Olimpex Cat´s Claw 180 tobolek + 60 tobolek zdarma
627 Kč

Cat´s Claw, v překladu kočičí dráp, je velkou popínavou rostlinou, která silnou zdřevnatělou lodyhou oplétá jiné rostliny. Jejím domovem v Peru je amazonská džungle, kde se vyskytuje až do výšek 800 m. n. m.

Olimpex Chuchuhuasi 180 tobolek+ 60 tobolek zdarma
679 Kč

Chuchuhuasi, nebo také Chuchuasi, je strom z Amazonie. Jeho tvrdá kůra je v Peru po staletí využívaná v etnické medicíně. Obsažené látky mohou mít příznivé účinky na organismus.

Olimpex Holandské sušené kozí mléko 240 g
189 Kč

Kozí mléko je výživná přírodní strava pro všechny, kteří jsou citliví nebo mají alergii na kravské mléko. Pro svou výbornou stravitelnost je kozí mléko též ideální pro děti a pro rekonvalescenty.

Olimpex Olej ze žraločích jater 60 kapslí
219 Kč

Olej ze žraločích jater pomáhá při oslabení organismu.  Olej ze žraločích jater obsahuje také nenasycené mastné kyseliny, vitamíny A, E a D a squalamin. .

Olimpex Tekutý vitamín D3 FORTE 30 ml
142 Kč

Tekutý vitamín D3 FORTE je přírodní vitamín na bázi extra panenského olivového oleje v tekuté formě, která je jednou z nejúčinnějších forem vstřebání skrze sliznici dutiny ústní. Nezatěžuje žaludek. Vhodné i pro vegetariány a vegany.

Olimpex Tekutý vitamín E FORTE 30 ml
215 Kč

Tekutý vitamín E je přírodní vitamín na bázi extra panenského olivového oleje v tekuté formě - jedna z nejúčinnějších forem vstřebání skrze sliznicí dutiny ústní. Nezatěžuje žaludek. Vhodné i pro vegetariány a vegany.

Olimpex Viperoderm
129 Kč

Masážní krém Viperoderm s obsahem hadího jedu je vhodný ke zmírnění revmatických obtíží a bolestí kloubů, páteře a svalů. Je zvláště vhodný při bolestech zad a kříže způsobených neúměrným pracovním zatížením nebo nepřiměřeným sportovním výkonem.

Firma Olimpex je ryze česká společnost působící na trhu od roku 1993. Zaměřuje se na výrobu potravinových doplňků a přírodní kosmetiky.

Firma Olimpex je ryze česká společnost působící na trhu od roku 1993. Zaměřuje se na výrobu potravinových doplňků a přírodní kosmetiky.