Nitecore

Společnost Nitecore je přední světový specialista a výrobce ručních svítilen a příslušenství na profesionální úrovni v různých oborech a oblastech zájmu. Jejich produkty jsou dodávány prostřednictvím globální distribuční sítě Nitecore pokrývající více než 100 zemí a regionů. Jejich poslání se nemění: vyrábět to nejlepší pro ty nejlepší. Jsou odhodláni vyrábět vybavení snů, které předčí veškerá očekávání. Nitecore věří v sílu vybavení. Se stylovým vybavením budete mimořádní, správné vybavení může ale také znamenat rozdíl mezi tím, zda něco dokážete nebo nikoli. V Nitecore jsou milovníci kempování, turisté, horolezci, potápěči, cyklisté, rybáři a vodáci. Se zákazníky sdílí nadšení pro hory, skály, silnice, led, vodu, lesy, moře, déšť, mlhu a dokonce i sníh. Mají stejné představy o tom, jak má vypadat správné vybavení. Toto porozumění je zdrojem nových nápadů a dokonalých řešení.

Inovace mají v DNA zakořeněné od okamžiku, kdy společnost založila skupinka zapálených nadšenců. Jsou posedlí nejnovějšími technologiemi všeho druhu a nebojí se je používat při navrhování nových osvětlovacích produktů. Ve svém oboru se můžou pochlubit nejinovativnějšími řešeními, nejlepšími zkušenostmi uživatelů a nejlepšími výkony: celosvětově první baterka na tužkové baterie s neomezeně proměnlivým jasem Infinite Variable Brightness (Nitecore NDI); celosvětově první baterka vybavená systémem ovládání chytrým pístem Smart Piston Drive System (D10); celosvětově první řada baterek vybavených 3. generací technologie ovládání chytrým prstencem (Smart Selector Ring); držitel ceny ISPO Award Gold Winner 2014 se svítilnou CR6 za silný duální výkon bílá/červená LED; držitel ceny China Outdoor Industry Award Winner 2013 s čelovkou HC50 atd.

Svítilny Nitecore jsou inovativní, robustní, velmi výkonné a intuitivní osvětlovací nástroje. Jsou navrženy pro širokou možnost využití včetně outdoorových sportů, prosazování práva a taktických scénářů, ale i s jejich používáním v průmyslu. Jsou tou nejlepší pomůckou pro outdoorové nadšence, policisty, taktické uživatele a pracovníky nejrůznějších profesí. Jejich kolekce baterek umožňuje výběr z mnoha velikostí, provozních preferencí, úrovní výkonu a napájecích řešení. Každou baterku Nitecore je možno považovat za mistrovské dílo. Zaručujeme, že najdete to správné osvětlení pro každý úkol.

Výrobky značky Nitecore jsou zastoupeny v následujících kategoriích: