PetSafe dvířka pro kočky 737sgifd, šedá
799 Kč
+ doprava zdarma

Dvířka jsou vhodné pro kočky do 7 kg a malé psy do 3 kg, umožňují vašemu zvířeti chodit ven a zpět dovnitř, tak jak mu bude vyhovovat. Dvířka jsou voděodolná, a mají magnetický uzavíratelný zámek.

PetSafe magnetická dvířka pro kočky Staywell®, bílá
1 399 Kč
+ doprava zdarma

Dvířka jsou vhodná pro kočky do 7 kg a malé psy do 3 kg, otevírají se pomocí magnetického obojku, ten umožní vstup pouze vašemu zvířeti. Dvířka lze nainstalovat do dveří z kovu, plastu, skla a kovu nebo do zdí z cihel a PVC, lze je nastavit do 4 různých poloh.

PetSafe postroj pro psa 3 v 1, L
1 099 Kč
+ doprava zdarma

Postroj pro psa je ideální řešením proti nepříjemnému tahání, neoprenová podšívka společně s prvky pro snadné nastavení zaručují psovi dokonalý komfort, díky reflexním prvkům bude váš pes vidět i v noci.

PetSafe postroj pro psa 3 v 1, S
1 099 Kč
+ doprava zdarma

Postroj pro psa je ideální řešením proti nepříjemnému tahání, neoprenová podšívka společně s prvky pro snadné nastavení zaručují psovi dokonalý komfort, díky reflexním prvkům bude váš pes vidět i v noci.

PetSafe postroj pro psa 3 v 1, XS
1 099 Kč
+ doprava zdarma

Postroj pro psa je ideální řešením proti nepříjemnému tahání, neoprenová podšívka společně s prvky pro snadné nastavení zaručují psovi dokonalý komfort, díky reflexním prvkům bude váš pes vidět i v noci.

PetSafe postroj pro psy, M
1 149 Kč
+ doprava zdarma

Postroj EasySport je vyroben z měkkého a odolného materiálu společně s prvky pro snadné nastavení zaručují psovi dokonalý komfort. Postroj má poutko, za které můžete v případě potřeby psa uchopit, je také vybaven reflexními prvky a by byl váš pes lépe vidět i v noci.

PetSafe sprejový obojek proti štěkání a vytí
2 099 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Obojek je spouštěn chvěním kůže na krku při štěkání. Z principu funkce vyplývá, že přístroj reaguje výhradně jen na štěkání psa, který jej má na krku.

PetSafe 100 m Big Dog
4 490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nový výcvikový obojek pro velké psy s dosahem funkcí na 100 m využívá ke korekci zvuk a impulz v 16ti úrovních. Obojek má ve výbavě přehledné ovládání tlačítky, funkci boost a vodotěsné vlastnosti pro ponoření do 1,5 m. Obojek je určen pro výcvik jednoho psa.

PetSafe automatická miska pro zvířata
1 749 Kč
+ doprava zdarma

Automatická miska pro zvířata se dvemi přihrádkami, zajistí vašemu zvířeti přísun jídla i v době vaší nepříjemnosti, výdej jídla lze nastavit na 4 dny dopředu pomocí LCD displeje. Miska je vyrobena z plastu bez BPA a lze ji mýt v myčce nádobí.

PetSafe automatické krmítko se 2 miskami PetSafe 2
1 299 Kč
+ doprava zdarma

Díky automatickému krmítku, můžete nastavit přesný čas pro krmení vašeho mazlíčka a zabránit mu tak v přejídání během vaší nepřítomnosti. Krmítko má 2 misky pro 150 g suchého krmiva, lze ho naprogramovat na 48 h.

PetSafe automatický dávkovač na 5 jídel
1 849 Kč
+ doprava zdarma

S dávkovačem krmiva si usnadníte péči o svého domácího mazlíčka, i když zrovna nebudete v dosahu domova. Automatický dávkovač se postará o stálý přísun potravy. Dávkovač ve tvaru talíře pobere 5 porcí jak suché, tak i vlhké stravy a je určen pro kočky a menší psy.

PetSafe Basic elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy
3 590 Kč

Elektronický ohradník PetSafe Basic s lehkým Deluxe obojkem je zařízení nejvyšší třídy, které Vám zaručí dlouholetý bezproblémový provoz a bezpečí pro Vašeho psa. Tento neviditelný plot je určen především pro menší a střední psy, případně velké citlivější psy.

PetSafe Baterie PetSafe RFA-188 (1 ks)
269 Kč

Baterka v průměru vydrží 3–6 měsíců dle počtu aktivací v daném obojku. Na začátku používání obojku, během tréninku, se baterka vybije dřív.

PetSafe Baterie PetSafe RFA-67 (2 ks)
260 Kč

Speciální baterie pro produkty známého amerického výrobce elektronické výcvikové techniky Radio Systems Corporation (SportDog, PetSafe..). Baterie je určena například pro přijímače el. ohradníků PetSafe, či protištěkacího obojku SportDog.

PetSafe Deluxe elektronický ohradník, neviditelný plot pro kočky
6 490 Kč

Elektronický ohradník PetSafe PCF-1000–20 Deluxe je zařízení nejlepší kvality, které Vám zaručí dlouholetý bezproblémový provoz a bezpečí pro Vašeho psa či kočku. Tento neviditelný plot je určen pro nejlepší psy a kočky, protože disponuje nejmenším vyráběným přijímačem.

PetSafe elektronický plot, bezdrátový ohradník pro psy
9 990 Kč

Elektronický bezdrátový ohradník PetSafe PIF-300–21 je zařízení nejvyšší třídy, které Vám zaručí dlouholetý bezproblémový provoz a bezpečí pro Vašeho psa. Tento neviditelný plot je určen především pro větší psy. Lze jej využít takřka pro všechny typy instalací, i ty nejsložitější.

PetSafe Extra obojek pro elektronický obojek PetSafe 300/600/900m
2 248 Kč

Extra obojek pro elektronický obojek PetSafe 300/600/900m – STANDARD Vám umožní přidat druhého psa k existujícímu systému pro elektrický výcvikový obojok PetSafe® 300/600/900m , nebo může nahradit současný obojek. Chápeme, že ne všichni psi jsou stejní.

PetSafe FroliCat® Multi
1 090 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

FroliCat® Multi-Laser Toy Mačky divejú pri laseroch! S multi-laserovou hračkou FroliCat® môžu mačky prenasledovať dva lasery, ktoré sa otáčajú v náhodnom smere. Pre pohodlie a efektívnosť sa hračka automaticky vypne po 15 minútach hrania.

PetSafe hračka FLIK Automatický rotující provázek
1 299 Kč
+ doprava zdarma

FroliCat FLIK je automatická hračka, která zapojí Vaši kočku do energetické hry rotací provázku v oválné schránce. Je zábavné pozorovat zvědavou kočku, jak se snaží chytit FLIK provázek předtím, než se zase schová.

PetSafe Lite 100m, pro malé psy
3 490 Kč

Elektronický výcvikový obojek v elegantní úpravě PetSafe 100 m s korekcemi zvuk, vibrace a 15 úrovní impulzu vyhovuje výcviku citlivých psů díky extra jemným přechodům mezi úrovněmi impulzů.

PetSafe Lite 600m, pro malé psy
5 290 Kč

Elektronický výcvikový obojek v elegantní úpravě PetSafe 600 m s korekcemi zvuk, vibrace a 15 úrovní impulzu vyhovuje výcviku citlivých psů díky extra jemným přechodům mezi úrovněmi impulzů.

PetSafe Little Dog 350m
5 490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elektronický výcvikový obojek PetSafe Little Dog 350m je profesionální model výcvikového obojku od firmy PetSafe. Výcvikový obojek PetSafe Little Dog 350m je velmi účinné a přitom cenově dostupné profesionální výcvikové zařízení, které zajišťuje spolehlivý a bezpečný výcvik.

PetSafe Nylonový obojek Petsafe
449 Kč

Nylonový obojek určený pro elektronické ohradníky Petsafe. Kompatibilní se všemi ohradníky kromě ohradníku pro kočky. Černá a červená varianta.

PetSafe Obojek a přijímač pro ohradník PetSafe pro velké psy
2 990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Náhradní přijímač pro elektronický ohradník PetSafe pro velké psy. Kompatibilní se všemi základnami PetSafe (lze tedy kombinovat přijímače pro menší psy či kočky k libovolné základně, kromě bezdrátového ohradníku).

PetSafe obojek proti štěkání L-XL
1 699 Kč
+ doprava zdarma

Voděodolný obojek proti nežádoucímu štěkání ve velikosti L-XL, je vhodný pro psy všech plemen nad 3,6 kg. Obojek lze nastavit na 6 různých režimů Při prvním zaštěkání zazní zvukový signál nebo zvukový signál s korekčním impulsem, jehož intenzita závisí na zvoleném režimu.

PetSafe Pawz Away elektronický ohradník, neviditelný plot pro psy
2 490 Kč

Leze váš pes na stůl, gauč nebo rozhrabává koš? Pawz Away je domací ohradník, který zabezpečí problematická místa každé domácnosti před řáděním vašeho mazlíčka. Vodotěsný přijímač na obojku odradí pejska či kočku zvukem a rostoucím impulzem na vzdálenost cca 1 m od daného objektu.

PetSafe Petsafe domácí protištěkací jednotka proti štěkání a vytí
1 290 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Statická jednotka proti štěkání PetSafe je protištěkací jednotka, která využívá k zamezení štěkání ultrazvuk. Balení obsahuje 2 ks jednotek, které se rozmístí v prostoru pro lepší účinnost. Protištěkací budka/jednotka se aktivuje když zabudovaný mikrofon zachytí psí štěkot v dosahu 6 až 8 metrů.

PetSafe Petsafe elektronický ohradník, neviditelný plot pro velké psy
5 990 Kč

Elektronický ohradník PetSafe PRF-3004XW-20 je zařízení nejvyšší třídy, které Vám zaručí dlouholetý bezproblémový provoz a bezpečí pro Vašeho psa. Tento neviditelný plot je určen především pro velké psy a velmi odolná plemena. Lze jej využít takřka pro všechny typy instalací, i ty nejsložitější.

PetSafe Petsafe Lite elektrický protištěkací obojek pro malé psy
2 249 Kč

Protištěkací obojek PetSafe® pomáhá odstranit rušivé štěkání výjimečně citlivých psů. PetSafe využívá pokrokovou technologii přesného rozlišení štěkotu i vytí a psa upozorní impulzem v 15ti úrovních. Zařízení je dobíjecí a vodotěsné.

PetSafe Petsafe vibrační obojek proti štěkání a vytí
1 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vibrační obojek proti štěkání PetSafe VBC-10, je určen pro jakéhokoliv psa s váhou od 3,6 kg. Obojek využívá k zamezení štěkání vibraci. Obojek disponuje 10 kombinacemi vibrací a vyspělou technologií Perfect Bark ™, která účinně a bezpečně odrazuje psa od štěkání během nošení obojku.

PetSafe Postroj pro psa EasySport™
649 Kč

Postroj pro psa EasySport ™ je plně nastavitelný a polstrovaný postroj, který poskytuje maximální komfort pro psa. Nylonový materiál spolu s elastickým výřtrihem postroje umožňují příjemné nošení, zatím co dvě rychlé snap pracky umožňují lehké navlíkání a vyvlíkání.

PetSafe radiový plot pro psy Prf-3004xw-20
4 299 Kč
+ doprava zdarma

Radiový plot zabraňuje útěku a nevyžádanému pohybu psa, pomocí ionizovaného drátu vymezíte psovi prostor, kde se může volně pohybovat. Součástí balení je i obojek, který vysílá varovné signály v případě překročení povolené hranice.

PetSafe Smart Dog výcvikový obojek
3 590 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantně řešený výcvikový obojek s Bluetooth připojením změní váš chytrý telefon v ovladač s dosahem až 100 m. Žádné externí zařízení k obojku pejska již nepotřebujete! Pohodlně využijete také tablet, funkce přes Bluetooth připojení bude kompatibilní pro iOS od 8 a Android od 5 výše.

PetSafe Standard 100m
3 229 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elektronický výcvikový obojek v elegantní úpravě PetSafe 100 m s korekcemi zvuk, vibrace a 15 úrovní impulzu vyhovuje výcviku citlivých psů díky extra jemným přechodům mezi úrovněmi impulzů.

PetSafe Standard 300m
3 499 Kč

Elektronický výcvikový obojek v elegantní úpravě PetSafe 300 m s korekcemi zvuk, vibrace a 15 úrovní impulzu vyhovuje výcviku středních a velkých psů.

PetSafe Standard 600m
5 129 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Elektronický výcvikový obojek v elegantní úpravě PetSafe 600 m s korekcemi zvuk, vibrace a 15 úrovní impulzu vyhovuje výcviku citlivých psů díky extra jemným přechodům mezi úrovněmi impulzů.

PetSafe Standard 900m
5 669 Kč

Elektronický výcvikový obojek v elegantní úpravě PetSafe 900 m s korekcemi zvuk, vibrace a 15 úrovní impulzu vyhovuje výcviku středních a velkých psů.

PetSafe ultrazvuková budka proti štěkání a vytí
1 790 Kč

Protištěkací budka PetSafe je jednotka, která využívá k zamezení štěkání ultrazvuk. Protištěkací budka se aktivuje když zabudovaný mikrofon zachytí neustálý psí štěkot v dosahu 15 metrů.