kč
899 Kč

Další nabídka za 844 Kč

Akce

Chytré hodinky Niceboy X-fit Watch 2Lite mají barevný 1,69" LCD displej a na jedno nabití vydrží až 7 dní. Nepřetržitě monitorují váš srdeční tep, tlak a okysličení krve (SpO2), celkovou denní aktivituspánek. Mají 7 sportovních režimů, jsou voděodolné a prachuvzdorné dle normy IP67, zobrazují notifikace z telefonu, upozorní na SMS zprávypříchozí hovory. Funkce ovládání hudebního přehrávače, doprovodná aplikace pro přehledné statistiky kompatibilní s Android i iOS. Unisex design s vahou pouhých 16,9 g.

Od prodejce MALL
Niceboy X-fit Watch 2
8x

Niceboy X-fit Watch 2

1 490 Kč
1 290 Kč

Další nabídka za 1 005 Kč

Akce

Chytré hodinky Niceboy X-fit Watch 2 mají barevný 1,69" LCD displej a na jedno nabití vydrží až 10 dní. Nepřetržitě monitorují váš srdeční tep, tlak a okysličení krve (SpO2), celkovou denní aktivituspánek. Mají 23 sportovních režimů, jsou voděodolné a prachuvzdorné dle normy IP68, zobrazují notifikace z telefonu, upozorní na SMS zprávypříchozí hovory. Funkce ovládání hudebního přehrávače, doprovodná aplikace pro přehledné statistiky kompatibilní s Android i iOS.

Od prodejce MALL
-14%
Niceboy X-fit Watch Pixel, Black
45x

Niceboy X-fit Watch Pixel, Black

1 390 Kč
1 190 Kč
Akce

Na ruce jsou tak krásné díky elegantnímu designu a nabízí více než 50 stylů ciferníku, abyste si mohli zvolit ten nej – moderní Bluetooth 5.0 chytré hodinky Niceboy X-fit Watch Pixel s dotykovým LCD displejem pomohou s monitoringem vašeho zdraví a kondice. Vybírat můžete ze 7 sportovních režimů. Změří vám tep, okysličení krve, tlak a zachytí počet spálených kalorií, ujitých kroků i km. Na nabití vydrží 10 dní a pyšní se funkcí ovládání přehrávače hudby v mobilu.

Od prodejce MALL
Niceboy X-fit Coach GPS
15x

Niceboy X-fit Coach GPS

1 990 Kč
1 790 Kč

Chytré hodinky Niceboy X-fit Coach GPS mají barevný 1,3" displej a na jedno nabití vydrží až 10 dní. Monitorují váš tep, denní aktivitu i spánek. Mají 9 sportovních režimů, jsou voděodolné dle normy IP68, zobrazují notifikace, ovládají hudební přehrávač a všechna data ukazují v přehledné české aplikaci.

Od prodejce MALL

„Produkty značky Niceboy® byly na evropský trh poprvé uvedeny v roce 2016.

Původním zaměřením značky Niceboy® byly outdoorové kamery, autokamery a jejich příslušenství. Tento segment o rok později doplnily produkty z kategorie přenosných repráčků, bezdrátových sluchátek a fitness náramků.

Portfolio značky Niceboy® se stále rozšiřuje, jak ve stávajících kategoriích, tak i v kategoriích úplně nových. Nejnověji Niceboy® vstoupil v roce 2019 na trh s ucelenou řadou gamingového vybavení.

V současné době se značka Niceboy® prodává v 8 evropských zemích a díky kombinaci skvělého designu, kvality a příznivé ceny, patří naše produkty, vždy k tomu nejoblíbenějšímu zboží.

Vaše důvěra nás zavazuje, naše produkty a zákaznický servis stále zlepšovat.

Děkujeme."

Niceboy