NOORDI Kočárek Fjordi II 2v1 2020 Chocolate

NOORDI Kočárek Fjordi II 2020 2v1

18 990 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní, stylový, praktický, a hlavně pohodlný, to je kočárek Fjordi II 2v1 od Noordi. Jedná se o dvojkombinaci s korbičkou a sportovní sedačkou, takže kočárek vyhoví všem požadavkům na cestování s dětmi od narození až do 15 kg. Lehký a kompaktní hliníkový podvozek se snadným systémem skládání cestování ještě usnadní. Součástí kočárku je i bohatá výbava, jako je například přebalovací taška, zateplený nánožník a pláštěnka.

Od prodejce MALL
NOORDI Kočárek Luno All Trails 2v1 Moonshine

NOORDI Kočárek Luno All Trails 2v1 Moonshine

21 990 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

NOORDI Kočárek Luno All Trails 2v1 Moonshine Kočárek Noordi Luno All Trails 2v1 byl navržen tak, aby vašemu dítěti poskytl maximální pohodlí a bezpečí na vašich procházkách jakýmkoli terénem. Kombinaci 2v1 tvoří podvozek, sedák, korbička a přebalovací taška. Podvozek – Spolehlivý a kompaktní hliníko

NOORDI Kočárek Sole II 3v1 2020 Dark Brown

NOORDI Kočárek Sole II 3v1 2020 Dark Brown

19 490 Kč
Doprava zdarma

Elegantní, stylový, praktický, a hlavně pohodlný, to je kočárek Sole II 3v1 od Noordi. Jedná se o trojkombinaci s autosedačkou 0–13 kg, korbičkou a sportovní sedačkou, takže kočárek vyhoví všem požadavkům na cestování s dětmi od narození až do 15 kg. Součástí kočárku je i bohatá výbava, jako je například přebalovací taška, zateplený nánožník a pláštěnka.

Od prodejce MALL

Láska ke Skandinávii... Tvůrci mohou být inspirováni mnoha věcmi. Noordi Fjordi kočárek byl inspirován kulturou a životním stylem v Norsku. Drsné podnebí tam má velký vliv na komfort dětí. Prostorný kočárek Fjordi chrání před větrem, deštěm a poskytuje miminku veškeré pohodlí.