Petit Lulu All In One kapsová patentky
569 Kč

Novinka

Petit Lulu bambusová all in one kapsová plena Fluffy Organic se zapínáním na patentky. Jedná se o tzv. plenku „vše v jednom“ kdy je přebalení stejně jednoduché jako s plenkou jednorázovou. Plenka je jednovelikostní určená pro děti přiblížně od 4 do 15 kg.


Petit Lulu flísová separační plena 10 ks
249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Petit Lulu extra jemná flísová separační plena chrání plenu před znečištěním, odvádí vlhkost a udržuje pokožku v suchu. Vkládejte mezi zadeček miminka a látkovou plenu. Sada obsahuje 10 kusů.


Petit Lulu Pytel na praní
179 Kč

Novinka

Petit Lulu síťový velký pytel na praní je ideální pomůckou na skladování a následné praní použitých látkových plen apod. Rozměr pytle je 54 × 64 cm.


Petit Lulu SIO basic
339 Kč

Novinka

Bambusová vnitřní plena SIO basic 1 ks je tzv. plenková základna určená svou savostí pro děti od narození do cca 6 měsíců. Velice příjemný a praktický materiál 60% viskóza (bambus), 40% bavlna (bio).


Petit Lulu SIO basic 3 ks
959 Kč

Novinka

Bambusová vnitřní plena SIO basic 3 kusy je tzv. plenková základna určená svou savostí pro děti od narození do cca 6 měsíců. Velice příjemný a praktický materiál 60% viskóza (bambus), 40% bavlna (bio).


Petit Lulu SIO basic PLUS
439 Kč

Novinka

Bambusová vnitřní plena SIO plus s dlouhým savým jádrem je vhodná od 4 do 15 kg. Jedná se o speciální vkládací plenu, která se skládá z plenkové základny (SIO basic) a připínacího dlouhého savého jádra (SIO)


Petit Lulu SIO basic PLUS 10 ks
3 949 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Bambusová vnitřní plena SIO plus 10 ks s dlouhým savým jádrem je vhodná od 4 do 15 kg. Jedná se o speciální vkládací plenu, která se skládá z plenkové základny (SIO basic) a připínacího dlouhého savého jádra (SIO).


Petit Lulu SIO basic PLUS 2 ks
849 Kč

Novinka

Bambusová vnitřní plena SIO plus 2 ks s dlouhým savým jádrem je vhodná od 4 do 15 kg. Jedná se o speciální vkládací plenu, která se skládá z plenkové základny (SIO basic) a připínacího dlouhého savého jádra (SIO).


Petit Lulu SIO basic PLUS 6 ks
2 499 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Bambusová vnitřní plena SIO plus 6 ks s dlouhým savým jádrem je vhodná od 4 do 15 kg. Jedná se o speciální vkládací plenu, která se skládá z plenkové základny (SIO basic) a připínacího dlouhého savého jádra (SIO).


Petit Lulu SIO basic START
419 Kč

Novinka

Bambusová vnitřní plena SIO start s krátkým savým jádrem je vhodná od 4 do 15 kg. Je vhodná na denní přebalování. Velice příjemný a praktický materiál 60% viskóza (bambus), 40% bavlna (bio).


Petit Lulu SIO basic START 10 ks
3 769 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Bambusová vnitřní plena SIO start 10 ks s krátkým savým jádrem je vhodná od 4 do 15 kg. Je vhodná na denní přebalování. Velice příjemný a praktický materiál 60% viskóza (bambus), 40% bavlna (bio).


Petit Lulu SIO basic START 2 ks
809 Kč

Novinka

Bambusová vnitřní plena SIO start 2 ks s krátkým savým jádrem je vhodná od 4 do 15 kg. Je vhodná na denní přebalování. Velice příjemný a praktický materiál 60% viskóza (bambus), 40% bavlna (bio).


Petit Lulu SIO basic START 6 ks
2 379 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Bambusová vnitřní plena SIO start 6 ks s krátkým savým jádrem je vhodná od 4 do 15 kg. Je vhodná na denní přebalování. Velice příjemný a praktický materiál 60% viskóza (bambus), 40% bavlna (bio).


Petit Lulu vložky do podprsenky sada 5 párů přírodní
329 Kč

Novinka

Bambusové vložky do podprsenky 5 párů pro opakovatelné použití jsou pratelné na 60 °C. Mezi kojením dochází k samovolnému úniku mléka z prsou a s tím vám pomůžou právě tyto vložky – zabrání nepříjemným pocitům.