• Kategorie
    Značkové spodní prádlo
    ×
-38%
.OBJECT černé jednodílné plavky Leandra S

.OBJECT černé jednodílné plavky Leandra

1 459 Kč
899 Kč
Doprava zdarma
Výprodej

Model: Leandra. Barva: černá. Typ: jednodílné. Kostice: bez kostic. Výztuž: vyjímatelné vycpávky. Materiál: 95 % polyester, 5 % elastan. Informace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti..

Partner: ZOOT
-46%
.OBJECT hnědo-krémový puntíkovaný spodní díl plavek Colette XS

.OBJECT hnědo-krémový puntíkovaný spodní díl plavek Colette

639 Kč
339 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Model: Colette. Barva: krémová, hnědá. Vzor: puntíkovaný. Typ: spodní díl. Materiál: 95 % polyester, 5 % elastan. Informace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti..

Partner: ZOOT
-43%
.OBJECT hnědé vzorované jednodílné plavky Francise S

.OBJECT hnědé vzorované jednodílné plavky Francise

1 349 Kč
759 Kč
Doprava zdarma
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Model: Francise. Barva: hnědá. Vzor: zvířecí. Typ: jednodílné. Kostice: bez kostic. Výztuž: vyjímatelné vycpávky. Ramínka: nastavitelná. Materiál: 95 % polyester, 5 % elastan.

Partner: ZOOT
-46%
.OBJECT hnědo-béžový vzorovaný spodní díl plavek Francise S

.OBJECT hnědo-béžový vzorovaný spodní díl plavek Francise

639 Kč
339 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Model: Francise. Barva: béžová, hnědá. Vzor: zvířecí. Typ: spodní díl. Materiál: 95 % polyester, 5 % elastan. Informace navíc: Spodní prádlo ani plavky z hygienických důvodů nelze vracet, tedy se na ně radši podívejte na Výdejně radosti..

Partner: ZOOT
-43%
.OBJECT krémovo-modré pruhované jednodílné plavky Francise S

.OBJECT krémovo-modré pruhované jednodílné plavky Francise

1 349 Kč
759 Kč
Doprava zdarma
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Model: Francise. Barva: modrá, krémová. Vzor: pruhovaný. Typ: jednodílné. Kostice: bez kostic. Výztuž: vyjímatelné vycpávky. Ramínka: nastavitelná. Materiál: 95 % polyester, 5 % elastan.

Partner: ZOOT

Sebevědomá, bohémská, nekompromisní Značka .OBJECT je součástí dánské společnosti Bestseller, která má pod palcem i další značky jako třeba VERO MODA, ONLY nebo VILA. Společnost Bestseller vznikla roku 1975. Její zakladatel Troels Holch Povlsen se zpočátku vesele živil úspěšným obchodem se starožitnostmi a na módu neměl ani pomyšlení. Jednoho dne se však jeho strýc, který vlastnil obchod s oblečením, dostal do finanční krize a požádal ho o pomoc. Troels mu pomohl se svědomitostí sobě vlastní a tím začala jeho nová éra. Z malého obchodu s oblečením se brzy stal velkoobchod a zbytek je historie. .