NOW Liquid Chlorophyll 473 ml
663 Kč

Liquid Chlorophyll je zelené barvivo, jehož struktura je téměř stejná jako u hemoglobinu, který na sebe v lidském těle váže kyslík.

NOW Magnesium Citrate 134mg 90 tobolek
356 Kč

Magnesium Citrate 134mg je hořčík v dobře vstřebatelné formě citrátu. Podporuje normální činnost nervové soustavy, normální energetický metabolismus.

NOW Eve Woman`s Multi 90 tobolek
550 Kč

Eve Woman's Multi unikátní směs mikroživin navržená s ohledem na konkrétní potřeby ženského organismu.  Obsahuje celkem 34 vitaminů, minerálů a dalších živin. Vhodné i pro vegetariány a vegany.

NOW Full Spectrum Mineral 120 kapslí
377 Kč

Full Spectrum Mineral 120 kapslí je ucelená kombinace nejdůležitějších minerálních látek potřebných v našem těle v dobře vstřebatelných formách. Full Spectrum Mineral neobsahuje železo.

NOW Omega 3 1000mg 30 tobolek
163 Kč

Omega 3 1000mg je přírodní koncentrát rybího oleje obsahující kyselinyEPA a DHA. Kyselina eikosapentaenová (EPA) a kyselina dokosahexaenová (DHA) jsou klíčovou složkou Omega-3 mastných kyselin,přispívají k normální činnosti srdce.

NOW AlliBiotic™ 60 tobolek
448 Kč

AlliBiotic™ je bylinná kombinace určená k podpoře zdravého imunitního systému. Obsahuje osvědčený česnekový extrakt. Udržuje střevní flóru v dobré kondici. .

NOW Glucosamine 1000mg 60 tablet
271 Kč

Glucosamine 1000mg Je základním stavebním kamenem pro tvorbu glukosaminoglykanů (GAG) a proteoglykanů, hlavních složek tkáně chrupavky. Tyto sloučeniny podporují retenci vody v kloubu, což mu dodává pružnost tím, že působí jako mazadlo.

Značka NOW vyrábí produkty, které podporují zdravý životní styl.

Značka NOW vyrábí produkty, které podporují zdravý životní styl.