-28%
3 499 Kč 2 495 Kč
Doprava zdarma

Nejlepší masturbace za celý tvůj život s ultimátním masturbátorem a vaukouvou pumpou v jednom. Revoluční erotická hračka pro muže s patentovaným designem. Pipedream PDX Elite Extender Pro Vibrating Penis Pump ti dovolí si užívat slastný pocit uspokojení s masturbací na míru.

7 499 Kč 6 995 Kč
Doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Každý muž snil o tom mít sex s takovou sexy ženskou, tak na co čekáte? Stačí Pipedream Extreme FUCK ME SILLY 2 vytáhnout z krabice, nalubrikovat přibaleným gelem a pořádně to rozjet.

-24%
49 999 Kč 37 995 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Nepopsatelně realistická panna z řady silikonových panen PipeDream Extreme Ultimate Fantasy Dolls vás chytí za srdce. Jméno Carmen nezapomenete až do konce svého života. Ohybatelnou silikonovou pannu Ultimate Fantasy Dolls Carmen si nastavíte do všech svých vysněných poloh.

-27%
1 099 Kč 795 Kč

Nový stimulátor pro muže z řady PDX Elite! Tmavě šedý vibrátor na penis PDX Elite Vibrating Silicone Stimulator vás naplní nepopsatelnými pocity. Penis se vsune do otvoru v uvnitř natvarovaného vibrátoru a zapne se vibrační nábojnice. Výsledkem je nepopsatelný pocit uspokojení!

699 Kč 595 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Realistický vibrační masturbátor ve tvaru vagíny PDX Elite. Měkký materiál Fanta Flesh imitující lidskou kůži. Voděodolný. Hloubka zásunu až 12,7 cm. Pro ultimátní pocit. Dopřejte si chvilku pro sebe s novými elitními masturbátory z laboratoří PDX.

-20%
999 Kč 795 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nafukovací panna Becky, blondýnka v životní velikosti s otevřenými ústy, nadrženou vagínku i prdelkou. Vždy bude při chuti a nikdy vás neodmítne!

-23%
1 299 Kč 995 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pánský masturbátor s oscilační technologií. Výsledky jsou úplně jiné než u klasického masturbátoru! Zasuň do otvoru a zapni se vibrace. Výsledkem je nepopsatelný pocit uspokojení!

699 Kč 595 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Realistický vibrační masturbátor ve tvaru pusy PDX Elite. Měkký materiál Fanta Flesh imitující lidskou kůži. Voděodolný. Hloubka zásunu až 12,7 cm. Pro ultimátní pocit. Dopřejte si chvilku pro sebe s novými elitními masturbátory z laboratoří PDX.

-20%
1 499 Kč 1 195 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Speciální uspokojení pro muže – 2v1. Pipedream přichází s úplně unikátní hračkou. Masturbátor spojený do dilda. Tento unikát byl vytvořený za pomoci ultra měkkého materiálu Fanta Flesh. Vnitřní stimulační tunel análu pokrývá intenzivní texturovaná stěna.

-16%
1 799 Kč 1 495 Kč

Realistické torso s úzkou vaginou a análem Dvojité uspokojení s různými uspokojujícími tunely a texturami Materiál imitující lidskou kůži

Pipedream Extreme Toyz FUCK ME SILLY To Go Petite je malá neposedná mrška, která si ráda užívá sexu. Se svým vystrčeným zadečkem tě ráda provokuje.