Pioneer

-18%
Pioneer DrinkPod termoska černá, 350 ml - zánovní

Pioneer DrinkPod termoska černá, 350 ml - zánovní

439 Kč
357 Kč
Zánovní

Hledáte-li termosku kompaktních rozměrů na každodenní využívání, bude pro vás Pioneer DrinkPod termoska černá, 350 ml ideální volbou. Tato termoska na první pohled zaujme povedeným designem a kvalitním zpracováním. Díky konstrukci s dvojitou nerezovou stěnou dokáže nápoj udržet teplý až 8 hodin.

Od prodejce MALL

Společnost Pioneer byla založena již roku 1937 Nozomem Matsumatou. Během své historie představila světu spoustu inovativních výrobků, např. v roce 1962 první separátní stereo systém, v roce 1975 Component Car Stereo, či LD přehrávač v roce 1980. Během své historie také uvedla přehrávač do aut a první stereo příjímač s funkcí Dolby Surround Sounda. V roce 1990 světlo světa spatřuje také první GPS navigovací systém. V roce 1991 se mohla společnost pochlubit DVD/CD přehrávačem a také jako první uvedla DVD/LD/CD kompatibilní přehrávač pro domácí použití.

Cestou inovace pokračuje společnost i nadále a v současné době patří mezi špičkové výrobce komponentů do aut, DVD a Blu-ray přehrávačů, AV přijímačů a zasilovačů, hudebních přehrávačů, domácích kin, gramofonů a mnoho dalšího.

Specializace

Autorádia, AV přijímače a zesilovače, Blu-ray, domácí kina, gramofony.