O´ lala Pets

O´ lala Pets Ochranný přehoz zadních sedadel malý
11x

O´ lala Pets Ochranný přehoz zadních sedadel malý

800 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Přehoz do auta udržuje prostor auta čistý a bez chlupů. Je vyroben z nepromokavého materiálu s PVC zátěrem. Obsahuje otvory pro připoutání psa do bezpečnostních pásů. O' lala Pets Ochranný přehoz zadních sedadel malý je dodáván s přepravním obalem.

Od prodejce MALL
O´ lala Pets Olala Pets Best 45 x 55 cm, hnědá

O´ lala Pets Olala Pets Best 45 x 55 cm, hnědá

999 Kč

Materiál: kvalitní čalounický materiál, dno – materiál s PVC zátěrem; Rozměr: 45×55 cm, 55×80 cm; – okraje plněné dutým vláknem; 70×100 cm, 85×120 cm; – okraje plněné drceným molitanem; – snímatelný…

O´ lala Pets Iglú Comfort 38x38 cm hnědá
10x

O´ lala Pets Iglú Comfort 38x38 cm

795 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pelech pro psy disponuje oboustranným polštářem, který lze využít jako přenosnou tašku. Výplň je z dutého vlákna, které je měkké a odolné proti slehnutí. Uzavřený tvar dodá na pocitu bezpečí. O' lala Pets Iglú Comfort 38×38 cm se stane rychle oblíbeným místem vašich mazlíčků.

Od prodejce MALL
O´ lala Pets Matrace Happy 90x90 cm šedá
51x

O´ lala Pets Matrace Happy

615 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Matrace pro psy o výšce 4 cm poskytuje měkký a pohodlný odpočinkový prostor vašemu mazlíčkovi. Výplň je z molitanu, který dobře izoluje. Součástí je praktický snímatelný a pratelný obal. O' lala Pets Matrace Happy nezachycuje srst.

Od prodejce MALL
O´ lala Pets Agga Economy 61x51x16 cm hnědá
21x

O´ lala Pets Agga Economy

391 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pelech pro psy i kočky disponuje svým materiálem, který nepohlcuje chlupy a jeho údržba je velmi nenáročná. Je odolný i vůči poškrábání. Výplň je z měkkého molitanu. O' lala Pets Agga Economy se stane oblíbeným místem vašich mazlíčků.

Od prodejce MALL
O´ lala Pets Esther 50 cm hnědá
17x

O´ lala Pets Esther 50 cm

761 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pelech pro psy s vnějším průměrem 50 cm poskytuje zimomřivým zvířatům teplo a komfort. Je stahovací a lze ho různě natvarovat. Výplň z dutého vlákna je měkká a odolná proti slehnutí. O' lala Pets Esther se stane rychle oblíbeným místem vašich mazlíčků.

Od prodejce MALL
O´ lala Pets Skládací záchodek 20x30 cm hnědá
6x

O´ lala Pets Skládací záchodek 20x30 cm

417 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Záchod pro kočky je vhodný na cestování a výstavy díky svým kompaktním rozměrům. Po rozložení ho můžete naplnit jakoukoliv podestýlkou. Je 100% nepropustný a odolný. O' lala Pets Skládací záchodek 20×30 cm je vyroben ze speciální textilie s PVC zátěrem.

Od prodejce MALL
O´ lala Pets Natalie 45 cm hnědá
38x

O´ lala Pets Natalie 45 cm

630 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Pelech pro psy s vnějším průměrem 45 cm disponuje vyjímatelným polštářem, který je možné samostatně prát. Vše má náplň z dutého vlákna, které rychle schne a je odolné proti slehnutí. Pelíšek lze využít i jako vak na schovávání. O' lala Pets Natalie se stane rychle oblíbeným místem vašich mazlíčků.

Od prodejce MALL
O´ lala Pets Polštář Economy 65x90 cm hnědá
18x

O´ lala Pets Polštář Economy

463 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Polštář pro psy poskytuje měkký a pohodlný odpočinkový prostor vašemu mazlíčkovi. Výplň je z dutého vlákna, které je prodyšné a rychle schne. Součástí je praktický snímatelný a pratelný povlak. O' lala Pets Polštář Economy na sebe neváže chlupy.

Od prodejce MALL
O´ lala Pets Taška Luxury 32 cm béžová
13x

O´ lala Pets Taška Luxury 32 cm

761 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!
Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma.

Taška na přenášení zvířat disponuje vyjímatelným polštářem, který má zimní i letní stranu. Celkový tvar udržuje molitanová výplň. Součástí je poutko pro připnutí obojku. O' lala Pets Taška Luxury 32 cm je opatřena materiálem, do kterého se nezachycují chlupy.

Od prodejce MALL
O´ lala Pets Cube Fuzzy 53 cm černá
5x

O´ lala Pets Cube Fuzzy 53 cm

547 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Pelech pro psy s vnějším průměrem 53 cm poskytuje zimomřivým zvířatům teplo a komfort. Výplň z dutého vlákna je měkká a odolná proti slehnutí. Je možné ho vyprat při 30 °C, usychá velmi rychle. O' lala Pets Cube Fuzzy se stane rychle oblíbeným místem vašich mazlíčků.

Od prodejce MALL
O´ lala Pets Závěsný tunel pro hlodavce 30x15 cm hnědá
8x

O´ lala Pets Závěsný tunel pro hlodavce 30x15 cm

288 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tunel pro hlodavce je vyroben z kvalitního a teplého materiálu coral fleece. Snadno ho pomocí oček zavěsíte do klece. O' lala Pets Závěsný tunel pro hlodavce 30×15 cm se rychle stane oblíbeným místem na hraní vašeho zvířátka.

Od prodejce MALL

Rádi bychom dokázali, že česká textilní výroba má nejenom skvělou tradici, ale také budoucnost. Všichni se snažíme o to, aby značka I love pets a O´lala pets byla zárukou špičkové kvality za přijatelnou cenu. Přesto, nebo přávě proto, že domácí mazlíčky, pro něž jsou výrobky navrhovány známe, dříve než náš nový výrobek zařadíme do výroby projde testováním. Zajímá nás nejen design výrobku, ale také jeho praktická stránka. Naše vlastní výroba je založena na vysoké kvalitě zpracování a produkty vyrábíme pouze z certifikovaných materiálů. Při testování sledujeme, zda jsou naši zvířecí kamarádi s výrobkem spokojeni. Výrobek posuzujeme také z hlediska odolnosti a účelu ke kterému má dlouhodobě sloužit.