O´ lala Pets

O´ lala Pets Poduška Praktik 124x94 cm červená
3x

O´ lala Pets Poduška Praktik 124x94 cm

1 895 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Poduška pro psy o výšce 5 cm poskytuje měkký a pohodlný odpočinkový prostor vašemu mazlíčkovi. Výplň je z měkkého molitanu. Součástí je praktický snímatelný a pratelný povlak. O' lala Pets Poduška Praktik 124×94 cm nepohlcuje chlupy.

Od prodejce MALL
O´ lala Pets Tunel pro kočky 100x30 cm růžová
5x

O´ lala Pets Tunel pro kočky 100x30 cm

505 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Tunel pro kočky je vyroben z impregnované látky, která je šustivá a láká je hře. Je možné ho složit do kompaktních rozměrů. Vhodný pro praní v pračce. O' lala Pets Tunel pro kočky 100×30 cm se rychle stane oblíbeným místem vaší kočičky

Od prodejce MALL
O´ lala Pets Iglú Comfort 38x38 cm hnědá
10x

O´ lala Pets Iglú Comfort 38x38 cm

795 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pelech pro psy disponuje oboustranným polštářem, který lze využít jako přenosnou tašku. Výplň je z dutého vlákna, které je měkké a odolné proti slehnutí. Uzavřený tvar dodá na pocitu bezpečí. O' lala Pets Iglú Comfort 38×38 cm se stane rychle oblíbeným místem vašich mazlíčků.

Od prodejce MALL

Rádi bychom dokázali, že česká textilní výroba má nejenom skvělou tradici, ale také budoucnost. Všichni se snažíme o to, aby značka I love pets a O´lala pets byla zárukou špičkové kvality za přijatelnou cenu. Přesto, nebo přávě proto, že domácí mazlíčky, pro něž jsou výrobky navrhovány známe, dříve než náš nový výrobek zařadíme do výroby projde testováním. Zajímá nás nejen design výrobku, ale také jeho praktická stránka. Naše vlastní výroba je založena na vysoké kvalitě zpracování a produkty vyrábíme pouze z certifikovaných materiálů. Při testování sledujeme, zda jsou naši zvířecí kamarádi s výrobkem spokojeni. Výrobek posuzujeme také z hlediska odolnosti a účelu ke kterému má dlouhodobě sloužit.