Orling Geladrink Ferritin 360 kapslí
611 Kč

Geladrink Ferritin dodává do organismu látky potřebné k výživě kostní dřeně a k celé kaskádě tvorby červených krvinek. Podporuje tak okysličování tkání celého organismu.

Orling Geladrink Artrodiet 360 kapslí
658 Kč

Geladrink Artrodiet je určen k trvalé výživě a vitalizaci kloubů. Vyživuje a regeneruje tkáně tvořící kloubní systém, což jsou chrupavky, kosti, vazy a šlachy.

Orling Geladrink Fast 360 kapslí
735 Kč

Geladrink Fast obsahuje komplex chondroprotektivních látek intenzivně ochraňujících, vyživujících a regenerujících tkáně kloubního systému, což jsou chrupavky, kosti, vazivo a šlachy.

Orling Dermatin 360 kapslí
836 Kč

Dermatin je přírodní proteinové dermanutraceutikum s příznivými fyziologickými účinky na normální funkci kůže, které dodává látky potřebné pro její výživu a regeneraci. Podporuje dělení a růst kožních buněk, syntézu a regeneraci kožního kolagenu, jakož i obranyschopnost kůže.

Orling Gelacan Fast 500 g
1 019 Kč

Gelacan Fast je práškové doplňkové krmivo, které obsahuje komplex účinných složek pozitivně ovlivňujících zánětlivé procesy v kloubních, šlachových a vazivových tkáních, zvyšujících kloubní pohyblivost a omezujících bolestivost kloubů v klidu i při pohybu.

Orling Geladrink FORTE HYAL práškový nápoj višeň 420g
795 Kč

Geladrink FORTE HYAL práškový nápoj višeň je hloubková kolagenní kloubní výživa s hyaluronanem sodným, glukosamin a chondroitinsulfáty, MSM, antioxidanty. Je zdrojem látek s nutričním a fyziologickým účinkem doplňujícím běžnou stravu a lze jej užívat ke komplexní výživě kostí a chrupavek kloubů.

Orling GELADRINK® Forte hyal - meloun, nápoj - 420 g
795 Kč

GELADRINK® Forte hyal – meloun, nápoj je kolagenní výživa kostí a chrupavek kloubů s glukosamin a chondroitin sulfáty, MSM, antioxidanty. Je zdrojem látek s nutričním a fyziologickým účinkem doplňujícím běžnou stravu a lze jej užívat ke komplexní výživě kostí a chrupavek kloubů.

Orling Geladrink Forte HYAL 360 kapslí
795 Kč

Geladrink Forte HYAL 360 kapslí je kloubní výživa s Hyaluronanem sodným v denní dávce 100 mg. Kolagenní bílkovina přispívá k udržování zdravých kostí.

Orling Geladrink Forte Hyal biosol 500 ml černý rybíz
693 Kč

Geladrink FORTE HYAL biosol višeň Hloubková kolagenní kloubní výživa s hyaluronanem sodným, glukosamin a chondroitinsulfáty, MSM, antioxidanty. Je zdrojem látek s nutričním a fyziologickým účinkem doplňujícím běžnou stravu a lze jej užívat ke komplexní výživě kostí a chrupavek kloubů. .

Orling Geladrink Artrodiet nápoj 420 g
642 Kč

Geladrink Artrodiet je určen k antihomocysteinové a antioxidační ochraně pohybového aparátu, respektive tkání tvořících kloubní a pohybový systém – kosti, chrupavky, vaziva, šlachy.

Orling Geladrink Forte HYAL 420 g
795 Kč

Geladrink FORTE HYAL je doplněk stravy ve formě prášku, který obsahuje kolagenní bílkovinu, Kolagenní peptidy Gelita 3000Da, glukosaminsulfát, chondroitinsulfát, hyaluronát sodný, MSM, Boswellia Serrata, vitamin C, vitamin E, selen, mangan a měď.

Orling Geladrink Junior 480 g
709 Kč

Přípravek Geladrink Junior představuje komplexní výživu kloubů a kostí dětí, neboť obsahuje kolagenní peptidy, bylinné extrakty, kostní minerály a vitamíny.

Orling Cholemin 360 kapslí
995 Kč

Cholemin Orling je specifická superkomplexní formule, pomáhá udržovat normální hladinu lipidů a cholesterolu v krvi. Je zdrojem látek s nutričním a fyziologickým účinkem, obsahuje fytosteroly, bylinné extrakty, lecitin, koenzim Q10, minerály a vitamíny.

Orling Chondrocat Biosol 100 ml
265 Kč

Veterinární přípravek Chondrocat Biosol obsahuje komplex biologicky aktivních látek pozitivně ovlivňujících regenerační procesy v kloubních, šlachových a vazivových tkáních, zvyšujících kloubní pohyblivost a omezujících bolestivost kloubů v klidu i při pohybu.

Orling Dermatin 360cps
1 041 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

DERMATIN – KE KOMPLEXNÍ VÝŽIVĚ KŮŽE ZEVNITŘ

Orling Felicitex 360 kapslí
866 Kč

Doplněk stravy Felicitex představuje specifickou superkomplexní formuli pro komplexní výživu nervového systému.

Orling Geladrink Ferritin nápoj Černý rybíz 360 g
628 Kč

Geladrink Ferritin je zdrojem látek s nutričním a fyziologickým účinkem doplňujícím běžnou stravu a lze jej užívat ke speciální, železem a mědí obohaceně výživě kostí a chrupavek kloubů.

Orling Geladrink Forte HYAL 360 cps
1 058 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Geladrink Forte HYAL 360 kapslí je kloubní výživa s Hyaluronanem sodným v denní dávce 100 mg.

Orling Geladrink FORTE HYAL biosol višeň 500 ml
689 Kč

Geladrink FORTE HYAL biosol višeň Hloubková kolagenní kloubní výživa s hyaluronanem sodným, glukosamin a chondroitinsulfáty, MSM, antioxidanty. Je zdrojem látek s nutričním a fyziologickým účinkem doplňujícím běžnou stravu a lze jej užívat ke komplexní výživě kostí a chrupavek kloubů.

Orling Geladrink FORTE HYAL nápoj 7 příchutí 14 x 14 g
458 Kč

Hloubková kolagenní kloubní výživa s hyaluronanem sodným, glukosamin a chondroitinsulfáty, MSM, antioxidanty. Je zdrojem látek s nutričním a fyziologickým účinkem doplňujícím běžnou stravu a lze jej užívat ke komplexní výživě kostí a chrupavek kloubů.

Orling Geladrink Perpetuum 350 kapslí
1 274 Kč

Geladrink Perpetuum je doplněk stravy s příznivým fyziologickým účinkem na organismus, klouby a celý pohybový aparát. Specifická superkomplexní formule obsahuje řadu látek s ověřenou biogenní aktivitou. Je vhodný zejména pro aktivní sportovce k eliminaci následků fyzické a psychické zátěže.

Orling Geladrink Plus Jahoda nápoj 340 g
628 Kč

Geladrink Plus Jahoda je regenerační a ochranná kloubní výživa s klinicky testovanými kolagenními peptidy 3000 Da z kolagenu typu I, II, III s organicky vázanou sírou, biotinem, vitamíny a minerály.

Orling Gelapony Arthro Biosol 3000 ml
934 Kč

Gelapony® Arthro Biosol je tekuté doplňkové krmivo s vysokým obsahem kolagenu CHP a vitamínů ve vysoce vstřebatelné a využitelné formě kolagenního biosolu.

Orling GelaPony Chondro Hyal 1800 g
2 410 Kč

Gelapony® Chondro Hyal je doplňkové krmivo pro koně v zájmovém chovu, dostihové a sportovní – komplexní perorální chondronutraceutikum s bioaktivními kolagenními peptidy, glykosaminoglykany a kyselinou hyaluronovou. .

Orling Gelapony VitaMin 1800 g
684 Kč

Komplexní práškové doplňkové krmivo Gelapony VitaMin s obsahem kolagenu CHP, vitamínů a minerálů je určeno k dennímu obohacení krmné dávky všech kategorií koní.

Česká firma Orling od svého počátku spolupracuje s mnoha odborníky, mezi nimiž jednoznačně vynikal spoluzakladatel firmy prof. MUDr. Milan Adam, DrSc., Dr.h.c., přední světový odborník v oborech revmatologie a biochemie pojiva, který se celý život zabýval problematikou prevence a léčby pohybového aparátu dětí a dospělých. Význam vědecké a výzkumné práce Milana Adama již mnoho desetiletí překračuje naše hranice a je oceňován především v zahraničí. Na sklonku roku 2003 byl prof. Adam oceněn prestižní cenou UNESCO za svůj celoživotní přínos lékařské vědě.

Česká firma Orling od svého počátku spolupracuje s mnoha odborníky, mezi nimiž jednoznačně vynikal spoluzakladatel firmy prof. MUDr. Milan Adam, DrSc., Dr.h.c., přední světový odborník v oborech revmatologie a biochemie pojiva, který se celý život zabýval problematikou prevence a léčby pohybového aparátu dětí a dospělých. Význam vědecké a výzkumné práce Milana Adama již mnoho desetiletí překračuje naše hranice a je oceňován především v zahraničí. Na sklonku roku 2003 byl prof. Adam oceněn prestižní cenou UNESCO za svůj celoživotní přínos lékařské vědě.