Pogo Figurka Bílý Leopard 8cm
49 Kč

Lego kompatibilní figurka bílého leoparda. Figurka má pohyblivé 2 končetiny (přední a zadní tlapku) a hlavu. Velikost figurky cca. 8×4cm. Materiál ABS, baleno v sáčku. Obsahuje malé části, nevhodné pro děti do 3 let.


Pogo Figurka Leopard 8cm
49 Kč

Lego kompatibilní figurka divokého leoparda. Figurka má pohyblivé 2 končetiny (přední a zadní tlapku) a hlavu. Velikost figurky cca. 8×4cm. Materiál ABS, baleno v sáčku. Obsahuje malé části, nevhodné pro děti do 3 let.


Pogo Figurka Panter černý 8cm
49 Kč

Lego kompatibilní figurka černého pantera. Figurka má pohyblivé 2 končetiny (přední a zadní tlapku) a hlavu. Velikost figurky cca. 8×4cm. Materiál ABS, baleno v sáčku. Obsahuje malé části, nevhodné pro děti do 3 let.


Pogo Figurka Puma 8cm
49 Kč

Lego kompatibilní figurka divoké pumy. Figurka má pohyblivé 2 končetiny (přední a zadní tlapku) a hlavu. Velikost figurky cca. 8×4cm. Materiál ABS, baleno v sáčku. Obsahuje malé části, nevhodné pro děti do 3 let.


Pogo Figurka Star Wars Dewback 17cm + minifigurka Stormtrooper
279 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lego kompatibilní velká figurka Dewback a minifigurka Stormtrooper. Dewback má otevírací tlamu, příslušenství (sedlo apod.), popř. jej lze sestavit na verzi bez sedla. Návod na sestavení sedla je součástí balení. Velikost figurky ca. 17×6×4cm, velikost minifigurky Stormtrooper ca. 5cm.


Pogo Figurka Star Wars Generál Grievous
69 Kč

Lego kompatibilní figurka – Generál Grievous. Figurka má podstavec, 4 světelné meče a pohyblivé končetiny. Velikost figurky cca. 5cm. Materiál ABS, baleno v sáčku. Určeno pro sběratelské účely, výrobek není hračka a není vhodný pro děti do 14 let.


Pogo Figurka Star Wars Jabba the Hutt 11cm
199 Kč

Lego kompatibilní velká figurka Jabba the Hutt ze série Star Wars. Figurka má pohyblivé ruce a hlavu. Velikost figurky 11×6×6cm. Materiál ABS, baleno v sáčku. Obsahuje malé části, nevhodné pro děti do 3 let.


Pogo Figurka Star Wars Rancor 13cm
299 Kč

Lego kompatibilní velká figurka Rancor ze série Star Wars. Rancor má pohyblivé ruce, drápy i tlamu. Figurka Rancora má velkou tlamu, takže dokáže „spolknout“ klasickou 5cm velkou minifigurku. Velikost figurky 13×11×9cm. Materiál ABS, baleno v sáčku. Obsahuje malé části, nevhodné pro děti do 3 let.


Pogo Figurka Tygr 8cm
49 Kč

Lego kompatibilní figurka divokého tygra. Figurka má pohyblivé 2 končetiny (přední a zadní tlapku) a hlavu. Velikost figurky cca. 8×4cm. Materiál ABS, baleno v sáčku. Obsahuje malé části, nevhodné pro děti do 3 let.


Pogo Figurka Tygr bílý 8cm
49 Kč

Lego kompatibilní figurka bílého tygra. Figurka má pohyblivé 2 končetiny (přední a zadní tlapku) a hlavu. Velikost figurky cca. 8×4cm. Materiál ABS, baleno v sáčku. Obsahuje malé části, nevhodné pro děti do 3 let.


Pogo Figurka Velbloud 8cm
79 Kč

Lego kompatibilní figurka velblouda. Balení obsahuje sedlo, do kterého lze umístit Lego / Lego kompatibilní figurku. Velikost cca. 8×7×4cm. Materiál ABS, baleno v sáčku. Obsahuje malé části, nevhodné pro děti do 3 let.


Pogo Figurky Divoké šelmy sada 6ks
249 Kč

Lego kompatibilní figurky 6-ti divokých šelem (2× tygr, panter, leopard, puma, bílý leopard). Figurky šelem mají pohyblivé 2 končetiny (přední a zadní tlapku) a hlavu. Velikost figurek cca. 8×4cm. Materiál ABS, baleno v sáčku. Obsahuje malé části, nevhodné pro děti do 3 let.