Omron Eco-Temp Intelli IT

Omron Eco-Temp Intelli IT

490 Kč
449 Kč

Digitální teploměr pro pohodlné měření tělesné teploty v ústech nebo v podpaždí. Velký a přehledný displej. Vhodný pro děti od 4 let. Voděodolné provedení. Automatické vypnutí šetří baterie. Paměť pro jednoduché sledování záznamů měření. Zvuková signalizace ukončení měření.

Partner: CZC.CZ
Omron Tonometr digitální RS1 na zápěstí (2020)
4x

Omron Tonometr digitální RS1 na zápěstí (2020)

1 018 Kč

Tonometr OMRON RS1 je určen pro měření krevního tlaku na zápěstí o obvodu 13,5 – 21,5 cm. Měření krevního tlaku na zápěstí je skvělou alternativou, pokud Vám připadají manžety na pažích příliš malé nebo nepohodlné.

Partner: Vivantis
Omron BF-511 B
108x

Omron BF-511 B

2 509 Kč
2 469 Kč

Tukoměr s lékařskou váhou OMRON BF511 je určen pro kontrolu hmotnosti osob do 150 kg. Tukoměr je schopný pomocí bio-impedanční metody vyhodnotit množství tělesného tuku v %, viscerálního tuku a BMI. Velmi přesné 8 senzorové měření pomocí rukou a nohou probíhá v celém těle. Přístroj disponuje grafickou interpretací naměřených hodnot a velkým a čitelným LCD displejem.

Od prodejce MALL
-14%
Omron Váha diagnostická VIVA

Omron Váha diagnostická VIVA

2 990 Kč
2 555 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Váha diagnostická OMRON VIVA měří hmotnost, tuk, viscerální tuk, kosterní svalstvo, klidový metabolismus a BMI. Disponuje osobní váhou do 150 kg a Bluetooth připojením pro Android/iOS zařízení.

Od prodejce MALL

Vizí a misí japonské společnosti Omron je poskytování profesionálních, snadno použitelných přístrojů pro péči o zdraví v domácím prostředí. Tyto přístroje jsou určeny pro všechny aspekty péče o zdraví.Jako přední světový výrobce měřičů krevního tlaku, nabízí Omron také technologie světové třídy u jiných zdravotních a relaxačních produktů denní potřeby.

Intenzivní výzkum a neustálý vývoj zaručují vynikající řešení pro vaši denní péči o zdraví v domácím prostředí.