Oregon Scientific BAR292G Meteostanice
2 289 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Meteostanice Oregon Scientific BAR292G je řízena radiovým signálem DCF-77 a měří pro vás vnitřní i vnější teploty. Unikátní je především displej v 7 barevných variantách, který lze nastavit tak, aby se měnil v závislosti na vnější teplotě. Počasí se zobrazuje v 5 různých ikonách.

Oregon Scientific TW331W Minutka bílá
509 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Časovač je vyroben z černého plastu a disponuje přehledným digitálním ciferníkem. Digitální časovač TW331W je velmi užitečný pomocník do každé domácnosti. Časovač nabízí dva nezávislé odpočty času a dvoje stopky.

Oregon Scientific Digitální budík s FM radiopřijímačem
826 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Digitální budík s FM radiopřijímačem a 2 budícími časy má čas a datum řízeny radiovým signálem DCF a disponuje funkcí snooze. Hlasitost radiopřijímače lze nastavit na 7 různých stupňů a paměť vám umožní uložit až 8 stanic. Funkce sleep zajistí, aby se radio po zvolené době samo vypnulo.

Oregon Scientific BAR368PBK PROJI Meteostanice
1 598 Kč

Meteostanice Oregon Scientific BAR368PBK z řady PROJI je vyrobena v elegantní černé barvě. Disponuje projekcí, rádiem řízeným časem, měřením vnitřní i vnější teploty a předpovědí počasí.

Oregon Scientific WMR86NX
3 279 Kč 2 749 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Meteorologická staniceLCD displejem používá bezdrátová čidla pro měření vnější teploty a relativní vlhkosti, rychlosti a směru větru a srážek. Stanice Oregon Scientific WMR86NX obsahuje 5 animovaných ikon předpovědi počasí (slunečno, polojasno, oblačno, déšť, sníh).

Oregon Scientific RM308PX black Digitální budík s projekcí
979 Kč 911 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Digitální budík s projekcí Oregon Scientific RM308PX black v černé barvě zobrazí aktuální datum a čas s možností krátkodobého osvětlení displeje. Lze nastavit dva budící časy s funkcí opakovaného buzení snooze. Projektivní zobrazení času lze otočit či převrátit nebo úplně vypnout.

Oregon Scientific Digitální budík s projekcí času RM338PX black PROJI
721 Kč

Pro zjištění času uprostřed noci se stačí jen podívat na strop. Digitální budík s projekcí času RM338PX black PROJI od značky Oregon Scientific lze nastavit na 12 nebo 24 hodinový formát času, na jeho displeji vyčtete vnitřní teplotu a disponuje funkcí opakovaného buzení snooze.

Oregon Scientific RM938BK Digitální budík
689 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Designový digitální budík Oregon Scientific RM938BK vám bude napovídat vždy přesný čas díky jeho rádiovému řízení. Formát času si lze nastavit na 12 nebo 24h. Samozřejmostí je funkce Snooze i krátkodobé osvětlení displeje.

Oregon Scientific RM938W Digitální budík
685 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Designový digitální budík Oregon Scientific RM938W vám bude napovídat vždy přesný čas díky jeho rádiovému řízení. Formát času si lze nastavit na 12 nebo 24h. Samozřejmostí je funkce Snooze i krátkodobé osvětlení displeje.

Oregon Scientific Digitální budík s projekcí RM368PBK
1 299 Kč 1 139 Kč

Digitální budík s projekcí RM368PBK a s časem řízeným signálem DCF-77. U budíku lze nastavit časové zóny. Má funkci opakovaného buzení a zobrazí vám aktuální datum. Projekce času a osvětlení displeje jsou další jeho přednosti.

Oregon Scientific RAR502SX white - zánovní-16%
2 139 Kč 1 777 Kč

Zánovní

Meteorologická stanice s barevným LCD displejem zobrazuje předpověď počasí na základě změn barometrického tlaku, vnitřní teploty a relativní vlhkosti. Stanice Oregon Scientific RAR502SX white měří vnější teplotu a relativní vlhkost naměřenou třemi bezdrátovými čidly.

Oregon Scientific BAR208SX black
1 859 Kč 1 557 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Meteostanice s barevným inverzním LCD displejem od značky Oregon Scientific. Ukazuje fázi měsíce, čas, vnitřní a vnější teplotu, relativní vlhkost a ikony předpovědi počasí. Bezdrátové čidlo v balení.

Oregon Scientific RAR502X black
2 247 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Meteostanice se zabudovanými čidly měří teplotu venku i uvnitř a taktéž relativní vlhkost. LCD displej přehledně zobrazí všechny naměřené hodnoty a ukáže, pokud je nízká baterie. Oregon Scientific RAR502X black vám usnadní výběr oblečení pro daný den.

Oregon Scientific BAR292W Meteostanice
2 289 Kč

Meteostanice Oregon Scientific BAR292W je řízena radiovým signálem DCF-77 a měří pro vás vnitřní i vnější teploty. Unikátní je především displej v 7 barevných variantách, který lze nastavit tak, aby se měnil v závislosti na vnější teplotě. Počasí se zobrazuje v 5 různých ikonách.

Oregon Scientific WMR86NSX
3 974 Kč

Meteorologická stanicebarevným inverzním displejem používá bezdrátová čidla pro měření vnější teploty a relativní vlhkosti, rychlosti a směru větru a srážek. Stanice Oregon Scientific WMR86NSX obsahuje 5 animovaných ikon předpovědi počasí (slunečno, polojasno, oblačno, déšť, sníh).

Oregon Scientific RM120W Digitální budík s analogovým zobrazením času
998 Kč 899 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Digitální budík Oregon Scientific je vybavený inverzním displejem s analogovým zobrazením času. Budík měří vnitřní teplotu a lze na něm nastavit 2 budící časy. Samozřejmostí je funkce snooze a podsvícení displeje.

Oregon Scientific RMR391P Digitální budík s projekcí
1 789 Kč 1 729 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Digitální budík Oregon Scientific RMR391P s projekcí, časem řízeným signálem DCF-77, s měřením vnitřní teplotybezdrátovým čidlem pro měření vnější teploty. Má zobrazení aktuálního data, dne v týdnu a budík s funkcí opakovaného buzení (snooze). Projekci je možné vypnout.

Oregon Scientific RM510 black
450 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Digitální budík s časem řízeným rádiovým signálem DCF-77 nabízí 2 budící časy. Budík Oregon Scientific RM510 black vás informuje i o vnitřní teplotě, aktuálním datu a dni.

Oregon Scientific RMR391PW Digitální budík s projekcí
1 790 Kč 1 729 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Digitální budík s projekcí času Oregon Scientific RMR391PW v moderní bílé barvě s digitální projekcí v červené barvě. Budík má podsvícený displej a je řízen rádiovým signálem. Budík je napájen síťovým adaptérem, který je součástí balení.

Oregon Scientific BAR368PCR PROJI Meteostanice
1 598 Kč 1 346 Kč

Meteostanice Oregon Scientific BAR368PCR z řady PROJI je vyrobena v elegantní černo krémové barvě. Disponuje projekcí, rádiem řízeným časem, měřením vnitřní i vnější teploty a předpovědí počasí.

Oregon Scientific RM330 Digitální budík s projekcí času
839 Kč

Digitální budík s projekcí času je vybaven alarmem s funkcí snooze, ukazatelem vnitřní teploty a data. Čas je řízen radiovým signálem DCF. Budík lze napájet bateriemi či síťovým adaptérem (vše součástí balení).