Plan Toys Chodítko s ptáčky
2 399 Kč 1 799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chodítko navíc obsahuje několik barevných kostek a zábavné papoušky které se při rozpohybování chodítka pohybují. Vydej se na cestu vývojovými stádii chůze! Madlo je nastavitelné podle výšky dítěte.

Plan Toys Můj první telefon
259 Kč

Zavolejte s tímto telefonem! Lupa displeje a barevné korálky na číselníku vytvářejí nádhernou hračku pro interaktivní hry. Pomáhá rozvíjet dětskou obratnost a kognitivní dovednosti. 

Plan Toys Balanční loď
509 Kč 458 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hoďte kostkou tak, aby bylo vidět, jaká padla barva. Potom si vyberte zvíře se stejnou barvou. Hráč, který pinzetou položí zvířátka tak, aby loďka s nimi nespadla, vítězí. Balanční loď pomáhá rozvíjet jemnou motoriku.

Plan Toys Sada dopravních značek a světel
475 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada dopravních značek, která jsou skvělým doplňkem k autodráze. Procvičte si s dětmi, co která značka znamená, a nechte je zapojit nově poznaná dopravní pravidla do hry.

Plan Toys Balancující kaktus
699 Kč 559 Kč

Zábavná hra až pro čtyři malé hráče. Kaktus jen tak nepostojí! Kdo jako poslední postaví kaktus tak aby nespadl? Chce to strategii, vyvažujte a určitě vyhrajete! Hra pro děti od tří let.

Plan Toys Třídění tvarů a velikostí
535 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Barevná hra na procvičování barev, tvarů i rozměrů. Deska s vytlačenými otvory do kterého pasuje jen jedna možnost. Nechte vaše děti od dvou let zkoumat a zkoušet co kam patří, děti si procvičí jemnou motoriku, pozornost i soustředěnost.

Plan Toys Chrastítko s klíči
329 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jasné a barevné klíče na chrastítku zlepšují jemnou motoriku dítěte, zatímco s nimi třese. Kroužek se snadno v dětské ručičce snadno drží.

Plan Toys Akrobat na laně
549 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nastal čas pro dobrodružství s krasojezdcem! Děti si užijí legraci s balancováním rovnováhy prostřednictvím napínání provázku. Je to vzrušující způsob učení o gravitaci a neobvyklý způsob rozvoje koordinace ruka-oko.

Plan Toys Balanční věž
429 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Balanční věž je skvělá pomůcka pro učení hrou. Vrstvěte tyče a disky podle barvy nebo postavte věž vytvořením různých vzorů tak, aby věž nespadla.

Plan Toys Bubínek

Plan Toys Bubínek

Hodnocení: 5
579 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skvěly dřevěný bubínek doplněný o dřevěnou paličku rozvíjí u dětí jak jemnou motoriku, tak i sluchový vjem. Tento bubínek je velmi oblíbenou pomůckou všech předškoláků.

Plan Toys Deska s geometrickými tvary
549 Kč 494 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěná hrací deska s barevnými geometrickými tvary procvičuje logické myšlení, barvy a tvary. Barevná hra upoutá dětskou pozornost a určitě budou chtít přijít na kloub tomu, kam který tvar patří.

Plan Toys Dětská knížka
429 Kč 386 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěná dětská knížka, vyrobená z dřeva kaučukovníku, obsahuje tři strany, naplněné dopravními prostředky. Skvělá jako první knížka pro procvičování rozlišování tvarů s dětmi.

Plan Toys Dráha pro míček - strom
999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Barevná kuličková dráha ve tvaru stromu je z vyrobena kvalitního dřeva. Zastrčte míček do otvoru a dívej se, jak jede spirálou po kmeni dolů. Palička se snadno drží v dětské ruce.

Plan Toys Helikoptéra
361 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tato malá helikoptéra od ekologické společnosti Plan Toys byla navržena tak, aby ji malé děti mohly snadno vzít do rukou, strkat ji a hrát si s ní. Tato série také nabízí záchranáře a hasičské auto.

Plan Toys Hodiny

Plan Toys Hodiny

Hodnocení: 4,5
1 039 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tyto pestré hodiny od ekologické společnosti Plan Toys. Hodiny obsahují karty, které mohou být umístěny v horní části hodin tak, že si děti mohou spojit své činnosti s určitým časem.

Plan Toys Magnetický rybolov
689 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Magnetický rybolov je hra, kde se děti snaží chytit ryby s pomocí Eskymáka kolem ledovce. Přemístěním Eskymáka do velké díry rybu vylovíte.

Plan Toys Můj první kalendář
535 Kč 482 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Naučte se s dětmi hodiny a roční období pomocí tohoto veselého prvního kalendáře! Tabule obsahuje také černou tabuli k zaznamenání dat, měsíců nebo teploty a posuvný ukazatel venkovního počasí.

Plan Toys Obrázkové kostky
438 Kč 395 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Roztomilé obrázkové kostky od ekologické společnosti Plan Toys. Kostky se čtyřmi druhy motivů, za kterých mohou děti složit kachničky, ale i počítat s čísly či s puntíky nebo je posloupně řadit.

Plan Toys Ozubená kola a puzzle - standard
549 Kč 494 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kreativní dřevěné puzzle, které má mnoho způsobů jak jej můžete sestavit. Všechny dílky by do sebe měly správně zapadnout. Nejdřív sestavte puzzle a poté přidejte barevné květinky. Hra zaujme všechny malé zvědavce.

Plan Toys Pexeso - Nálady
635 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tato sada obsahuje 24 dřevěných žetonů s různými emocemi. V této paměťové hře se děti učí přiřadit k sobě 2 stejné emoce. Naučte se s dětmi o vztazích mezi barvami a emocemi a zároveň si procvičte angličtinu.

Plan Toys Plachetnice s ledním medvědem
329 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Přímo ze severního pólu se plaví tento veselý lední medvěd. Už se těší na hraní ve vaně. Kromě plachtění se může třeba i potápět a dělat společnost dětem při koupání.

Plan Toys Ponorka
349 Kč 314 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vezměte své podmořské plavidlo a vydejte se na výlet za poznáním. Ponořte se hluboko a prozkoumejte hlubiny podmořského světa! Po ponoření do vody můžete stříkat. Stimuluje nápaditou hru.

Plan Toys Sbírání bobulek
539 Kč 485 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dokážete posbírat všechny bobulky z keříku? Nejdříve se z květináčku složí strom, zelené výplně a kmen. Na kmen se navlečou jednotlivé bobulky a ty se pomocí lopatiček sbírají. Ale opatrně, žádná bobulka nesmí spadnout!

Plan Toys Smyslové koule
535 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tři různé druhy smyslových koulí k procvičení zrakových, sluchových a hmatových dovedností. Pro lepší orientaci jsou koule ve třech barevných provedeních. Pocvičte s dítětem různé smyslové vjemy.

Plan Toys Stavební kostky 40 ks pastelové
639 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jednoduchá stavebnice, která je vynikající pro rozvoj dětské kreativity a představivosti. Měla by být jednou ze základních didaktických hraček každého dítěte.

Plan Toys Třídění tvarů
799 Kč 639 Kč

Hra při které už ty nejmenší děti procvičují jemnou motoriku a seznamují se základními tvary. Vkládačka je hra ideální pro děti již od jedno roku. Firma Plan toys využívání odřezků aby výroba byla zcela bezodpadová.

Plan Toys Třídění tvarů na desce
389 Kč 350 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Třídění tvarů je skvělá didaktická pomůcka od ekologické společnosti Plan Toys. Učte se o geometrii, zlomcích a tvarech, zatímco stavíte různé tvary na vytvarované oboustranné základně.

Plan Toys Záchranářské auto
429 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Toto malé záchranářské auto od ekologické společnosti Plan Toys bylo navrženo tak, aby ho malé děti mohly snadno vzít do rukou, strkat ho a hrát si s ním. Tato série také nabízí helikoptéru a hasičské auto.

Plan Toys Přírodní stavebnice (50 ks) - rozbaleno-51%
1 749 Kč 849 Kč

Rozbaleno

K dispozici máte až jedenáct různých tvarů v přírodních barvách. Stavebnice která probudí kreativitu v každém. Postavte zámek, hrad nebo obyčejný baráček. Popusťte uzdu své fantazii!

Plan Toys Kreativní kolíčková tabule
809 Kč 647 Kč

Postupujte podle vzorů nebo si vytvořte na kolíčkové tabuli mistrovské dílo od ekologické společnosti Plan Toys. Obsahuje dřevěnou desku, 3 karty se vzory a 50 barevných kolíčků dvou různých velikostí.

Plan Toys Můj první fotoaparát
349 Kč

Vytvořtě si krásné obrázky svého okolí pomocí tohoto fotoaparátu! Zaostřete, soustřeďte se, stiskněte fotoaparát a podívejte se na různé obrázky skrz čočku kaleidoskopu.

Plan Toys Puzzle ozubená kolečka
959 Kč

Umístěte dílky skládačky dohromady a sledujte úžasný pohyb, který můžete vytvořit tím, že budete točit ozubenými koly. Puzzle se dají různě poskládat. Ozubená kolečka se dají snadno uchopit díky vystouplým tvarům.

Plan Toys Zatloukačka
769 Kč

Klasická dřevěná zatloukačka od ekologické společnosti Plan Toys. Tato hračka pomáhá dětem zlepšit koordinaci ruka-oko, zlepšit vyrovnání, obrážení a cílové dovednosti.

Plan Toys Závodník - králíček
329 Kč

Užij si skvělou zábavu s tímto zvířecím závodníkem. Tři, dva, jedna, start … a závod může začít! Křivky vozu jsou detailně propracované pro lepší úchop a manipulaci. Jezdící dřevěně hračky patří k těm nejoblíbenějším.

Plan Toys Šněrovací tabulka
439 Kč

Vytvořte umělecké dílo za pomocí šněrovací tabulky! Tato hračka pomáhá dětem rozvíjet jemné motorické dovednosti a koordinaci ruka – oko, stejně jako posiluje jejich kreativitu.

Plan Toys Balancující opice
535 Kč

Věšte opice na strom, ale udržujte je v rovnováze! Počítáním správné vzdálenosti požadované k tomu, aby zůstaly opice v rovnováze, rozvíjíte matematické schopnosti vašeho dítěte.

Plan Toys Barevný váleček
346 Kč

Barevný dřevěný váleček pomáhá s rozvojem vašeho dítěte. Při tlačení vytváří zvuk, který u dětí stimuluje sluch a rotující různobarevné dřevěné přepážky stimulují dětský zrak.

Plan Toys Bicí nástroje
1 499 Kč

Zaujměte s touto hudební sadou v dětské velikosti. Každé dítě může být nový Ringo, když bude poctivě cvičit, a s touto sadou to bude zábava. Cvičte rytmus a koordinaci rukou s bubínky Plan Toys.

Plan Toys Bobří hráz
539 Kč

Pomozte bobrovi u přehrady. Použijte tyč na vysunutí jednotlivých dílků. Ale opatrně, aby došlo k pádu bobra. Kdo zachrání život bobra, ten vyhrál.

Plan Toys Chyť míč

Plan Toys Chyť míč

Hodnocení: 5
219 Kč

Užij si zábavu při chytání míče do šálku! Kalíšek s úchopem pro malé ruce má uprostřed provázek s kuličkou. Kulička se nadhazuje a chytá se do modrého kalíšku.

Plan Toys Dětské autíčko
389 Kč

Toto barevné autíčko má flexibilní ″tělo″, které reaguje na dotek vašeho dítěte. Pomáhá formovat vizuální a pohybové dovednosti. Během hry se jednotlivé dílky krásně rozpohybují, což děti potěší a zabaví.

Plan Toys Koupelová sada - mořský život
629 Kč

Cákejte a dělějte vlny s touto mořskou sadou do koupele! Zábava nikdy nekončí! Plujte s figurkami po vodě, naplňte je vodou a stříkejte s nimi. Jen pozor, ať nenamočíte rodiče!

Plan Toys Kuličková dráha "Deluxe"
1 055 Kč 849 Kč

Postavte fantastickou jízdu po kuličkové dráze s touto krásně barevnou sadou 30 ks od ekologické společnosti Plan Toys. Sledujte kuličku, jak projíždí spirálou dolů v různých částech trati!

Plan Toys Liška na kolečkách
329 Kč

Tato malá liška je ideální pro malé dětské ruce. Rozpohybujte lištičku na kolečkách a ona se vám odmění jemným pohybem těla. Jezdící zvířátko si děti velice rychle oblíbí.

Plan Toys Matice a šrouby
479 Kč

Matice a šrouby od ekologické společnosti Plan Toys. Povzbuzují děti k vytváření různých tvarů a postav. Děti se budou bavit sestavováním a rozděláváním šroubů a matic a zároveň si procvičovat motoriku.

Plan Toys Navlékací ovce
539 Kč

Děti mohou navlékat odpovídající barvy dohromady tak, aby vytvořily ovečku. Ovečka je rozdělena na několik dílků a hlavní část s hlavičkou.

Plan Toys Navlékání korálků pastelové
429 Kč

Provleč provázek skrz všechny tvary! Děti si užijí spoustu zábavy při navlékání. Povzbuzují děti k rozvoji motorických dovedností, kreativity, soustředění a trpělivosti.

Plan Toys Pískací míč
329 Kč

Míč povzbuzuje děti ke zkoumání zvuku, zlepšuje jemnou motoriku při uchopování a mačkání. Po stlačení tlačítek míč vydá zvukový signál, který stimuluje dětský zvuk.

Pro společnost PlanToys je posláním udržovat vynikající kvalitu a zároveň bezpečnostní normy pro ochranu životního prostředí. Firma je na trhu proslulá svou pečlivou výrobou a montážními standarty, včetně používání dřeva bez chemie, netoxických barev a využití bezpečných ergonomických tvarů svých hraček. Hračky jsou vyrobeny z netoxických, přírodních materiálů, jakými jsou organické kaučukovníky. Hračky Plan Toys umožňují tak dětem nejen hrát si a učit se, ale být i blíže k přírodě.

PlanToys je první společnost na trhu hraček, která používá dřevo z kaučukovníků – konkrétně z těch stromů, které již neposkytují latex. Tyto stromy rostou do výšky 50 metrů a více. Míza z nich je na světě primárním zdrojem přírodního kaučuku.

  • Namísto plýtvání těchto cenných zdrojů, používá firma Plan Toys dřevo pro výrobu svých hraček a pomáhá tak zachovat křehkou rovnováhu našeho ekosystému.
  • Poslední novinkou firmy Plan Toys je využívání odřezků tak, aby výroba byla zcela bezodpadová. Odřezky se drtí a lisují. Vzniká tak zcela nový ekologicky čistý a zdravotně nezávadný materiál pro výrobu „eko-hraček“.
  • Pustošivé odlesňování vznikající při těžbě kaučukovníků firma kompenzuje novou výsadbou stromů.
  • Papír použitý na obalech hraček je recyklovatelný, což dále snižuje množství odpadu.
  • Výrobní závody Plan toys používají při provozu nejmodernější solární energie a biomasu (paliva z biologicky rozložitelných organických materiálů).

Pro společnost PlanToys je posláním udržovat vynikající kvalitu a zároveň bezpečnostní normy pro ochranu životního prostředí. Firma je na trhu proslulá svou pečlivou výrobou a montážními standarty, včetně používání dřeva bez chemie, netoxických barev a využití bezpečných ergonomických tvarů svých hraček. Hračky jsou vyrobeny z netoxických, přírodních materiálů, jakými jsou organické kaučukovníky. Hračky Plan Toys umožňují tak dětem nejen hrát si a učit se, ale být i blíže k přírodě.

PlanToys je první společnost na trhu hraček, která používá dřevo z kaučukovníků – konkrétně z těch stromů, které již neposkytují latex. Tyto stromy rostou do výšky 50 metrů a více. Míza z nich je na světě primárním zdrojem přírodního kaučuku.

  • Namísto plýtvání těchto cenných zdrojů, používá firma Plan Toys dřevo pro výrobu svých hraček a pomáhá tak zachovat křehkou rovnováhu našeho ekosystému.
  • Poslední novinkou firmy Plan Toys je využívání odřezků tak, aby výroba byla zcela bezodpadová. Odřezky se drtí a lisují. Vzniká tak zcela nový ekologicky čistý a zdravotně nezávadný materiál pro výrobu „eko-hraček“.
  • Pustošivé odlesňování vznikající při těžbě kaučukovníků firma kompenzuje novou výsadbou stromů.
  • Papír použitý na obalech hraček je recyklovatelný, což dále snižuje množství odpadu.
  • Výrobní závody Plan toys používají při provozu nejmodernější solární energie a biomasu (paliva z biologicky rozložitelných organických materiálů).