Omega Pharma Oční gel 25 g
71 Kč

Zklidňující oční gel s obsahem světlíku lékařského a aloe vera ulevuje při únavě očí, „těžkých víčkách“, a otocích kolem očí.

Omega Pharma Paranit sprej 60 ml + 40 ml ZDARMA + šampon 100 ml ZDARMA + hřeben ZDARMA
367 Kč

Paranit sprej rychle, bezpečně a bez kompromisů zabíjí vši a hnidy do 15 minut. Současně je Paranit maximálně šetrný k citlivé dětské pokožce, neboť neobsahuje chemické insekticidy, ale kvalitní patentovanou přírodní recepturu s kokosovým a anýzovým olejem, která vši jednoduše udusí a dehydruje.

Omega Pharma Arterin 120 tbl.
434 Kč

Arterin je účinný a dobře tolerovaný přípravek pro udržení normální hladinu cholesterolu.

Omega Pharma Paranit šampon 100 ml + hřeben
275 Kč

Šampon Paranit s dvojitým účinkem a 100% účinností vši a hnidy udusí a zároveň dehydratuje. Navíc je jeho používání stejně pohodlné jako běžné mytí vlasů.

Omega Pharma Wartner pero na odstranění bradavic
322 Kč

Wartner® pero na odstranění bradavic a veruk je účinné a pro samoléčbu snadno použitelné. Obsahuje nový vysoce koncentrovaný gel s kyselinou trichloroctovou na odstranění bradavic a veruk.  Okamžitě viditelný efekt díky 40% kyselině trichloroctové, nejsilnější kyseliny k léčbě bradavic a veruk.

Omega Pharma MultiIMUN sirup 330 g
317 Kč

MultiImun sirup obsahuje imunologicky aktivní látky a vitamín C, který přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Omega Pharma Lactacyd Pharma Zklidňující 250 ml
159 Kč

Lactacyd Pharma Zklidňující, který je obohacený o zklidňující výtažek z modré sedmikrásky, pomáhá zmírnit příznaky vaginálního diskomfortu jako je podráždění, svědění a zarudnutí.

Omega Pharma Arterin 60 tbl.
244 Kč

Arterin je účinný a dobře tolerovaný přípravek pro udržení normální hladinu cholesterolu.

Omega Pharma Physiomer Baby 115 ml
190 Kč

Physiomer Baby je 100% přírodní izotonický nosní sprej, který čistí dětský nosík, pomáhá zprůchodnit nosní cesty a přináší komfort a pohodu při spaní a krmení.

Omega Pharma Lactacyd Pharma s antimykotickými vlastnostmi 250 ml
173 Kč

Lactacyd Pharma s antimykotickými vlastnostmi a mírně zásaditým pH je speciální mycí emulze pro intimní hygienu žen, která přináší úlevu při diskomfortu způsobeném kvasinkovou infekcí jako je svědění, pálení a podráždění intimních partií.

Omega Pharma Lactacyd Pharma Senzitivní 250 ml
148 Kč

Lactacyd Pharma Senzitivní představuje speciální péči pro citlivou a snadno podrážděnou sliznici intimních partií s extrémně jemným a neparfémovaným složením.

Omega Pharma Paranit Extra Silný Sprej 100 ml
407 Kč

Paranit Extra Silný sprej je vhodný pro ošetření a ochranu proti vším. Je prokazatelně 100% účinný proti vším během 5 minut a chrání před možnou nákazou až do 72 hodin.

Omega Pharma Physiomer Baby hypertonic 60 ml
182 Kč

Physiomer Baby hypertonic uvolní ucpaný nos při rýmě a nachlazení. Urychluje úlevu od symptomů rýmy. Snižuje výskyt komplikací a zánětu středního ucha. Bezpečný pro každodenní použití. Sterilní, bez konzervačních látek.

Omega Pharma PHYSIOMER Eucalyptus nosní sprej 20 ml
112 Kč

Physiomer Eucalyptus nosní sprej je 100 % přírodní sterilizovaná hypertonická mořská voda (dekongstant) s obsahem oleje z Eucalyptus globulus a přírodního extraktu divoké máty. Okamžitě uvolňuje ucpaný nos.

V sortimentu společnosti Omega Pharma se nachází zdravotnické prostředky, doplňky stravy a medikální kosmetika.

V sortimentu společnosti Omega Pharma se nachází zdravotnické prostředky, doplňky stravy a medikální kosmetika.