Novation Launchpad MK2 USB/MIDI kontroler
3 669 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

USB/MIDI kontroler. Toto je ikonický Launchpad od Novation: oblíbený kontrolér s mřížkou pro uživatele Ableton Live, nyní s RGB LED podsvícením. Zrcadlete klipy z Ableton Live Session View, které jsou na mřížce s 64 pady stejně rozložené a barevně odlišené.

Novation Circuit Mono Station Syntezátor-20%
14 210 Kč 11 360 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Syntezátor. Circuit Mono Station je intrikářská a manipulativní malá mašinka s křikem tak mocným, že je potřeba ho zkrotit. Její používání je nakažlivé, snadno se ovládá a výsledky práce s ní může vést k velmi nečekaným, a dokonce nebezpečným výsledkům.

Novation Launchkey 25 MK2 USB/MIDI keyboard
3 539 Kč
+ doprava zdarma

USB/MIDI keyboard. Poslední generace Launckey představuje nejpřístupnější MIDI kontrolér Novation pro Ableton Live. Jde o nejrychlejší způsob, jakým produkovat a hrát elektronickou hudbu – byl totiž navržen přímo k tomuto účelu.

Novation Launchpad Mini MK3 USB/MIDI kontroler
2 790 Kč

Novinka

USB/MIDI kontroler. Launchpad Mini patří mezi oblíbené MIDI kontroléry, jejichž hlavním úkolem je ovládat DAW softwary na vašem PC, laptopu nebo tabletu.

Novation Launchpad Mini MK2 USB/MIDI kontroler-35%
2 619 Kč 1 700 Kč

Výprodej

USB/MIDI kontroler. Používejte 64 mini padů pro spouštění klipů, ovládání drum racků nebo nastavování mixu a dalších funkcí v Ableton Live, zatímco vytváříte další video pro YouTube.

Novation PSU05-EU Síťový adaptér
635 Kč

Síťový adaptér. Náhradní zdroj pro stávající produkty Novation. 12V DC, 1250 mA, pro Focusrite Saffire Pro 24, Pro 24 DSP, Pro 14, 8i6, 2i2, 18i6, Novation UltraNova, Novation SL MK2 a Novation ZeRO SL MK2

Novation Bass Station II Analogový syntezátor
9 599 Kč
+ doprava zdarma

Analogový syntezátor.

Široká paleta zvuků

Dva laditelné analogové oscilátory s možností synchronizace a výběrem ze čtyř vlnových průběhů, suboscilátor, generátor šumu a ring modulace.
Novation miniNOVA Virtuální analogový syntezátor, vokodér
7 659 Kč
+ doprava zdarma

Virtuální analogový syntezátor, vokodér.

Vytvořte mohutné zvuky


Vytvářejte špinavé a mohutné basy, vřeštící sólové zvuky, krásné plochy a vintage tóny pomocí 18 hlasů polyfonie a výkonných efektů.
Novation Launch Control XL MK2 USB/MIDI kontroler-30%
4 459 Kč 3 120 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

USB/MIDI kontroler. Launch Control XL je ultimátní kontrolér pro Ableton Live. Pomůže vám více se soustředit na hudbu a méně na laptop. Nabízí 16 tlačítek, 24 otočných ovladačů a 8 táhel, které plynule spolupracují s Live a umožňují vám manuální kontrolu důležitých parametrů.

Novation Launchpad PRO USB/MIDI kontroler-30%
7 869 Kč 5 500 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

USB/MIDI kontroler.

Vylepšete svá vystoupení


Launchpad Pro je nejpokročilejší a nejjednodušší mřížkový kontrolér pro Ableton Live.
Novation Launchpad X USB/MIDI kontroler
4 990 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

USB/MIDI kontroler. Launchpad patří mezi oblíbené MIDI kontroléry, jejichž hlavním úkolem je ovládat DAW softwary na vašem PC, laptopu nebo tabletu. Launchpad si získal srdce zákazníků především svým štíhlým a jednoduchým designem, přehlednými Pady a intuitivním ovládáním.

Novation Circuit Hudební produkční stanice
6 990 Kč
+ doprava zdarma

Hudební produkční stanice. Novation Circuit je pokročilý groovebox a produkční stanice, s jejíž pomocí vytvoříte masivní beaty, syntezátorové linky a kompletní elektronické tracky během chvilky.

Novation Circuit zahrnuje vše, co potřebujete pro tvorbu elektronické hudby.