Play-Doh Zubař-42%

Play-Doh Zubař

Hodnocení: 4,8
629 Kč 359 Kč

Akce

Vyzkoušejte si, jaké to je být zubařem! S touto kreativní sadou si užijete spoustu legrace a něco se i přiučíte. Vymodelujte jazyk i zuby, které poté můžete sami trhat a dávat na ně plomby nebo rovnátka.

Play-Doh Velké balení 20 ks-32%
589 Kč 399 Kč

Akce

Toto velké balení 20 kelímků modelovací hmoty Play-Doh znamená nekonečnou řadu kreativních možností! Malé dětské ručky mohou válet, točit a tvarovat tuto barevnou modelínu do jakékoli formy. Perfektní pro hraní s kamarády a na párty.

Play-Doh Pec na pizzu-15%

Play-Doh Pec na pizzu

Hodnocení: 5
689 Kč 579 Kč

Akce

Připravte se na bláznivé dobrodružství plné čerstvé voňavé pizzy. Popusťte uzdu své fantazii a vytvořte tu nejlepší pizzu na světě s pomocí světelné trouby a otočného stolečku! Zmáčkněte páčku a vytvořte na pizze senzační kůrku, rozsviťte troubu, páčku nadzvedněte a pizza je hotová! Přidejte navrch ještě trochu sýra a neskutečně dobrou polevu. Jestli máte hotovo, položte pizzu na otočný stoleček a rozdělte ji na kousky pomocí kráječe.

Play-Doh Výroba popcornu-50%

Play-Doh Výroba popcornu

Hodnocení: 4,8
579 Kč 289 Kč

Akce

Naskočte do vlaku nekončící popcornové zábavy s novým přístrojem na výrobu popcornu! Otočením páčky naplníte kyblík lahodným popcornem, který ještě vylepšíte smícháním s divokou směsí. Přidejte zábavnou polevu a váš popcorn bude díky skvělým vykrajovátkům a rozmanitým razítkům chutnat jako báječné preclíky nebo další sladkosti! Nakonec nezapomeňte přidat bláznivý sirup nebo máslo a vychutnejte si super kino zážitek s nádobou plnou originálního Play-Doh popcornu.

Play-Doh Kvokající kuře s peřím-19%
609 Kč 489 Kč

Akce

Tohle pošetilé kuře Cluck-a-Dee nabízí dětem všemožné způsoby, jak projevit tvořivost! Třeba zmáčknutím hlavy vytvořit pestré peří, které pak můžou děti pomocí strojku oholit a pak vytvořit peří nové. Tím ale zábava nekončí, kuře vydává legrační zvuky, kvoká a kdáká, a dokonce umí snést vajíčko!

Play-Doh Adventní kalendář-33%
599 Kč 399 Kč

Akce

Exkluzivní adventní kalendář značky Play-Doh. Odpočítávej čas, který zbývá do vánoc a každý den otevři jedno políčko a objev překvapení. Součástí balení jsou i tři kelímky s klasickou modelínou a dva s třpytivou modelínou Play-Doh. Tak neváhej a nech se unést vlastní kreativitou při modelování.

Play-Doh Třpytivá sada 6ks
259 Kč

Akce

Vaše výtvory Play-Doh budou zářit a jiskřit díky třpytivé sadě s vykrajovátky! V balení jsou barevná vykrajovátka na výrobu květin, drahokamů a jiných krásných věcí. Jedinou hranicí vašeho umění je vaše představivost!

Play-Doh Wheels Štěrkovna-20%

Play-Doh Wheels Štěrkovna

Hodnocení: 4,8
562 Kč 449 Kč

Akce

V této pracovní zóně není žádná práce příliš těžká! Použijte sílu drtiče k rozemletí Play-Doh kamenů na štěrk a potom přepravte náklad sutě se sklápěcím náklaďákem. Vybudujte pro náklaďák super hladkou Play-Doh silnici díky parnímu válci.

Play-Doh Sýrový sendvič
389 Kč 339 Kč

Akce

Každý má rád vláčný sendvič s grilovaným sýrem! Nová modelovací směs Play-Doh Stretch se roztahuje, aby vypadala jako roztavený sýr pro téměř opravdový zážitek. Připravte si chléb Play-Doh a modelínu Stretch, přidejte polevy a poté vše vložte do sendvičového lisu.

Play-Doh Hrací sada zmrzlina s polevou-18%
609 Kč 499 Kč

Akce

S novou hmotou Play-Doh Drizzle si vyrobíte všemožné zmrzlinové pochoutky ozdobené chutnou polevou. Imaginární zmrzlina vypadá překvapivě realisticky s autenticky vypadající čokoládovou a jahodovou polevou, která se přemění na krásnou polevu připomínající cukrovinky. Polevu ze svého výtvoru můžete sloupnout a začít znovu od začátku!

Play-Doh Balení 4 tub - více druhů
159 Kč

Akce

Sada čtyř tub modelíny Play-Doh. Nechte svou fantazii pracovat a vytvářejte vše co vás jen napadne. S Play-Doh není nic nemožné! Čtyři různé druhy balení, dodáváme dle aktuální skladové zásoby. Konkrétní variantu nelze zvolit.

Play-Doh Betonová míchačka-15%
579 Kč 489 Kč

Akce

Skvělá otáčející se míchačka na beton, se kterou si zábavně vydláždíte silnice a cesty. Kroutící mechanismus uvnitř vozu vytváří úžasný efekt vytlačeného betonu. Plechovka hmoty Play-Doh Cement Buildin' Compound vám dopomůže k tomu, že vaše kreativní staveniště bude vypadat překvapivě realisticky!

Play-Doh Továrna na čokoládu-17%
919 Kč 759 Kč

Akce

Nová sada cukrovinkových her vás přenese do kouzelného světa výroby cukrovinek! Vytvářejte tři různé bonbóny, čokoládové tyčinky a další cukrovinky. Konečně pořádná mlsací zábava s modelínou Play-Doh. Díky novým zkušenostem s modelínou jistě zažijete mimořádnou zábavu!

Play-Doh Výbava veterináře
379 Kč 329 Kč

Akce

Kdykoli naši malí přátelé potřebují nějakou láskyplnou péči, tak má práci váš malý veterinář. Nejprve pomocí formiček vytvarujte roztomilá zvířata, jako jsou štěňata, králíčci a koťátka a namalujte je 5 barvami Play-Doh. V sadě je 5 zvířecích formiček, stetoskop, injekční stříkačka, nůžky, kleště, nůž, váleček a 5 kelímků modelíny.

Play-Doh Rotační mixér-26%

Play-Doh Rotační mixér

Hodnocení: 4,6
609 Kč 449 Kč

Akce

Díky novému rotačnímu mixéru Play-Doh se z vás stane ten nejlepší pekař v širokém okolí! Mixér pomůže malým šéfkuchařům vytvořit ty nejbarevnější sladkosti, bláznivé košíčky a lákavé sušenky.

Play-Doh Jednorožec-50%

Play-Doh Jednorožec

Hodnocení: 4,5
749 Kč 369 Kč

Akce

Užijte si spoustu legrace s roztomilým jednorožcem. Přidejte trochu modelíny Play-Doh a vytvářejte barevné zmrzlinky a zmrzlinové poháry. Jednorožec vydává zvuky a mění výraz obličeje.

Play-Doh Balení 8 ks kelímků
208 Kč 189 Kč

Akce

Sada obsahuje 8 ks kelímků modelíny Play-Doh. Toto balení modelíny Play-Doh v sobě skrývá nekonečnou škálu tvůrčích možností! Malé ručky dovedou tyto barvy tvarovat do každé formy, která vystihne jejich představy, pak je zase rozmělnit a začít od začátku.

Play-Doh Zábavné nudle
579 Kč 499 Kč

Akce

Udělejte si moře těstovin s tímto strojkem na jejich výrobu. Nový klikový mechanismus vše usnadňuje a je zábavnější než kdykoli předtím. Umožňuje vytvářet úžasné nudle. Vyměnitelné válečky uvnitř vytvářejí buď rovné špagety nebo vlnité vaječné nudle. Existují také formičky pro výrobu raviol, těstovinových mašliček a dalších menších tvarů těstovin. Nezapomeňte nahoru nastrouhat sýr Play-Doh a dokončit perfektní těstovinové jídlo!

Play-Doh Olaf a sněhové kreace
579 Kč 409 Kč

Nechte děti rozvíjet svou fantazii s oblíbenou postavičkou pohádky Frozen, sněhulákem Olafem. s kterým si děti mohou vymodelovat množství zábavných sněhových kreací jako jsou i sněhové vločky a podobně.

Play-Doh Wheels Těžba-18%

Play-Doh Wheels Těžba

Hodnocení: 5
367 Kč 299 Kč

Akce

Užijte si baječný pracovní den v kamenolomu! Tyto dva super těžké náklaďáky se stanou vašimi pomocníky při kreativním budování s modelínou Play-Doh. Shrň na hromadu štěrk zadním nakladačem a vytvoř třeba potrubí nebo lešení.

Play-Doh Modelovací set v kyblíku piknik
269 Kč 209 Kč

Udělejte si kdykoli Play-Doh ve stylu pikniku kbelíkem Mini Bucket! Tato zábavná sada vám umožní modelovat, krájet a vytvářet až devět různých jídel! Šikovný kbelík má spoustu místa pro ukládání a je ideální pro hraní doma i na dovolené!

Play-Doh Bzučení a stříhání-18%
609 Kč 499 Kč

Akce

Nechte narůst a upravujte bláznivé vlasy a vousy vytvořené z Play-Doh modelíny. A pak je všechny oholte jako ve skutečném holičství. Elektrický strojek vydává realistické zvuky aktivované dotykem hmoty Play-Doh (žádná tlačítka). Upravte 2 postavičky pomocí copů, mašlí, knírů a dalšího příslušenství.

Play-Doh Opravářské nářadí-50%
393 Kč 195 Kč

Akce

Stavební dělníci Play-Doh potřebují ke své práci jen ty nejlepší nástroje! Pila plní hned dvojitou funkci- jako řezný nástroj a jako nástroj pro výrobu tvarů se šroubovacím nástavcem. S pomocí metru otiskněte do Play-Doh hmoty měřící čáry a se šroubovákem můžete začít pracovat.

Play-Doh Předváděcí poník Naybelle-17%
389 Kč 319 Kč

Akce

Je čas na přehlídku koní a Naybelle potřebuje pomoci s přípravou, aby vyhrála první cenu! Přidělejte hřívu, upleťte copy a ozdobte její účes mašlemi, květy a modrou stužkou. Udělejte z tohoto roztomilého poníka vzdorovitého mustanga, který frajersky vykopává! Při stlačení hlavy koník vykopne zadní nohy.

Play-Doh Wheels Stavba

Play-Doh Wheels Stavba

Hodnocení: 4,7
393 Kč 349 Kč

Akce

Využijte sílu jeřábu k tvoření a přemístěte vytvarované cihly, vytlačené nosníky a vybudované potrubí. Použijte zvedák pro hromadění, stavění a potahování konstrukcí staveb. Jeřáb se otáčí, pohybuje se nahoru a dolů a vytlačuje modelínu. Zvedák se rovněž otáčí a pohybuje se nahoru a dolů!

Play-Doh Rochnící se prasátka-20%
389 Kč 309 Kč

Akce

Jak to šlape v tomto výběhu pro prasátka od Play-Doh? Seznamte se s maminkou prasátek Sooey! Má podobu oboustranné formičky, která vytváří hromady roztomilých prasátek ze svého břicha. Děti budou pištět nadšením, když stisknou knoflík na kbelíku a prasátka budou poskakovat po výběhu.

Play-Doh Toy Story Buzz

Play-Doh Toy Story Buzz

Hodnocení: 5
519 Kč 489 Kč

Nechte děti rozvíjet svou fantazii s Toy Story verzí Play-Doh, s kterou je možné si vymodelovat oblíbené postavičky z pohádky Toy Story. Pomocí plastové figurky Buzze Rakeťáka můžete vytvořit některé postavičky z animáku. Součástí balení jsou i vykrajovátka a modelína Play-Doh.

Play-Doh Sada s konfetami 6 ks
239 Kč 229 Kč

Akce

Vaše výtvory z modelíny Play-Doh budou ještě zajímavější s touto sadou a s barevnými konfetami. Nech své výtvory zazářit. Práce s modelovací hmotou podporuje fantazii a zručnost.

Play-Doh Žraločí set-20%
579 Kč 459 Kč

Akce

Vytvoř si s tímto zábavným setem pestrý podmořský svět, ale pozor na žraloky! Použij vykrajovátka nebo formičky a užij si spoustu zábavy s modelínou Play-Doh. V balení nalezneš i 12 různých kelímků s modelínou Play-Doh.

Play-Doh Párty balení modelíny
179 Kč

Párty balení modelíny Play-Doh je jako stvořené pro zábavu plnou barev při narozeninových oslavách, přespání u kamaráda či jakkoli stráveném času kreativní hrou. Set obsahuje 10 mini Play-Doh kelímků.

Play-Doh Super balení modelíny - červená-15%
259 Kč 219 Kč

Akce

Využijte jedinečnou příležitost k nákupu zásob kreativní modelíny Play-Doh. Tato velká vzduchotěsná nádoba obsahuje čtyři odlišné a samostatně zabalené modelíny, skvělá čtyřka v jednom! I rodiče ocení tento velký kelímek.

Play-Doh Super balení modelíny - zelená-23%
259 Kč 199 Kč

Akce

Využijte jedinečnou příležitost k nákupu zásob kreativní modelíny Play-Doh. Tato velká vzduchotěsná nádoba obsahuje čtyři odlišné a samostatně zabalené modelíny, skvělá čtyřka v jednom! I rodiče ocení tento velký kelímek.

Play-Doh Ovečka-17%
579 Kč 479 Kč

Akce

Vypěstujte krásnou vlnu Play-Doh s touto veselou elektronickou ovečkou! Otočte jí ocasem, aby jí vyrostlo rouno, pak otočte hlavou a ovečka udělá legrační obličej a bude vydávat legrační ovčí zvuky. Ovečky mohou vytvořit 2 různé vlněné vzory. Mohou být roztomilými ovečkami pro pěstování vlny Play-Doh nebo nosit svetry a čepice vyrobené pomocí 2 vykrajovátek. Ostříhejte nůžkami a začněte znovu!

Play-Doh Hrací sada suši-17%
389 Kč 319 Kč

Akce

Kompletní zážitek se suši v klasické krabičce ve stylu bento! Vytvořte z hmoty Play-Doh rýži a pomocí vyklápěcích formiček získejte všechny ingredience a pak je zabalte do své vlastní kreativní suši rolky! Nakrájejte ji nožem a servírujte s nudlemi a knedlíčky.

Play-Doh Modelovací set v kyblíku čísla-18%
269 Kč 219 Kč

Akce

Udělejte si kdykoli Play-Doh ve stylu počítání kbelíkem Mini Bucket! Tato zábavná sada vám umožní modelovat, krájet a vytvářet až devět různých čísel! Šikovný kbelík má spoustu místa pro ukládání a je ideální pro hraní doma i na dovolené!

Play-Doh Wheels Stavební modelína
169 Kč

Představujeme novou edici Play-Doh Buildin modelíny obsahující různé barevné odstíny a vizuální textury, které vypadají přesně jako stavební materiály. Každé balení obsahuje jednu lopatku a dva kelímky se stavební modelínou Play-Doh.

Play-Doh Set rolované zmrzliny-50%
519 Kč 259 Kč

Akce

Zábavný set modelíny Play-Doh na vytváření rolované zmrzliny. Vytvořte barevnou směs, použijte vaflový lis na vytvoření kornoutu nebo misky. Vytvořte si polevu nebo šlehačku pomocí modelíny Play-Doh.

Play-Doh Hydroglix samostatné kelímky
169 Kč

Akce

Je to hladké, kape to a děti budou nadšené z tohoto nejnovějšího senzačního slizu: úžasný hydro-sliz metalického vzhledu! Je super slizký, přesto hladký na dotek a ve vašich rukách se chová jako tekutina. Tato textura vytváří úžasné kreace, neodolatelný zážitek a její kovový lesk je okouzlujícím zážitkem.

Play-Doh Pokladna
579 Kč 499 Kč

Novinka

Děti si mohou zahrát na prodejce s touto vychytanou pokladnou. Pomocí ručního skeneru vytlačte čárový kód do směsi Play-Doh a poté ho naskenujte do elektronické pokladny až pípne. Přiložte kreditní kartu nebo zaplaťte Play-Doh penězi a mincemi. Přihrádka pokladny se opravdu otevře, vytiskněte účtenku a sbalte nákup!

Play-Doh Odtahový vůz
389 Kč 349 Kč

Akce

Potřebujete svézt? Zavolejte si odtahový vůz, aby vás vytáhl z bryndy! Vytvořte si vůz Play-Doh tak, že připevníte kolečka a naplníte formičku na automobil hmotou Play-Doh, a pak jej zahákněte k odtahovému vozu. Zmáčkněte upínací klíč v přední části vozu a vyrobte si zábavné příslušenství pomocí vyklápěcích formiček.

Play-Doh Zahradnické náčiní-51%
393 Kč 189 Kč

Akce

Vytvořte květinovou zahrádku, umístěte ji přímo na Play-Doh plechovku a dejte jim spršku s Play-Doh konvičkou! K tomu, aby tato zahrádka vykvetla, není třeba rukou profesionála – stačí trocha fantazie!

Play-Doh Barevné balení modelíny-17%
229 Kč 189 Kč

Akce

Užijte si zbrusu nové barevné balení Play-Doh. Smíchejte barvy dohromady a vytvořte nové barvy nové, se kterými se můžete vrhnout do modelování všemožných kreací. V balení jsou 4 kelímky Play-Doh. Dvě barevné varianty!

Play-Doh Modelína jako zmrzlina
319 Kč

Mražené sladkosti bez cukru! Tato neodolatelně zábavná variace Play-Doh barev přichází v jedinečném a trendy zmrzlinovém kornoutu nebo na špejli. Tematicky zabalená a připravena potěšit jako skvělý malý dárek nebo neplánovaný nákup.

Play-Doh Balení lízátek-15%
389 Kč 329 Kč

Akce

Když 1 lízátko z hmoty Play-Doh nestačí, popadněte balení se 4 kusy! Se 2 barvami hmoty Play-Doh stočenými spirálovitě k sobě uvnitř každé formičky. Každá tyčka lízátka zároveň slouží jako texturovací váleček pro hezké vzory a každá formička na lízátko má také na zadní straně půl-formičky pro vytváření dalších sladkostí z hmoty Play-Doh.

Play-Doh Zmrzlinářský set
399 Kč 289 Kč

Když není poblíž zmrzlinářský vůz, je nový zmrzlinářský set Play-Doh nejlepším způsobem jak dostat sladkosti do města! Vytvořte báječné zmrzlinové kornouty, úžasné nanuky a další sladkosti pomocí bohatého příslušenství.

Play-Doh SW vozidla dvojbalení mise na endoru-41%
479 Kč 279 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nové Play-Doh s motivem Star Wars. Kelímky na motivy hrdinů z filmové řady Star Wars v hrací sadě spolu s oblíbenými vozidly. Modelujte a vytvořte si tak svůj příběh hrdinů ze Star Wars.

Play-Doh Žvýkací Charlie
389 Kč 359 Kč

Novinka

Připravte se na zábavu s pořádnými bublinami a Žvýkacím Charliem. Figurku naplňte slizem Play-Doh Slime, poté pohybujte pažemi nahoru a dolu a sledujte, jak začne bublina růst. Jak velkou bublinu nafoukneš? V balení je i formička na lízátko, kterou můžeš také naplnit slizem a poté jí vložit Charliemu do ruky. Součástí jsou i dva kelímky s Play-Doh Slime.

Modelína Play-Doh baví děti po celém světe již několik let. Pomocí formiček mohou děti vymodelovat nejrůznější „pochoutky“, dortíky, ovoce i zvířátka. Modelína nelepí a nemastí, takže si ji zamilovaly i maminky dětí. Po skončení hraní je hned uklizeno. Složení modelíny je převážně směsí vody, soli a mouky. Sloučenina je netoxická, nedráždivá a hypoalergenní pokud není uvedeno jinak. U výrobků společnost Hasbro myslela i na licence, které děti milují a tak můžete v nabídce najít modelínu s Disney Princess nebo s oblíbeným autíčkem Chuckem.

Modelína Play-Doh baví děti po celém světe již několik let. Pomocí formiček mohou děti vymodelovat nejrůznější „pochoutky“, dortíky, ovoce i zvířátka. Modelína nelepí a nemastí, takže si ji zamilovaly i maminky dětí. Po skončení hraní je hned uklizeno. Složení modelíny je převážně směsí vody, soli a mouky. Sloučenina je netoxická, nedráždivá a hypoalergenní pokud není uvedeno jinak. U výrobků společnost Hasbro myslela i na licence, které děti milují a tak můžete v nabídce najít modelínu s Disney Princess nebo s oblíbeným autíčkem Chuckem.