OliveBeauty Medicare Přírodní olivové mýdlo s medem
29 Kč

Přírodní olivové mýdlo s medem Přírodní olivové mýdlo vyrobené, jako před staletími, tradiční metodou zmýdelněním bio olivového oleje za studena, může být díky čistému složení zajímavou alternativou pro alergiky.

OliveBeauty Medicare Celodenní obličejový krém s oslím mlékem
416 Kč

Celodenní obličejový krém s oslím mlékem Příjemný 24h krém na obličej s oslím mlékem, které je přirozeně nealergenní a současně bohaté na vitamín C , kterého obsahuje téměř 4krát více než mléko kravské. V oslím mléku nalezneme i pro nás tak důležité proteiny a bioaktivní enzymy a koenzymy.

OliveBeauty Medicare Gel po opalování s olivovým olejem a šalvějí
197 Kč

Gel po opalování s olivovým olejem a šalvějí Sluníčko máme všichni většinou rádi a výsledkem je dobrá nálada a zlatavá barva našich těl. Jak víme, nic se ale nemá přehánět a pokožku je třeba chránit. Tento náš gel pro ošetření pleti a pokožky těla po slunění je proto dobrý pomocník.

OliveBeauty Medicare Kondicionér se šalvějí a olivovými lístky
159 Kč

Kondicionér se šalvějí a olivovými lístky Hydratační vlasový kondicionér s olivovým olejem, olivovými lístky a šalvějovými extrakty, které tonizují pokožku hlavy, vyživují vlasovou stopku a pomáhají chránit před působením volných radikálů.

OliveBeauty Medicare Krém proti vráskám s oslím mlékem
448 Kč

Krém proti vráskám s oslím mlékem Tento náš krém na obličej proti vráskám s oslím mlékem, je bohatý na vitamín C. To je pro nás důležité, neboť kromě jiného, tento vitamín podporuje syntézu kolagenu, který je důležitou součástí všech pojivových tkání, tedy i pokožky.

OliveBeauty Medicare Luxusní olivové mýdlo s aktivním uhlím
110 Kč

Luxusní olivové mýdlo s aktivním uhlím Toto velmi příjemné olivové mýdlo je vyrobené tradiční metodou zmýdelněním krétského bio olivového oleje za studena. Jeho výjimečné složení a podmanivá vůně ho předurčují pro každodenní očistu, která nás potěší.

OliveBeauty Medicare Luxusní olivové mýdlo s hlemýždím výtažkem
133 Kč

Luxusní olivové mýdlo s hlemýždím výtažkem Velmi příjemné olivové mýdlo vyrobené tradiční metodou zmýdelnění krétského olivového oleje za studena. Mýdlo má jedinečné vlastnosti díky šnečímu extraktu, který je živočichům odebírán, aniž by bylo nutné je jakkoliv trápit, či usmrtit.

OliveBeauty Medicare Olivové mýdlo masážní s oslím mlékem
49 Kč

Olivové mýdlo masážní s oslím mlékem Olivové mýdlo se speciálním masážním tvarem vyráběné tradičně, to znamená zmýdelněním krétského bio olivového oleje za studena. Mýdlo je nealergické a má mírné antiseptické účinky.

OliveBeauty Medicare Olivové mýdlo se šalvějí Krétskou v závěsném pouzdře
39 Kč

Olivové mýdlo se šalvějí Krétskou v závěsném pouzdře Olivové mýdlo vyrobené tradiční metodou zmýdelněním krétského olivového oleje za studena. Mýdlo je nealergické a svými mírnými antiseptickými účinky je ideální pro šetrné mytí, po kterém zůstává pokožka hebká, pružná a vláčná.

OliveBeauty Medicare Přírodní olivové mýdlo bez parfemace
29 Kč

Přírodní olivové mýdlo bez parfemace Toto čistě přírodní olivové mýdlo bylo vyrobeno tradičně, tzn. za studena zmýdelněním krétského bio olivového oleje . Mýdlo je vhodné i pro alergiky a mírnými antiseptickými účinky je dobrou volbou pro šetrné mytí.

OliveBeauty Medicare Šampon se šalvějí a olivovým lístkem
139 Kč

Šampon se šalvějí a olivovým lístkem Náš jemný šampon se šalvějí a výtažky z olivových lístků je to nejlepší pro Vaši hygienu. Svými antioxidačními vlastnostmi chrání vlasy i vlasovou pokožku před škodlivými vlivy životního prostředí a zdůrazňuje jejich odstín a přirozenou barvu.

OliveBeauty Medicare Tělové máslo s olivovým olejem a majoránkou
262 Kč

Tělové máslo s olivovým olejem a majoránkou Tělové máslo s olivovým olejem, olivovým máslem, bambuckým máslem a majoránkovým extraktem pro bohatou hydrataci a výživu pokožky. Obsahuje cenné antioxidanty a mastné kyseliny, které zklidňují a tonizují pokožku.

Obchodní značka přírodní kosmetiky Olive – Beauty • Medi • Care nabízí vysoce kvalitní produkty vyrobené v naprosté většině z více jak 90% přírodních surovin a BIO olivového oleje.

Obchodní značka přírodní kosmetiky Olive – Beauty • Medi • Care nabízí vysoce kvalitní produkty vyrobené v naprosté většině z více jak 90% přírodních surovin a BIO olivového oleje.