PlayFoam Modelína/Plastelína kuličková 4 barvy
199 Kč

PlayFoam Boule 4 pack je sada pěnové modelíny. tato kuličková modelína ve 4 zářivých barvách přináší spoustu kreativní zábavy pro malé i velké děti! Pěnová modelína PlayFoam nevysychá, je stále tvárná a přijemná na dotek. Produkt se vyrábí v několika barevných variantách.

PlayFoam Boule - 4pack B+4pack svítící
265 Kč 249 Kč

Sada 2 balení modelíny, která nešpiní. Obsahuje osm veselých a svítících barev. Pouze originál PlayFoam® se nelepí a nerozpadá při hraní. Potěší všechny modeláře a tvůrce od 3–8 let.

PlayFoam Boule - 4pack B+4pack G
225 Kč 209 Kč

Sada 2 balení nešpinivé modelíny. Dvě standardní balení v jednom. Celkem 8 barev nešpinivé modelíny ve veselých barvách. Potěší všechny modeláře a tvůrce od 3–8 let.

PlayFoam Boule - 4pack G+4pack třpytivé
225 Kč 209 Kč

Sada 2 balení modelíny, která nešpiní. Celkem 8 barev nešpinivé modelíny včetně třpytivých variant. Pouze originál PlayFoam® se nelepí a nerozpadá při hraní. Potěší všechny modeláře a tvůrce od 3–8 let.

PlayFoam Boule - Workshop set (CZ/SK)
249 Kč 229 Kč

Velká kreativní sada modelíny, která nešpiní. Obsahuje sedm barev a mnoho veselých doplňků. S doplňky budou výtvory jako živé! Pouze originál PlayFoam® se nelepí a nerozpadá při hraní. Sada získala 1. místo v internetovém hlasování Hračka roku 2011.