Plan Toys Závodník na šikmé ploše
1 399 Kč

Dřevěná autodráha se třemi barevnými autíčky. Pošlete autíčka dolů a uvidíte, které bude nejrychlejší. Autíčka můžete znovu spouštět a pozorovat, jak se řítí dráhou.

Plan Toys Kreativní domek pro panenky
3 799 Kč

Staň se architektem a sestav si domek pro panenky podle svých představ. Domek má tři díly, které lze sestavit dle vlastní představy. Vytvořit lze až deset typů domku. Domek je vybaven jedním pohyblivým schodištěm, dvěma články střechy se solárními panely.

Plan Toys Parkovací garáž
2 999 Kč

Rychlá jízda s autíčky může začít! Na vícepodlažní parkovací ploše pro auta je také heliport v horním patře. Černé provedení této garáže je ideální pro rozvoj kreativity, stačí použít bílou křídu. Děti mohou domalovávat více parkovacích míst, směrové šipky, rozdělovat jízdní pruhy, očíslovat místa, atd.

Plan Toys Mini míchačka
329 Kč 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tato mini míchačka, vyrobená speciálně pro menší ruce mladších dětí, měří pouhých 10 centimetrů. Vezmi míchačku na stavbu, abys mohl vylít základy nových staveb, nebo opravit budovy starší.

Plan Toys Souprava hrnců
649 Kč

Příslušenství do kuchyňek všech malých kuchařek. Souprava hrnců je nepostradatelná součást vybavení. Sada obsahuje pánvičku, hrnec s víkem, misku, měchačku a velkou lžíci. Realistiticky vypadající hračky od značky Plan Toys.

Plan Toys Můj první fotoaparát
359 Kč

Vytvořtě si krásné obrázky svého okolí pomocí tohoto fotoaparátu! Zaostřete, soustřeďte se, stiskněte fotoaparát a podívejte se na různé obrázky skrz čočku kaleidoskopu.

Plan Toys Shuffleboard dřevěná stolní hra ""PlanLifestyle""
1 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Užijte si zábavu se stolní hrou 2v1. Úkolem hry shuffleboard je pomocí gumičky dostat/vystřelit kameny na co nejlepší skóre. Vyhrává ten, který získá nejvíce bodů. Duhá hra je metaná. Úkolem je dostat své kameny na půlku svého soupeře co nejrychleji.

Plan Toys EKO - krájení, ovoce na prkénku
569 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada 5 druhů ovoce nesmí chybět ve výbavě žádné malé kuchařky. Jednotlivé dílky jsou vybaveny suchými zipy, které umožňují skládat znovu a znovu „nakrájené“ ovoce.

Plan Toys Chrastítko s kroužky
339 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Chrastítko do ruky má na sobě menší kroužek s korálky, které při pohybu jemně chrastí. Tato hračka podporuje psychomotorický vývoj dětí, uchopovací reflexy a cílené uchopování.

Plan Toys Třídění tvarů
859 Kč

Hra při které už ty nejmenší děti procvičují jemnou motoriku a seznamují se základními tvary. Vkládačka je hra ideální pro děti již od jedno roku. Firma Plan toys využívání odřezků aby výroba byla zcela bezodpadová.

Plan Toys Melodický xylofon
949 Kč

Zahrajte si na tento krásně barevný xylofon! Osm barevných pruhů produkuje noty přesně podle hudební stupnice. Má držák na hůlku pod základní deskou. Listy s notami jsou součástí balení.

Plan Toys Kasička - světlé prasátko
439 Kč

Tato roztomilá kasička prasátko Piggy je skvělou pomůckou, jak děti naučit hospodařit se svými penězi, ale i k procvičení počítání! Pokladnička ve tvaru roztomilého prasátka se bude dětem líbit a budou z ní mít radost.

Plan Toys Nástěnný metr - dinosauři
719 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Měřte pravidelně své děti s pomocí tohoto veselého, barevného dinosauřího metru. Snadno se připevní na zeď pomocí lanka a vytvoří dětský pokojíček ještě útulnějším. Látkový metr obsahuje 4 odnímatelné dřevěné dinosauří stopy, na které můžete napsat jméno dítěte a jeho aktuální výšku.

Plan Toys Balancující kaktus
699 Kč

Zábavná hra až pro čtyři malé hráče. Kaktus jen tak nepostojí! Kdo jako poslední postaví kaktus tak aby nespadl? Chce to strategii, vyvažujte a určitě vyhrajete! Hra pro děti od tří let.

Plan Toys Helikoptéra
359 Kč

Tato malá helikoptéra od ekologické společnosti Plan Toys byla navržena tak, aby ji malé děti mohly snadno vzít do rukou, strkat ji a hrát si s ní. Tato série také nabízí záchranáře a hasičské auto.

Plan Toys Stohovací kroužky pastelové
339 Kč

Pastelová sada kroužků pomáhá děti naučit velikosti a barvy. Děti se naučí nasazovat barevné kroužky na tyčku a zakončí to kuličkou. Kroužky mají jemné pastelové barvy

Plan Toys Set - Mořská zvířata
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada mořských zvířátek představuje skvělé doplňky pro hraní nejmenších dětí. Roztomilá dřevěná zvířátka skvěle padnou do dětské ruky a hraní s nimi napomáhá k rozvoji představivosti a motoriky vašich dětí.

Plan Toys Balanční strom
339 Kč

Pokuste se postavit strom za pomoci různě dlouhých tyčinek a vše vyvážit ptáčky. Při stavění nebo nasazení ptáčků musí strom zachovat stabilitu a nesmí spadnout.

Plan Toys Závodník - kachna
339 Kč

Užij si skvělou zábavu s tímto zvířecím závodníkem. Tři, dva, jedna, start … a závod může začít! Křivky vozu jsou detailně propracované pro lepší úchop a manipulaci. Jezdící dřevěně hračky patří k těm nejoblíbenějším.

Plan Toys Pexeso - Nálady
669 Kč

Tato sada obsahuje 24 dřevěných žetonů s různými emocemi. V této paměťové hře se děti učí přiřadit k sobě 2 stejné emoce. Naučte se s dětmi o vztazích mezi barvami a emocemi a zároveň si procvičte angličtinu.

Plan Toys Strkací kachna
649 Kč

Když tlačíte tuto kachnu před sebou, vytváří realistický pohyb a zvuk čvachtání. Její nožky jsou vyrobeny z přírodní snadno omyvatelné gumy a při tlačení se nožky otáčejí a plácají.

Plan Toys Liška na kolečkách
339 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tato malá liška je ideální pro malé dětské ruce. Rozpohybujte lištičku na kolečkách a ona se vám odmění jemným pohybem těla. Jezdící zvířátko si děti velice rychle oblíbí.

Plan Toys Balancující opice
569 Kč

Věšte opice na strom, ale udržujte je v rovnováze! Počítáním správné vzdálenosti požadované k tomu, aby zůstaly opice v rovnováze, rozvíjíte matematické schopnosti vašeho dítěte.

Plan Toys Navlékací ovce
569 Kč

Děti mohou navlékat odpovídající barvy dohromady tak, aby vytvořily ovečku. Ovečka je rozdělena na několik dílků a hlavní část s hlavičkou.

Plan Toys Šťastné štěně
569 Kč

Kamarád který půjde s malým dobrodruhem kamkoliv si zamane. Hračka stimuluje děti k pohybu. Když děti tahají pejska za provázek tak se tělo pejska hýbe jako by tančil.

Plan Toys EKO - krájení, zelenina na prkénku
569 Kč

Sada 5 druhů zeleniny nesmí chybět ve výbavě žádné malé kuchařky. Jednotlivé dílky jsou vybaveny suchými zipy, které umožňují skládat znovu a znovu „nakrájenou“ zeleninu.

Plan Toys Třídící kalíšky
569 Kč

Pomocí těchto šálků a žetonů se mohou děti naučit třídit žetony podle barev, počítat a zkoušet se žetony trefovat do stejně barevných kalíšků. Součástí balení je i bavlněný pytlík.

Plan Toys Panenky do domečku "Rodinka"
559 Kč

V žádném domečku pro panenky nesmí chybět jeho obyvatelé. Set panenek obsahuje 4 postavičky – mámu, tátu, holčičku a kluka. Postavičky mají ohebné nožičky, tak aby mohly mít přirozený pohyb.

Plan Toys Navlékání korálků pastelové
449 Kč

Provleč provázek skrz všechny tvary! Děti si užijí spoustu zábavy při navlékání. Povzbuzují děti k rozvoji motorických dovedností, kreativity, soustředění a trpělivosti.

Plan Toys Stohovací kroužky
449 Kč

Barevná sada dřevěných stohovacích kroužků od ekologické společnosti Plan Toys. Hračka pomáhá naučit děti velikosti a barvy. Z bezpečnostních důvodů je tyč, umístěná uprostřed, skládací.

Plan Toys Zlomkové krychle
449 Kč

Tato sada barevných zlomkových krychlí pro začátečníky pomůže vašim dětem objevovat a porovnávat zlomky. Děti se budou učit o proporcionálních vztazích mezi částí a celkem.

Plan Toys Obrázkové kostky
449 Kč

Roztomilé obrázkové kostky od ekologické společnosti Plan Toys. Kostky se čtyřmi druhy motivů, za kterých mohou děti složit kachničky, ale i počítat s čísly či s puntíky nebo je posloupně řadit.

Plan Toys Plachetnice s ledním medvědem
339 Kč

Přímo ze severního pólu se plaví tento veselý lední medvěd. Už se těší na hraní ve vaně. Kromě plachtění se může třeba i potápět a dělat společnost dětem při koupání.

Plan Toys Můj první telefon
339 Kč

Zavolejte s tímto telefonem! Lupa displeje a barevné korálky na číselníku vytvářejí nádhernou hračku pro interaktivní hry. Pomáhá rozvíjet dětskou obratnost a kognitivní dovednosti. 

Plan Toys Lupa - list

Plan Toys Lupa - list

Hodnocení: 5
339 Kč

Lupa ve formě listu je vyrobena z kvalitního dřeva. Objevte podrobněji svět zblízka s touto lupou. Tato lupa je ideální pro průzkum doma i venku. Lupa se snadno drží v malé dětské ruce.

Plan Toys Tvarovací chrastítko - Čtverec
569 Kč

Přírodní tvarovatelné chrastítko do ruky ve tvaru krychle je opatřeno dvěma kroužky, které při zatřepání vydávají příjemný zvuk. Tenké dřevo je vhodné do opravdu malinkých ruček.

Plan Toys Smyslové koule
569 Kč

Tři různé druhy smyslových koulí k procvičení zrakových, sluchových a hmatových dovedností. Pro lepší orientaci jsou koule ve třech barevných provedeních. Pocvičte s dítětem různé smyslové vjemy.

Plan Toys Houpací kůň Palomino
1 969 Kč

Houpací kůň Palomino od firmy Plan Toys. Kůň je ekologicky vyroben z kaučukového dřeva. Zaoblené sedlo je velmi pohodlné a spolu se stupátky a madly umožňuje dítěti snadné a bezpečné houpání.

Plan Toys Veterinářský set
759 Kč

S tímto setem naučíte a podpoříte své děti, aby se naučili léčit a ošetřovat zvířátka. Sada obsahuje vše, co zahrnuje péči o zraněného pejska nebo kočičku. Děti si tak mohou vyzkoušet náročnou práci skutečného zvířecího doktora.

Plan Toys Bobří hráz

Plan Toys Bobří hráz

Hodnocení: 5
569 Kč

Pomozte bobrovi u přehrady. Použijte tyč na vysunutí jednotlivých dílků. Ale opatrně, aby došlo k pádu bobra. Kdo zachrání život bobra, ten vyhrál.

Plan Toys Bubínek

Plan Toys Bubínek

Hodnocení: 4,6
629 Kč

Skvěly dřevěný bubínek doplněný o dřevěnou paličku rozvíjí u dětí jak jemnou motoriku, tak i sluchový vjem. Tento bubínek je velmi oblíbenou pomůckou všech předškoláků.

Plan Toys Dětské autíčko
399 Kč

Toto barevné autíčko má flexibilní ″tělo″, které reaguje na dotek vašeho dítěte. Pomáhá formovat vizuální a pohybové dovednosti. Během hry se jednotlivé dílky krásně rozpohybují, což děti potěší a zabaví.

Plan Toys Orientální čajový set
939 Kč

Uspořádejte čajový dýchánek s touto krásnou sadou. Tato dřevěná sada se bude skvěle hodit do každé dětské kuchyňky. S touto sadou nádobí si Vaše děti užijí spoustu hodin skvělé zábavy.

Plan Toys Mini golf

Plan Toys Mini golf

Hodnocení: 2,7
859 Kč

Zahrajte si mini golf v herně nebo na dvorku s komplentí sadou od ekologické společnosti Plan Toys. Tato sada obsahuje 2 dřevěné hole dětské velikosti, 2 dřevěné míčky, 3 různé druhy tratí a jednu jamku. Taška je součástí balení.

Plan Toys Stolní kuchyňka
869 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tento elegantní designový dřevěný vařič s příslušenstvím se hodí do každého menšího pokojíku. Dětská kuchyňka je vybavená dvouplotýnkovým vařičem a pánvičkou s obracečkou. Díky lehké váze si jej děti mohou přenést, kam je potřeba.

Plan Toys Bicí nástroje
1 499 Kč

Zaujměte s touto hudební sadou v dětské velikosti. Každé dítě může být nový Ringo, když bude poctivě cvičit, a s touto sadou to bude zábava. Cvičte rytmus a koordinaci rukou s bubínky Plan Toys.

Plan Toys Skládací raketa
569 Kč

Sada barevných dílků, které se skládají na spodní díl s nožičkami a tím vytvoří raketku. Hra rozvíjí u dětí fantazii, motoriku a učí je barvy a tvary.

Plan Toys Tahací harmonika
669 Kč

Veselá, tahací harmonika se stane jednou z prvních hudebních hraček vašeho dítěte. Hračka stimuluje prostorové vnímaní ve spojení se zvukem.

Pro společnost PlanToys je posláním udržovat vynikající kvalitu a zároveň bezpečnostní normy pro ochranu životního prostředí. Firma je na trhu proslulá svou pečlivou výrobou a montážními standarty, včetně používání dřeva bez chemie, netoxických barev a využití bezpečných ergonomických tvarů svých hraček. Hračky jsou vyrobeny z netoxických, přírodních materiálů, jakými jsou organické kaučukovníky. Hračky Plan Toys umožňují tak dětem nejen hrát si a učit se, ale být i blíže k přírodě.

PlanToys je první společnost na trhu hraček, která používá dřevo z kaučukovníků – konkrétně z těch stromů, které již neposkytují latex. Tyto stromy rostou do výšky 50 metrů a více. Míza z nich je na světě primárním zdrojem přírodního kaučuku.

  • Namísto plýtvání těchto cenných zdrojů, používá firma Plan Toys dřevo pro výrobu svých hraček a pomáhá tak zachovat křehkou rovnováhu našeho ekosystému.
  • Poslední novinkou firmy Plan Toys je využívání odřezků tak, aby výroba byla zcela bezodpadová. Odřezky se drtí a lisují. Vzniká tak zcela nový ekologicky čistý a zdravotně nezávadný materiál pro výrobu „eko-hraček“.
  • Pustošivé odlesňování vznikající při těžbě kaučukovníků firma kompenzuje novou výsadbou stromů.
  • Papír použitý na obalech hraček je recyklovatelný, což dále snižuje množství odpadu.
  • Výrobní závody Plan toys používají při provozu nejmodernější solární energie a biomasu (paliva z biologicky rozložitelných organických materiálů).

Pro společnost PlanToys je posláním udržovat vynikající kvalitu a zároveň bezpečnostní normy pro ochranu životního prostředí. Firma je na trhu proslulá svou pečlivou výrobou a montážními standarty, včetně používání dřeva bez chemie, netoxických barev a využití bezpečných ergonomických tvarů svých hraček. Hračky jsou vyrobeny z netoxických, přírodních materiálů, jakými jsou organické kaučukovníky. Hračky Plan Toys umožňují tak dětem nejen hrát si a učit se, ale být i blíže k přírodě.

PlanToys je první společnost na trhu hraček, která používá dřevo z kaučukovníků – konkrétně z těch stromů, které již neposkytují latex. Tyto stromy rostou do výšky 50 metrů a více. Míza z nich je na světě primárním zdrojem přírodního kaučuku.

  • Namísto plýtvání těchto cenných zdrojů, používá firma Plan Toys dřevo pro výrobu svých hraček a pomáhá tak zachovat křehkou rovnováhu našeho ekosystému.
  • Poslední novinkou firmy Plan Toys je využívání odřezků tak, aby výroba byla zcela bezodpadová. Odřezky se drtí a lisují. Vzniká tak zcela nový ekologicky čistý a zdravotně nezávadný materiál pro výrobu „eko-hraček“.
  • Pustošivé odlesňování vznikající při těžbě kaučukovníků firma kompenzuje novou výsadbou stromů.
  • Papír použitý na obalech hraček je recyklovatelný, což dále snižuje množství odpadu.
  • Výrobní závody Plan toys používají při provozu nejmodernější solární energie a biomasu (paliva z biologicky rozložitelných organických materiálů).