O´ lala Pets

O´ lala Pets Pelech Super Luxury 45x55 cm hnědá
16x

O´ lala Pets Pelech Super Luxury

810 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Pelech pro psy disponuje vyjímatelným polštářem, který je možné samostatně prát. Výplň je z dutého vlákna, které rychle schne a je odolné proti slehnutí. O' lala Pets Pelech Super Luxury neelektrizuje srst a má vyvýšený okraj pro opření hlavy.

Od prodejce MALL
O´ lala Pets Taška Queen 40 cm černá
23x

O´ lala Pets Taška Queen 40 cm

1 070 Kč
Poslední kus za tuto cenu!
Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma.

Taška na přenášení zvířat disponuje vyjímatelným polštářem, který má zimní i letní stranu.. Celkový tvar udržuje molitanová výplň. Součástí je poutko pro připnutí obojku. O' lala Pets Taška Queen 40 cm je opatřena materiálem, do kterého se nezachycují chlupy.

Od prodejce MALL
O´ lala Pets Fantastic Elegance 108x75 cm hnědá
14x

O´ lala Pets Fantastic Elegance

1 442 Kč

Pelech pro psy disponuje měkkou ložní plochou z molitanu. Vyvýšený okraj, na který si pejsek může položit hlavu, je vyplněný dutým vláknem, které je odolné proti slehnutí a rychle schne. O' lala Pets Fantastic Elegance má snímatelný a samostatně pratelný povlak.

Od prodejce MALL
O´ lala Pets Ortopedická matrace Luxury 60x40 cm hnědá
30x

O´ lala Pets Ortopedická matrace Luxury

923 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Matrace pro psy o výšce 12 cm poskytuje měkký a pohodlný odpočinkový prostor vašemu mazlíčkovi. Výplň je z pěny s tvarovou pamětí, která je vhodná pro psy s problémy pohybového aparátu. Součástí je praktický snímatelný a pratelný povlak. O' lala Pets Ortopedická matrace Luxury je z čalounického materiálu.

Od prodejce MALL
O´ lala Pets Matrace Happy 88x64 cm hnědá
49x

O´ lala Pets Matrace Happy

391 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Matrace pro psy o výšce 4 cm poskytuje měkký a pohodlný odpočinkový prostor vašemu mazlíčkovi. Výplň je z molitanu, který dobře izoluje. Součástí je praktický snímatelný a pratelný obal. O' lala Pets Matrace Happy nezachycuje srst.

Od prodejce MALL
O´ lala Pets Pelech Super Comfort 55x80 cm modrá
8x

O´ lala Pets Pelech Super Comfort

1 030 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Pelech pro psy disponuje vyjímatelným polštářem, který je možné samostatně prát. Vše má výplň z dutého vlákna, které rychle schne a je odolné proti slehnutí. O' lala Pets Pelech Super Comfort se stane rychle oblíbeným místem vašich mazlíčků.

Od prodejce MALL
O´ lala Pets Ortopedická matrace Economy 45x60 cm růžová
97x

O´ lala Pets Ortopedická matrace Economy

539 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Matrace pro psy o výšce 8 cm poskytuje měkký a pohodlný odpočinkový prostor vašemu mazlíčkovi. Výplň je z pěny s tvarovou pamětí, která je vhodná pro psy s problémy pohybového aparátu. Součástí je praktický snímatelný a pratelný obal. O' lala Pets Ortopedická matrace Economy nezachycuje srst.

Od prodejce MALL
O´ lala Pets Poduška Praktik 124x94 cm červená
3x

O´ lala Pets Poduška Praktik 124x94 cm

1 805 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Poduška pro psy o výšce 5 cm poskytuje měkký a pohodlný odpočinkový prostor vašemu mazlíčkovi. Výplň je z měkkého molitanu. Součástí je praktický snímatelný a pratelný povlak. O' lala Pets Poduška Praktik 124×94 cm nepohlcuje chlupy.

Od prodejce MALL

Rádi bychom dokázali, že česká textilní výroba má nejenom skvělou tradici, ale také budoucnost. Všichni se snažíme o to, aby značka I love pets a O´lala pets byla zárukou špičkové kvality za přijatelnou cenu. Přesto, nebo přávě proto, že domácí mazlíčky, pro něž jsou výrobky navrhovány známe, dříve než náš nový výrobek zařadíme do výroby projde testováním. Zajímá nás nejen design výrobku, ale také jeho praktická stránka. Naše vlastní výroba je založena na vysoké kvalitě zpracování a produkty vyrábíme pouze z certifikovaných materiálů. Při testování sledujeme, zda jsou naši zvířecí kamarádi s výrobkem spokojeni. Výrobek posuzujeme také z hlediska odolnosti a účelu ke kterému má dlouhodobě sloužit.