Obsession Dětský kusový koberec Fairy Tale 644 Magic
1 133 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nádherný dětský kusový koberec z kolekce Fairy Tale v modré barvě. V dolní části je koberec zdoben nádherným růžovým královským zámkem, nad kterým létá víla s kouzelnou hůlkou. Tento koberec bude skvělou variantou do dětského dívčího pokoje. Vyrobený je z polyesteru a je antibakteriální.


Obsession Dětský kusový koberec Fairy Tale 648 Race
1 133 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Parádní dětský kusový koberec z kolekce Fairy Tale. Koberec je v červené barvě s motivem formulí. Skvělá volba do každého dětského pokojíčku pro malé závodníky. Koberec Fairy Tale je vyrobený z polyesteru a je antibakteriální.


Obsession Dětský kusový koberec Lollipop 180 Kitten
1 259 Kč
+ doprava zdarma

Nádherný dětský kusový koberec v růžové barvě ideální především pro malé slečny. Koberec Lolliop 180 je s motivem kočičky. Ta je v bílé barvě a okolo krku má velkou černou mašli. Tímto kobercem určitě uděláte velkou radost a navíc jím projasníte dětský pokojíček.


Obsession Dětský kusový koberec Lollipop 181 Bunny
1 259 Kč
+ doprava zdarma

Parádní dětský kusový koberec z kolekce Lollipop v modré barvě. Koberec je zdoben černými a bílými hvězdičkami, které znázorňují noční oblohu. Hlavním motivem je velký bílý králíček, který se snaží všechny hvězdičky pochytat. Koberec bude skvěle dozdobovat každý dětský pokojíček.


Obsession Dětský kusový koberec Lollipop 182 Bear
1 259 Kč
+ doprava zdarma

Tento nádherný kusový koberec v modré barvě bude skvělou volbou do každého dětského pokojíčku a nadchne každého malého raubíře. Koberec je zdoben bílými a žlutými hvězdami, které připomínají noční oblohu. Hlavním motivem je bílý medvídek.


Obsession Dětský kusový koberec Lollipop 183 Race
1 259 Kč
+ doprava zdarma

Parádní dětský kusový koberec v černé barvě. Koberec je v dolní a horní části hraničen cílovými čárami. Zdobený je motivem tři formulí v červené, zelené a žluté barvě. Koberec Lollipop 183 Race udělá radost každému malému závodníkovi, která mí rád Formule 1.


Obsession Dětský kusový koberec Lollipop 184 Butterfly
1 259 Kč
+ doprava zdarma

Nádherný dětský kusový koberec v růžové barvě. Koberec je zdobený velkým motýlem se zeleno-modrými křídly a fialovým tělíčkem. Dozdoben je ještě barevnými kruhovými motivy. Koberec působí velmi energicky a každá malé slečna si ho ve svém pokojíčku ihned zamiluje.


Obsession Dětský kusový koberec Lollipop 185 Unicorn
1 259 Kč
+ doprava zdarma

Dětský kusový koberec z kolekce Lollipop v růžové barvě je skvělou volbou do dětských pokojíčků malých slečen. Koberec je zdobený duhou, která jde ze dvou smějících se mráčků. Na této duze stojí bílý jednorožec s barevným ocáskem a hřívou.


Obsession Dětský kusový koberec Torino kids 234 GLAMOUR
2 159 Kč
+ doprava zdarma

Tento koberec představuje novou generaci dětských koberců Torino Kids. Na koberci je vyuobrazeno město a díky růžové barvě je určen převážně pro holčičky. Dítě si hravě vyzkouší svoji představivost a skvěle se zabaví.


Obsession Kusový koberec Acapulco 680 silver
719 Kč
+ doprava zdarma

Kusový koberec Acapulco 680 silver je výrazný svým jednoduchým, ale krásným vlnitým vzorem v nesmrtelné barevné kombinaci šedá, bílá a béžová. Díky svému vzhledu se hodí prakticky do jakéhokoliv interiéru.


Obsession Kusový koberec Acapulco 681 taupe
719 Kč
+ doprava zdarma

Kusový koberec Acapulco 681 taupe kombinuje tradiční béžové a hnědé odstíny s moderním pozadím a jednoduchým florálním motivem. Jelikož je vyroben z polypropylenu frisé s dlouhým vlasem, je na omak dokonale měkký a obstojí i při velmi častém našlapování.


Obsession Kusový koberec Acapulco 683 taupe
719 Kč
+ doprava zdarma

Moderní kusový koberec Acapulco 683 nabízí velice oblíbený klasický design a kombinuje jej s nerovnými, volnými liniemi, díky kterým působí příjemným, značně osobitým dojmem. Díky vlasu z polypropylenu frisé zaručeně vydrží téměř jakékoliv využití.


Obsession Kusový koberec Acapulco 684 Sand
719 Kč
+ doprava zdarma

Moderní kusový koberec z kolekce Acapulco značky Obsession vás nadchne svou jednoduchostí. Koberec je v pískové hnědo-béžové barvě. Koberec Acapulco 684 bude skvělou volbou do každého obývacího pokoje, kde bude velmi jemně a decentně dotvářet stylový design interiéru. .


Obsession Kusový koberec Acapulco 684 Silver
719 Kč
+ doprava zdarma

Moderní kusový koberec z kolekce Acapulco značky Obsession vás nadchne svou jednoduchostí a elegancí. Koberec je ve stříbrno-šedé barvě, která se hodí do každého interiéru.


Obsession Kusový koberec Acapulco 685 Silver
719 Kč
+ doprava zdarma

Kusový koberec Acapulco 685 Silver má čtvercový vzor v tmavě šedé barvě. Tento odstín se hodí spíše do světlých interiérů. Pro výrobu byl zvolen 100% polypropylen, který je vysoce kvalitní. 20mm vlas je měkkoučký a vždy zahřeje.


Obsession Kusový koberec Acapulco 685 Taupe
719 Kč
+ doprava zdarma

Kusový koberec Acapulco 685 Taupe má obdelníkový vzor v odstínu hnědé barvy. Tento odstín je univerzální a hodí se do každého interiéru, takže nákupem nemůžete nic pokazit. Pro výrobu byl zvolen 100% polypropylen, který je vysoce kvalitní. 20 mm dlouhý vlas je měkkoučký a vždy zahřeje.


Obsession Kusový koberec Acapulco 686 Silver
719 Kč
+ doprava zdarma

Kusový koberec Acapulco 686 Silver má vzor rozdělený na čtverce a obdélníky a vypadá jako by byl malovaný štětcem. Šedá barva koberce je velice univerzální a bude ladit s každým doplňkem Vašeho interiéru.


Obsession Kusový koberec Acapulco 686 Taupe
719 Kč
+ doprava zdarma

Kusový koberec Acapulco 686 taupe je rozdělený na čtverce a obdélníky a vypadá jako by byl malovaný štětcem. Tmavší barva koberce se hodí spíše do světlejších interiérů. Dlouhý vlas v zimě příjemně zahřeje a materiál byl zvolen tak, aby se co nejsnadněji čistil.


Obsession Kusový koberec Black and White 390 Black
1 439 Kč
+ doprava zdarma

Nádherný moderní kusový koberec z kolekce Black and White vás zaujme na první pohled. Koberec je v černé barvě a je zdoben bílými ornamenty. Koberec působí velmi designově a dokonale dozdobí každý interiér. Své místo si najde v obývacím pokoji nebo ložnici.


Obsession Kusový koberec Black and White 390 White
1 439 Kč
+ doprava zdarma

Nádherný kusový koberec z kolekce Black and White v moderní bílé barvě. Tento designový koberec je zdoben reliéfními vzory v černé barvě. Stane se tak skvělým doplňkem moderního interiéru. Udělejte si radost tímto dokonale originálním a nápaditým kobercem.


Obsession Kusový koberec Black and White 391 Black
4 409 Kč
+ doprava zdarma

Nádherný kusový koberec v černé barvě s bílým vzorem. Koberec je velmi originální a zaujme vás na první pohled. Díky krátkému vlasu se bude skvěle udržovat. Nebojte se originality a vyzdobte si obývací pokoj tímto designovým kobercem.


Obsession Kusový koberec Black and White 393 Black
1 439 Kč
+ doprava zdarma

Nebojte se extravagance a vyzdobte si originálně svůj domov. Koberec z kolekce black and white vám v tom skvěle pomůže. Tento koberec je v bílo-černé barvě a působí velmi moderně a elegantně. Své místo si najde v každém interiéru, kde se bude skvěle hodit do obývacího pokoje nebo ložnice.


Obsession Kusový koberec Bolero 810 Blue
1 529 Kč
+ doprava zdarma

Moderní, praktický, odolný. Takový je šedomodrý koberec Bolero 810, který se může stát i Vaším příjemným společníkem nejen v ložnici a obývacím pokoji, ale i v ostatních interiérech Vaší domácnosti.


Obsession Kusový koberec Bolero 810 Green
1 529 Kč
+ doprava zdarma

Moderní 3D koberec Bolero 810 je určený do všech domácností, kde najde uplatnění nejen v ložnicích a obývacích pokojích, ale i v dalších domovních interiérech. Pro jeho výrobu byla použita kombinace polypropylenu a akrylových vláken, která mu zajišťují jeho kvalitu, pevnost a příjemnost na dotyk.


Obsession Kusový koberec Bolero 810 Lavender
1 529 Kč
+ doprava zdarma

Moderní koberec šedofialové barvy, který je jako stvořený do každé stylové domácnosti. To je kusový koberec Bolero 810, který Vás překvapí svým unikátním 3D vzhledem, na jehož vytvoření byly použity současné moderní technologie.


Obsession Kusový koberec Bolero 810 Silver
1 529 Kč
+ doprava zdarma

Kusový koberec Bolero 810 v šedostříbrné barvě si zamilují všichni obdivovatelé stylových koberců. Tento originální kousek bude dělat radost zejména v domácnostech, lze ho ale použít i do jiných interiérů. Vyznačuje se zejmén svým 3D vzhledem.


Obsession Kusový koberec Bolero 810 Taupe
1 529 Kč
+ doprava zdarma

Kusový koberec šedé barvy Bolero 810 je horkým kandidátem do všech moderních domácností, kde touží po elegantním a stylovém společníkovi. Tento koberec disponuje unikátním 3D vzhledem, který mu dodáva na jeho celkové eleganci.


Obsession Kusový koberec Bolero 810 Terra
1 529 Kč
+ doprava zdarma

Moderní, praktický a odolný. Takový je šedohnědý koberec Bolero 810, který se může stát i Vaším příjemným společníkem nejen v ložnici a obývacím pokoji, ale i v ostatních interiérech Vaší domácnosti.


Obsession Kusový koberec Bolero 811 Silver
1 529 Kč
+ doprava zdarma

Moderní koberec s příjemnou šedostříbrnou barvou a stylovým geometrickým vzorem, který byl vyroben ze speciální kombinace polypropylenu a akrylu. To je kusový koberec Bolero 811, který se hodí zejména do ložnic a obývacích pokojů, nepohrdne ale ani jinými prostory. Tento koberec navíc disponuje tzv.


Obsession Kusový koberec Bolero 811 Taupe
1 529 Kč
+ doprava zdarma

Moderní geometrický vzor, příjemná béžová vlákna a zvýšená odolnost. To jsou hlavní rysy stylového koberce Bolero 811, který je určený do všech domácností. Tento bytový koberec lze umístit do všech bytových interiérů, vyjímat se bude zejména v ložnicích či obývacích pokojích.


Obsession Kusový koberec Bolero 812 Silver
1 529 Kč
+ doprava zdarma

Nový moderní koberec Bolero 812 Vás zaujme svojí příjemnou šedostříbrnou barvou, dobrou kvalitou a extravagantním vzorem. Tento kusový koberec vyniká svým 3D vzhledem, kterého bylo dosaženo za použití nejnovějších technoloigíí.


Obsession Kusový koberec Bolero 812 Taupe
1 529 Kč
+ doprava zdarma

Kusový koberec béžové barvy Bolero 812 je bytovým kobercem, který je určený nejen do ložnic a obývacích prostorů, ale i do jiných bytových interiérů. Zaujme zejména dobrou kvalitou, moderním vzhledem a překvapivým vzorem, který vytváří tzv. 3D efekt.


Obsession Kusový koberec Bolero 815 Silver
1 529 Kč
+ doprava zdarma

Moderní koberec šedostříbrné barvy, který se vyznačuje kvalitou, odolností a příjemností na dotek. To je kusový koberec Bolero 815, který navíc disponuje unikátním 3D vzhledem, díky kterému upoutá pozornost všech návštěvníků a hostů.


Obsession Kusový koberec Bolero 815 Taupe
1 529 Kč
+ doprava zdarma

Šedostříbrný kusový koberec Bolero 815 zaujme svým unikátním vzhledem, který se vyznačuje tzv. 3D efektem. Toho bylo dosaženo za použití nejmodernějších technologií. Tento elegantní koberec je vhodným společníkem do všech bytových prostorů.


Obsession Kusový koberec Broadway 284 Anthracite
1 529 Kč
+ doprava zdarma

Dokonale stylový a velmi zajímavý kusový koberec z kolekce Broadway působí jednoduchým, a přesto lehce extravagantním dojmem. Koberec je v černo-šedém barevném provedení v podobě jakýchsi pruhů. Díky své originalitě si určitě najde své místo v každé místnosti moderního interiéru.


Obsession Kusový koberec Broadway 284 Sand
1 529 Kč
+ doprava zdarma

Tento kusový koberec z kolekce Broadway Vás nadchne svou jednoduchostí a elegancí. Koberec je v pískové barvě a bude stylovým doplňkem klasického i moderního interiéru a díky své decentní barevnosti se hodí do jakékoliv barevně sladěné místnosti.


Obsession Kusový koberec Broadway 284 Silver
4 230 Kč
+ doprava zdarma

Velmi zajímavý kusový koberec z kolekce Broadway ve stříbrno-šedé barvě. Koberec má o něco výraznější okraj, který koberec zajímavě ohraničuje. Koberec je vyrobený z polypropylenu frize, díky čemuž je odolnější vůči opotřebení. Tento koberec si najde své místo v moderním i klasickém interiéru.


Mladý německý výrobce kusových koberců a doplňků vznikl teprve v roce 2012. Za tak krátkou dobu si však vybudoval silnou pozici na trhu zejména díky svým originálním a barevným moderním kolekcím a používání špičkových materiálů. Tým mladých designérů vytváří vzory, jaké nenajdete nikde jinde a nebrání se ani používání v kobercovém světě nevídaných materiálů, jako je například kůže nebo imitace srsti.

Mladý německý výrobce kusových koberců a doplňků vznikl teprve v roce 2012. Za tak krátkou dobu si však vybudoval silnou pozici na trhu zejména díky svým originálním a barevným moderním kolekcím a používání špičkových materiálů. Tým mladých designérů vytváří vzory, jaké nenajdete nikde jinde a nebrání se ani používání v kobercovém světě nevídaných materiálů, jako je například kůže nebo imitace srsti.