Piz Buin Wet Skin Spray SPF 15 - transparentní spray na opalování UNI Objem: 150 ml
262 Kč

Wet Skin je revoluční sprej na opalování, který můžete použít i na vlhkou pokožku ihned po koupání. S transparentním sprejem Wet Skin už nemusíte čekat, až uschnete! Narozdíl od běžných opalovacích přípravků se transparentní sluneční sprej Skin Wet nemísí s vodou na kůži, ale proniká přímo skrze ni.

Piz Buin 1-Day Long Lotion SPF 30 - mléko na opalování UNI Objem: 100 ml
209 Kč

Přípravek lehké konzistence, bez následného pocitu mastnoty. Stačí jedna aplikace denně a vaše pokožka je dlouhodobě chráněna. Přípravky jsou extrémně odolné vůči vodě (vydrží až 6 hodin při pobytu ve vodě), písku, otření do ručníku – jejich složení působí jako pojivo mezi přípravkem a pokožkou.

Piz Buin After Sun Tan Intensifier - mléko po opalování Objem: 200 ml
249 Kč

Dopřejte své pokožce dlouhotrvající hydrataci a zklidnění pomocí hydratačního mléka, které zároveň zajistí intenzivnější opálený odstín! Tanimel – zvyšuje přirozenou produkci melaninu, zajišťuje intenzivnější opálení. Aloe vera a bisabol – zklidňují pokožku.

Piz Buin In Sun Ultra Light Spray - sprej na opalování SPF15 UNI Objem: 200 ml
302 Kč

Lehký sprej bez oleje se střední ochranou se rychle vstřebává, aniž by zanechával pocit mastnoty. Přináší celkovou a fotostabilní ochranu před UVA/UVB paprsky a chrání pokožku před spálením a předčasným stárnutím. Předchází nadměrnému vysoušení a loupání pokožky a zajišťuje stabilitu opálení.

Piz Buin Moisturising SPF6 - opalovací přípravek na tělo W Objem: 200 ml
214 Kč

Piz Buin In Sun Moisturising Lotion SPF6 mléko na opalování. Mléko na opalování Piz Buin In Sun Moisturising Lotion SPF6 hydratuje pokožku po celý den. Chrání pokožku před UVA/UVB zářením. Zanechává pokožku jemnou. Voděodolné. Použití: Aplikujte na pokožku před opalováním.

Piz Buin Oil Free Spray - sprej na opalování SPF 10 W Objem: 200 ml
226 Kč

Obsahuje revoluční technologii TM, která chrání pokožku před slunečním zářením. Nová technologie účinně odráží negativní vlivy slunečního záření a výsledkem je neporušená a zdravá opálená pokožka. Lehký spray bez oleje se rychle vstřebává, aniž by zanechával pocit mastnoty.

Piz Buin Tan Intensifier - (SPF 30) urychlující mléko na opalování UNI Objem: 150 ml
238 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dvojnásobně urychluje přirozený proces opalování – Tan Intensifier Lotion SPF 30

  • urychluje přirozený proces opalování
  • poskytuje pleti intenzivní hydrataci, výživu a základní vitamíny
  • obsahuje revoluční technologii HelioplexTM, která chrání pokožku před slunečním zářením
  • nová technologi…