NUM’axes Obojek a přijímač Canicom
2 290 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Náhradní obojek a přijímač pro starší verze elektronických výcvikových obojků Num Axes Canicom. Kompatibilní s obojky: Canicom 200, Canicom 200 first, Canicom 500, Canicom 800, Canicom 1500, Canicom 1500 PRO.

NUM’axes Canicalm Spray sprejový protištěkací obojek
2 190 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Canicalm Spray je protištěkací obojek na principu spreje. Štěkání psa je snímáno miniaturním mikrofonem na přístroji, který má pes na krku. Štěkáním se aktivuje obojek a vystříkne směrem k čumáku psa dávku spreje. Náplň může být dle volby bez vůně, s vůní citronela nebo levandule.

NUM’axes Elektronický neviditelný ohradník CANIFUGUE
4 590 Kč 3 990 Kč

Elektronický neviditelný ohradník CANIFUGUE je zařízení s největším množstvím funkcí na trhu. Disponuje 8mi úrovněmi impulzu a nastavením zón jak pro upozornění (zvuk), tak pro korekci (impulz) zvlášť. Má vodotěsný a plně ponořitelný přijímač.

NUM’axes Elektronický ohradník Canifugue Small
5 190 Kč 4 390 Kč

Elektronický ohradník Canifugue SMALL je novinka společnosti Num'Axes. Přijímač je svou váhou vhodný i pro velmi malá plemena, dokonce i pro kočky. Máte možnost nastavení zón jak pro upozornění (zvuk), tak pro korekci (impulz) zvlášť. Přijímač je pouze voděodolný.

NUM’axes Canicom 5.500 Elektronický obojek
4 890 Kč 4 490 Kč

Moderní obojek Num'Axes CANICOM 5.500 je profesionálním modelem nové řady CANICOM. Obojek je určen pro všechny druhy výcviku a plemena psů. Nabízí 15 režimů stimulace. Přijímač je plně vodotěsný. Displej je podsvícený.

NUM’axes Canicom 800 Elektronický výcvikový obojek
4 790 Kč 4 590 Kč

Univerzální elektronický výcvikový obojek pro psy, resp. elektrický obojek, standardní provedení. Vhodný pro všechna plemena psů, pro základní i náročný sportovní, služební nebo lovecký výcvik, vhodný i pro práci v terénu. Ovladač určen ke spolupráci se 2 obojky, tedy pro výcvik 1 nebo 2 psů.

NUM’axes Elektronický ohradník CANIFUGUE MIX-17%
5 190 Kč 4 290 Kč

Elektronický rádiový plot (neviditelný plot) Canifugue. Disponuje 8 úrovněmi impulsu a nastavením zón zvlášť jako pro upozornění (zvuk), tak pro korekci (impuls) zvlášť. Má vodotěsný a plně ponořitelný přijímač, vhodný do vlhkého prostředí, který zvládne ponoření pod hladinu.

NUM’axes Protištěkací obojek Canicalm
1 790 Kč 1 590 Kč

Protištěkací obojek Canicalm je elektronický obojek pro odnaučení nežádoucího štěkání. Někteří psi, kteří zůstávají přes den osamoceni v městských bytech, obtěžují okolí vytrvalým štěkotem. Tento problém lze nyní snadno vyřešit.

NUM’axes Canicalm First
1 490 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Canicalm First je základní protištěkací obojek pro malé i velké psy bez potřeby jakéhokoliv nastavování. Obojek je aktivován pouze vibracemi hlasivek při štěkání psa a je vyloučené spuštění jiným psem. Canicalm First je vodě odolný, má velkou výdrž baterií a disponuje zvukovým upozorněním a impulzy.

NUM’axes Canicalm First elektrický protištěkací obojek
1 490 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Canicalm First je základní protištěkací obojek pro malé i velké psy bez potřeby jakéhokoliv nastavování. Obojek je aktivován pouze vibracemi hlasivek při štěkání psa a je vyloučené spuštění jiným psem.

NUM’axes Canicalm Sonic
1 490 Kč
+ doprava zdarma

Canicalm Sonic je velmi šetrný protištěkací obojek vhodný pro psy s váhou do 30kg. Místo impulsů využívá vibrace anebo ultrazvuk. Efektivně a jemně zamezí štěkotu nejmenších a malých psů. Obojek je aktivován pouze vibracemi hlasivek při štěkání psa a je vyloučené spuštění jiným psem. Na obojku si…

NUM’axes Canicalm Sonic vibrační a ultrazvukový protištěkací obojek
1 490 Kč
+ doprava zdarma

Canicalm Sonic je velmi šetrný protištěkací obojek vhodný pro psy s váhou do 30kg. Místo impulsů využívá vibrace nebo ultrazvuk. Efektivně a jemně zamezí štěkotu nejmenších a malých psů. Obojek je aktivován pouze vibracemi hlasivek při štěkání psa a je vyloučené spuštění jiným psem.

NUM’axes Canicom 1500 Elektronický obojek-21%
7 290 Kč 5 690 Kč

Canicom 1500 Špičkový elektronický výcvikový obojek, resp. elektrický obojek pro nejnáročnější použití. Pro všechna plemena psů, pro základní i náročný sportovní, služební nebo lovecký výcvik, vhodný zejména pro práci v terénu, na velké vzdálenosti a případně s více psy.

NUM’axes Canicom 200 Elektronický výcvikový obojek
2 990 Kč 2 790 Kč

Elektronický výcvikový obojek speciálně určený pro malá plemena psů a pro méně náročný výcvik. Ovladač určen ke spolupráci s jedním obojkem, tedy pro výcvik 1 psa. Dosah až 200 m.

NUM’axes Canicom 200 First
2 790 Kč
+ doprava zdarma

Canicom 200 First je elektronický výcvikový obojek s funkcemi zvuk a  impulz v 5-ti úrovních. Obojek kvalitní francouzské výroby Num Axes nabízí dosah pro výcvik až 200 m, funguje na baterie a je vodotěsný do deště. Vysílačka s extra jednoduchým ovládáním má podsvícený LCD displej. V balení 2…

NUM’axes Canicom 300
4 490 Kč 3 990 Kč

Canicom 300 je moderní elektronický výcvikový obojek. Tento šikovný elektronický obojek je komfortní pro méně náročný výcvik do vzdálenosti 300 metrů.

NUM’axes Canicom 5.1500
7 190 Kč 6 090 Kč

Num´Axes Canicom 5.1500 je moderní a profesionální elektronický výcvikový obojek nové řady Canicom 5 s dosahem až 1500 metrů. Vhodný pro malá, střední i velká plemena psů.

NUM’axes Elektronický ohradník Canifugue 2015
4 990 Kč 4 290 Kč

Elektronický ohradník Canifugue 2015 je posledním modelem společnosti Num'Axes. Má celkem 8 úrovní impulzu a možnost nastavení zón jak pro upozornění (zvuk), tak pro korekci (impulz) zvlášť. Přijímač je plně ponořitelný a vhodný do vlhkého prostředí.

NUM’axes Elektronický ohradník Canifugue MIX 2015-16%
5 590 Kč 4 690 Kč

Elektronický ohradník Canifugue MIX 2015 je novinkou společnosti Num'Axes. Má vysoký výkon a je určený pro plochy 400 metrů a více. U ohradníku lze nastavit jak výstražnou (zvukovou), tak stimulační zónu (impulz). Pro větší pozemky se doporučuje využít cívku s širším průřezem!

NUM’axes Eyenimal Small Bark Control / Canicalm Small
2 490 Kč 2 290 Kč

Protištěkací obojek Canicalm SMALL je nejmenší protištěkací obojek na trhu. Váha tohoto obojku je pouhých 17 gramů, tedy je vhodný pro psy do 6 kg. Obojek je plně dobíjecí. Můžete nastavit 3 módy činnosti. Jen zvukové upozornění nebo zvukové upozornění s impulzem pro citlivé či méně citlivé psy.

NUM’axes Náhradní náplň / sprej Canicalm
320 Kč
+ doprava zdarma

Náhradní náplň pro doplňování sprejových protištěkacích obojků CANICALM SPRAY. Obsah 75 ml, vystačí na cca 8 naplnění obojku, tj. cca 200 spuštění. Různé druhy.

NUM’axes Num'Axes Protištěkací obojek Canicalm Sonic-21%
1 490 Kč 1 170 Kč

Protištěkací obojek CANICALM SONIC využívá k odnaučení nežádoucího štěkání ultrazvuk. Jedná se o velmi nepříjemný zvuk, který se spouští společně se štěkotem psa. Vhodný zejména pro malé a střední psy. Můžete si vybrat ze 3 módů – pouze vibrace, pouze ultrazvuk nebo vibrace společně s ultrazvukem.

NUM’axes Num´Axes Canicalm Excel-22%
2 190 Kč 1 690 Kč

Protištěkací obojek Canicalm Excel je vhodný pro malá a střední plemena psů. Obojek má možnost nastavení 4 módů činnosti – zvuk, zvuk a slabý elektrostatický impuls (vhodné pro citlivé psy), zvuk a postupně zesilující elektrostatický impuls (po každém zaštěkání), zvuk a výraznější impuls.

NUM’axes Obojek a přijímač Canicom 5
3 190 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Náhradní obojek a přijímač pro elektronické výcvikové obojky Num Axes Canicom řady 5. Kompatibilní s obojky: Canicom 5.201, Canicom 5.202, Canicom 5.500, Canicom 5.800, Canicom 5.1500.

NUM’axes Plastové terčíky pro ohradníky Num´axes
299 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plastové terčíky jsou vhodné pro vizualizaci zakázané zóny. Doporučujeme především v případě, kdy není zóna rozlišena zástavbou (např. plotem).

NUM’axes Protištěkací obojek Canicalm Premium
1 990 Kč 1 690 Kč

Protištěkací obojek Canicalm Premium po každém zaštěkání vydá zvukovou výstrahu (jedno delší pípnutí), okamžitě následované elektrickým impulsem (kromě módu 1). V módu 4 je každý další elektrický impuls, tj. po každém dalším zaštěkání, o něco silnější (celkem 5 úrovní).

NUM’axes Protištěkací obojek Canicalm SMART-16%
2 990 Kč 2 490 Kč

CANICALM SMART je první protištěkací obojek s integrovanou Bluetooth funkcí. Veškeré nastavení probíhá pomocí mobilní aplikace. Na aplikaci si můžete nastavit časový interval funkčnosti obojku, módy korekce, ale také sledovat zaznamenaný štěkot psa.

Světoznámá francouzská značka již více jak 20 let nabízí řadu výcvikových, protištěkacích obojků a jiných potřeb pro výcvik a výchovu psa. Při vývoji svých produktů úzce spolupracuje s odborníky. Od roku 2015 obohatila svou řadu o nabídku fotopastí, nočního vidění, dalekohledů apod.

Světoznámá francouzská značka již více jak 20 let nabízí řadu výcvikových, protištěkacích obojků a jiných potřeb pro výcvik a výchovu psa. Při vývoji svých produktů úzce spolupracuje s odborníky. Od roku 2015 obohatila svou řadu o nabídku fotopastí, nočního vidění, dalekohledů apod.