Pilot Školní sada Segments

Pilot Školní sada Segments

713 Kč
641 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Super školní sada s pestrým motivem stavebnice. Set obsahuje oblíbené pero Pilot Frixtion Ball 0,7 + 3 náplně, designové boxy na sešity A4 a A5, linkovaný malý sešit a notýsek a kufřík na pomůcky.

Pilot Fixy Frixion Colors, sada, 12 barev, vymazatelný
4x

Pilot Fixy Frixion Colors, sada, 12 barev, vymazatelný

519 Kč
489 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada 12 barev fixu Frixion Colors, stejně jako další produkty z řady FriXion je lze vygumovat a přepsat. Díky speciálnímu inkoustu je možné nakreslený obrázek vymazat a znovu překreslit na tomtéž místě tolikrát, kolikrát chcete. Šíře hrotu 0,70 mm a šíře stopy je 0,39 mm.

Od prodejce MALL
Pilot Roller 2061 FriXion Clicker 07 modrý

Pilot Roller 2061 FriXion Clicker 07 modrý

94 Kč

Roller s tekutou náplní, přepisovatelný. Jedinečný výrobek, v novém atraktivním provedení s tenkým hrotem. Speciální inkoust – napsaný text lze vymazat a znovu přepsat na tomtéž místě.

Společnost byla založena roku 1918 pány Ryosuke Namikii a Masao Wada. Původní název společnosti nesl jméno The Namiki Manufacturing Company. V roce 1938 byla společnost přejmenována na The Pilot Pen Co., Ltd., a své současné označení Pilot Corporation nese společnost od roku 1989.

Psací potřeby PILOT jsou dobře známy především díky své vysoké kvalitě a komfortu při jejich používání. Díky velmi vysokému stupni inovace a průmyslové odhodlanosti, uvedla společnost PILOT na trh postupně několik technologií, které naprosto změnily trh psacích potřeb.