PetKit Petkit Eversweet Čistící set
139 Kč
+ doprava zdarma

Čistící sada určená k čištění dávkovače vody Petkit Eversweet 2, ale i k jiným produktům značky Petkit. Balení obsahuje:  

čistící štětec mycí houbu

PetKit Petkit masážní kartáč
99 Kč
+ doprava zdarma

Dopřejte vašemu mazlíčkovi ozdravnou masáž! Kartáč s 3 D štětinkami z kvalitního silikonového materiálu je nejen příjemný na dotek, ale snadno se čistí. Účinně zbaví kožich vašeho chlupáče nečistot, vypadaných chlupů a jemnou masáží prokrví kůži vašeho mazlíčka po koupeli, nebo i jen tak.

PetKit Petkit Eversweet 2 náhradní filtry (5ks)
399 Kč
+ doprava zdarma

Náhradní filtry pro novou řadu dávkovače vody Petkit Eversweet 2 pro psy a kočky. Oproti původní verzi má dávkovač Eversweet 200 násobně lepší filtraci vody – Výměnné filtrační jednotky odstraňují nečistoty a chlór z vody.  Balení obsahuje 5ks.

PetKit Petkit Cozy chladící a hřející pelíšek pro psy a kočky
5 990 Kč
+ doprava zdarma

Co by váš zvířecí mazlíček dal za pelíšek, který mění teplotu podle jeho potřeb? Nejmodernější technologie Petkit přichází s útulným pelíškem pro ten nejzdravější odpočinek vašeho mazlíčka! Nový a první na světě: zkuste pelíšek s termoregulací, který vám umožní ovládání funkcí přes smartphone!

PetKit Petkit Cozy 2 pelíšek s termoregulaci
6 990 Kč
+ doprava zdarma

Co by váš zvířecí mazlíček dal za pelíšek, který mění teplotu podle jeho potřeb? Nejmodernější technologie Petkit přichází s útulným pelíškem pro ten nejzdravější odpočinek vašeho mazlíčka!

PetKit Fontána Petkit Eversweet 3
4 990 Kč
+ doprava zdarma

Petkit Eversweet 3 je inteligentní fontána pro psy a kočky vybavena výkonným cirkulačním filtračním systémem, který zajišťuje čistou a čerstvou pitnou vodu pro vaše mazlíčky.

PetKit Petkit Fresh Smart miska pro psy a kočky 0,45l
990 Kč
+ doprava zdarma

Miska PetKit Fresh je posledním výstřelkem od Hi-tech společnosti PetKit, která se zabývá výrobou nejmodernějších produktů pro psy a kočky. Tato miska vám zajistí dokonalý krmný plán. Jednoduše vám zváží potřebnou dávku krmiva a vše si můžete zaznamenat pomocí aplikace v telefonu.

PetKit Zásobník na pytlíky Petkit
99 Kč
+ doprava zdarma

Nový zásobník sáčků na exkrementy luxusního vzhledu značky Petkit je možno prostřednictvím karabiny upevnit na vodítko nebo na bundu. Takto budete mít sáček, vždy po ruce. Malým otvorem se sáček vytáhne, navlékne na ruku jako rukavice, trus se sebere a po Vašem pejskovi zůstane čisto.

PetKit Petkit Eversweet 2 náhradní filtry (1ks)
129 Kč
+ doprava zdarma

Náhradní filtry pro novou řadu dávkovače vody Petkit Eversweet 2 pro psy a kočky. Oproti původní verzi má dávkovač Eversweet 200 násobně lepší filtraci vody – Výměnné filtrační jednotky odstraňují nečistoty a chlór z vody.

PetKit Petkit Eversweet ohřívač vody
890 Kč
+ doprava zdarma

Inteligentní ohřívač je určen především pro PETKIT Eversweet 2, který umožňuje rychlé zahřátí a udržení teplé vody pro citlivý žaludek domácího mazlíčka v chladném počasí. Aktuální teplota vody se zobrazuje na LED obrazovce na horní straně ohřívače. Vodu je možné ohřát až do 25 °C. .

PetKit Petkit Air postroj pro psy
690 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Pohodlné dobře prodyšné kšíry PetKit patří k špičkové outdoorové výbavě pro psy. Chrániče jsou hustě tkané z pružných a pevných polyesterových vláken a chrání psa před poraněním v tahu a tlaku.

PetKit Petkit Fresh Nano miska s nastavitelným úhlem
299 Kč
+ doprava zdarma

Misku pro vašeho mazlíčka nyní můžete nastavit přesně v požadovaném úhlu pro pohodlné krmení. Manuálně jednoduše nastavíte sklon v rozpětí 0 – 15 stupňů. Misky s nastavitelným sklonem vyhovují především kočkám, protože obvykle ke svým miskám přilehají, čímž si ale působí tlak v břišní oblasti.

PetKit 3v1 škrabadlo, hračka a pelíšek pro kočky
1 190 Kč
+ doprava zdarma

Jak vypadá moderní škrabadlo pro kočky? Je multifunkční, nabízí kočce pohodlí a vám snadnou údržbu, spojuje přirozenou potřebu kočky se zábavnou hrou, je vysoce odolné a samozřejmě zdravotně nezávadné.

PetKit 3v1 škrabadlo, hračka a pelíšek pro kočky
1 190 Kč
+ doprava zdarma

Jak vypadá moderní škrabadlo pro kočky? Je multifunkční, nabízí kočce pohodlí a vám snadnou údržbu. Multifunkční škrabadlo Petkit spojuje přirozenou potřebu škrabání se zábavnou hrou. Je vysoce odolné, plně skládací a samozřejmě zdravotně nezávadné. 

PetKit náhradní míčky do škrabadla-20%
249 Kč 199 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Protože PetKit se nespokojí jen s krásou, ukryje do každého šperku praktickou funkci. V případě Meow Planet se jedná o míčky ve dvou barvách z netoxického, zdravotně nezávadného materiálu, odolného proti kousání.

PetKit Petkit náhradní míčky do škrabadla
199 Kč
+ doprava zdarma

Protože PetKit se nespokojí jen s krásou, ukryje do každého šperku praktickou funkci. V případě Meow Planet se jedná o míčky ve dvou barvách z netoxického, zdravotně nezávadného materiálu, odolného proti kousání. Náhradní míčky do PetKit 3v1 škrabadlo, hračka a pelíšek pro kočky.

PetKit Petkit Fresh Element Mini
5 990 Kč
+ doprava zdarma

Automatický dávkovač krmiva Petkit Fresh Element Mini  nabízí luxusní design a inovativní patentované technologie. Tento podavač je dodáván s novou a vylepšenou metodou dodávání potravin, která zajišťuje přesnější a pružnější stravovací plán pro vašeho domácího mazlíčka.