Novama WHITE K Nosní odsávačka
859 Kč

NOVAMA WHITE K Nosní odsávačka Odsávačka Novama White K s jednoduchou obsluhou. 2 úrovně výkonu skryté pod dvěma tlačítky. Čištění nosu je jednoduché a rychlé.

Novama FAMILINO by FLAEM pneumatický pístový inhalátor s nebulizéry
884 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

NOVAMA FAMILINO by FLAEM pneumatický pístový inhalátor s nebulizéry NOVAMA FAMILINO je inhalátor nejvyí třídy a nejvyšší kvality vyrobený známou společností FLAEM, která je svou kvalitou známá po celém světě. Novama Familino je kompletní sada pro aerosolovou terapii.

Novama 4HEAD HTD8813 Profesionální bezdotykový teploměr
791 Kč

Bezkontaktní infračervený teploměr NOVAMA 4HEAD & nbsp; reaguje na současnou situaci. Může být úspěšně použit jako na intenzivní, tak i na časté kontrolní měření ve zdravotnických zařízeních i doma na diagnostiku sezónních infekcí.

Novama OXIPULSO Pulsní oximetr, bílý
783 Kč

Miniaturní zařízení na měření úrovně saturace krve a pulzu. Koncentrace kyslíku v krvi je důležitý parametr dýchání.

Novama DURA Manometrický - Hodinkový tlakoměr
655 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tlakoměr NOVAMA ProSeries DURA je výkonný ruční hodinkový tlakoměr. Má automatické vypouštění vzduchu a nafukování manžety je integrované s tlakoměrem, což usnadňuje měření.

Novama KIT C univerzální nebulizační set pro děti
173 Kč

NOVAMA KIT C univerzální nebulizační set pro děti Univerzální nebulizační souprava. Set je náhrada vyrobena pro Novama Nebulino avšak je vhodná i pro většinu pneumatických pístových nebulizéry.

Novama adaptér ke tlakoměrem FIRST
254 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Adaptér pro tlakoměr NOVAMA FIRST. Má certifikát TÜV a diodu, která informuje o provozu adaptéru.

Novama COMFORT + Ramenní tlakoměr s manžetou 22 - 42 cm
1 142 Kč

NOVAMA COMFORT + Ramenní tlakoměr s manžetou 22 – 42 cm Automatický ramenný monitor krevního tlaku Novama Comfort + je vhodný pro každého, kdo potřebuje sledovat svůj krevní tlak a srdeční rytmus na denní bázi.

Novama FIRST Comfort Manžeta na tlakoměry First
350 Kč

Novama First Manžeta, na rozdíl od většiny manžet na trhu, je zpevněná a díky tomu se pohodlněji nosí (zejména pokud jde o starší lidi). Kromě toho omezuje nepříjemné pocity (kompresi) u extrémně tenkých lidí.

Novama FIRST Ramenní tlakoměr s indikátorem IHB
1 452 Kč

NOVAMA FIRST Ramenní tlakoměr s indikátorem IHB Novama First Plus je snadno použitelný ramenní tlakoměr s velkým displejem ukazujícím měření v jasné a transparentní formě. Tlakoměr je vybaven funkcí indexu klasifikace krevního tlaku podle WHO. Normy pro hodnocení krevního tlaku ve vztahu k věku

Novama FREE Vteřinový bezkontaktní teploměr, Aquamarin
988 Kč

Bezkontaktní teploměr pro rychlé a spolehlivé měření teploty u dětí i dospělých dosahuje přesný a spolehlivý výsledek jen za sekundu, což nám umožňuje rychle diagnostikovat nemoc a rychle reagovat na vzniklou situaci.

Novama FREE Vteřinový bezkontaktní teploměr, bílý
931 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bezkontaktní teploměr pro rychlé a spolehlivé měření teploty u dětí i dospělých dosahuje přesný a spolehlivý výsledek jen za sekundu, což nám umožňuje rychle diagnostikovat nemoc a rychle reagovat na vzniklou situaci.

Novama FREE Vteřinový bezkontaktní teploměr, zelený
988 Kč

Bezkontaktní teploměr pro rychlé a spolehlivé měření teploty u dětí i dospělých dosahuje přesný a spolehlivý výsledek jen za sekundu, což nám umožňuje rychle diagnostikovat nemoc a rychle reagovat na vzniklou situaci.

Novama HOME MAN Ramenní tlakoměr pro muže s ESH a IHB
782 Kč

NOVAMA HOME MAN Ramenní tlakoměr pro muže s ESH a IHB Dynamický, dobře udržovaný a zdravý – moderní člověk, nepotřebuje nikoho na to aby zjistil, zda je jeho tlak normální. Má monitor krevního tlaku NOVAMA HOME MAN a stejně jako peněženka a smartphone je sním obvykle každý den.

Novama HOME WOMAN Ramenní tlakoměr pro ženy s ESH a IHB
782 Kč

NOVAMA HOME WOMAN Ramenní tlakoměr pro ženy s ESH a IHB Jste aktivní žena, vědoma si své hodnoty a proto věnujete náležitou péči o blaho a pohodlí vašeho života každý den. Ve vaší kabelce najdete nejpotřebnější věci, přirozeně mezi nimi od nynějška bude i tmavě fialový monitor tlaku krve NOVAMA

Novama NEBULINO Pneumatický pístový inhalátor s nebulizéry
1 025 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

NOVAMA NEBULINO Pneumatický pístový inhalátor s nebulizéry Ideální pro domácí použití V čem je odlišný Novama Nebulino? Zejména příjemným zvukem, který je mimořádně ohleduplný pro sluch, a který usnadňuje mluvení vedle inhalaci. Navíc Nebulino je snadno použitelný a má vhodně složený soubor para

Novama NELLA by FLAEM inhalátor s nebulizéry pro děti
1 694 Kč
Doprava zdarma

NOVAMA NELLA by FLAEM inhalátor s nebulizéry pro děti Parametry nebulizéry NOVAMA jsou testovány nezávislým výzkumným ústavem TÜV Rheinland a jsou v souladu s evropskými normami týkajícími se nebulizéry.

Novama WHITE SIGMA Skleněný bezrtuťový teploměr analogový
181 Kč

Jednoduchý, ale přesný teploměr neobsahující rtuť byl navržen společností NOVAMA WHITE a obsahuje patentovaný tekutý kov z gallia, india a cínu – galinstan. Galinstan je zcela netoxická látka šetrná k životnímu prostředí. Teploměr dobře poslouží těm, kteří preferují formu klasického měření před

Novama WHITE SIGMA Skleněný bezrtuťový teploměr analogový, 12 ks v displeji
1 389 Kč

NOVAMA WHITE SIGMA Skleněný bezrtuťový teploměr analogový, 12 ks v displeji Jednoduchý, ale přesný teploměr neobsahující rtuť byl navržen společností NOVAMA WHITE a obsahuje patentovaný tekutý kov z gallia, india a cínu – galinstan. Galinstan je zcela netoxická látka šetrná k životnímu prostředí

Novama WHITE T1S Bezkontaktní teploměr s rychlým měřením
963 Kč

NOVAMA WHITE T1S Bezkontaktní teploměr s rychlým měřením Poznejte teplotu těla nebo předmětu, jídla, koupele v krátkém čase. Pomocí teploměru Novama White můžete okamžitě rozpoznat výsledek, měření trvá méně než 1 sekundu.

Novama WRIST HOME Zápěstní tlakoměr s IHB a ESH
819 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktický a přesný zápěstní tlakoměr, který můžete mít vždy u sebe. Velké tlačítko startu je přizpůsobeno pro starší, zrakově postižené lidi a usnadňuje měření tlaku.