Popron.cz Katapult pro mazlíčky
89 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pes, ale i kočka se skvěle zabaví tím, jak je budou za letu chytat. Katapult je skvělý prostředek pro zpestření každé procházky se psem nebo při tréninku jako zábavný systém odměňování. Ještě zábavnější venčení s katapultem na pamlsky!

Popron.cz Apokalypsa míru
99 Kč

Jak můžeme pracovat s duchovními silami na společném vytváření nového světa.Miliony lidí bohužel nesprávně interpretují „konec světa“ jako doslovný konec s tím, že zachráněna bude jen hrstka těch, kdo vyznávají správnou náboženskou víru.

Popron.cz Lis na plechovky 500ml
385 Kč

Pokud si doma rádi dáváte

nápoje v plechovce a neradi sešlapáváte

plechovky, pak je tu pro Vás užitečný pomocník. Lis na plechovky o objemu 500 ml, díky kterému už nemusíte sešlapovat

plechovky a bát se, že se o ně poraníte.

Popron.cz Zpívající slůně
468 Kč

Zpívající sloník je zábavná hračka, která udělá každému dítěti radost. Sloník je nejen designově nádherný, ale také velmi příjemný na dotek. Určitě se stane jednou z nejoblíbenějších hraček vašeho dítěte. Sloníka lze využít také jako interaktivní hračku.

Popron.cz Plastový organizér na boty - bílý
59 Kč

Jedna bota tady a druhá jinde? Tento scénář znáte moc dobře? Hledání stejných bot vás přivádí k šílenství a co víc? Při odchodu z domu vás to akorát tak zdržuje? Zatočte s tímto problémem! Pořiďte si perfektní vychytávku v podobě plastového organizéru na boty!

Popron.cz Smršťovací zahradní hadice Profi 45 m
1 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zahradní hadice profi představuje ideální řešení pro údržbu Vaší zahrady. Po naplnění vodou se automaticky prodlouží téměř na trojnásobek své původní délky. Speciální kombinace extrémně pružné latexové hadice spolu s kvalitní a vysoce odolnou textilií zaručuje rozvinutí hadice až na 45 metrů.

Popron.cz Kuličková dráha
274 Kč

Kuličková dráha bude pro ty nejmenší skvělé zabavení. Dráha je natolik variabilní, že z ní můžete prakticky sestavit jakýkoli tvar. Díky tomu, že je tak variabilní skvěle rozvíjí představivost a kreativitu.

Popron.cz Dekorativní solární osvětlení
335 Kč

Dekorativní solární osvětlení se stane krásnou ozdobou vaší zahrady nebo balkonu. Pokud máte rádi svítící dekorace, je tento světelný řetěz určen právě pro vás. Potěší vás svou září a zároveň jistě oceníte, že k jeho provozu není potřeba baterií ani přívodu elektrické energie.

Popron.cz Napínáky na prostěradlo
59 Kč

Užijte si konečně klidnou a ničím nerušenou noc, během které vás nebude rozčilovat srolované prostěradlo. Řešení je velmi snadné – pořiďte si tyto praktické napínáky a prostěradlo se ani nehne! Napínák se skládá ze dvou knoflíčků, které jsou spojeny vysoce elastickým páskem.

Popron.cz Úhlová svorka
380 Kč

Pomocník pro svářeče, truhláře i domácí kutily. Úhlovou svorku můžete připevnit rovnou na pracovní stůl a vy se tak můžete věnovat své práci. Svorka je volně nastavitelná, neklouže a můžete do ní sevřít i různě široké materiály.

Popron.cz Sterilizační krabička pro telefony a jiné drobnosti s AROMA difusérem
599 Kč

Dezinfekční box pro drobné předměty – roušky, respirátory, telefony, šperky, apod. UV-C záření zabíjí 99,9 % bakterií a virů. 1. Ultrafialový sterilizátor – tento sterilizátor se používá ke sterilizaci. UV světlo čistí perfektně i v jinak těžko přístupných oblastech, zneškodní až 99,9 % bakterií.

Popron.cz Dinosauří závod
498 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dinosauří závod je ideální hračka pro děti. Zaujmou je totiž 3 chodící dinosauři, kteří se snaží dostat na vrchol, a poté zase sklouznout dolů. To vše je doprovázeno veselou hudbou a řvoucím dinosaurem, kterým malí dinosauři prostupují nahoru. Hračka je vybavena světelnými efekty.

Popron.cz Aplikátor na lepení kamínků
512 Kč

Nažehlovací kreativní zábava vás čeká s tímto aplikátorem. Hot fix aplikátor na lepení kamínků má 7 nástavců, které použijete podle typu kamínků. V balení obdržíte krabičku kamínků v různém barevném provedení.

Popron.cz Magnetický náramek pro kutily
150 Kč

Tento magnetický náramek skvěle využijí kutilové, kteří neustále něco opravují a dávají dohromady. Náramek má v sobě magnety, díky nimž na něm drží šroubky, hřebíky, matice nebo špendlíky. Náramek má tu výhodu, že se zapíná na suchý zip a velikost si lze nastavit přesně podle ruky.

Popron.cz Elektrická plácačka - hmyzí paralyzér
89 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zahrajte si tenis tak trochu jinak. Jistě znáte ten odporný hmyz, který Vás otravuje v létě u jídla nebo když máte sladký nápoj. Mějte u sebe stále hmyzí paralyzér a smečujte je všechny. Pomocí elektrického výboje usmrtíte létavý hmyz jednou ranou.

Popron.cz Deska na rychloskládání oblečení
140 Kč

Muži neradi skládají své oblečení. Pořiďte si skvělou domácí pomůcku na skládání oblečení. Deska na rychloskládání oblečení je šikovný dárek pro každou hospodyni. S touto deskou bude skládání oblečení hračka a ušetří Vám spoustu času. Rychle a úhledně složené prádlo, co víc si přát.

Popron.cz LED svítící kolíčky
119 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pokud máte doma sbírku fotografií a ty nejhezčí fotky byste chtěli mít stále na očích, mohly by se vám hodit tyto svítící kolíčky. Pověste si řetěz kamkoliv do bytu a na kolíčky umístěte fotografie. Řetěz obsahuje celkem deset kolíčků.

Popron.cz Kreativní stavebnice
399 Kč

Stavebnice, u které děti vydrží hodiny? Našli jste tu správnou! Tento kufřík plný šroubků, matic, barevných destiček a vrtačky se šroubovákem je perfektní volba pro všechny malé konstruktéry. Stavebnice je pro kluky, ale i pro holčičky, které si mohou skládat různá zvířátka, nebo třeba kytičky.

Popron.cz Nalepovací tabule
99 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pokud zuby nehty chráníte své zdi bytu od pastelek dětí, pořiďte jim legální kreativní plochu. Přilepte tuto černou tabuli na jakoukoli hladkou plochu (stěnu, nábytek atd.), můžete ji ustříhnout podle potřeby, a děti se budou moci konečně vyřádit.

Popron.cz Světlo do WC
129 Kč

Nejen, že světlo bude působit efektně, protože může měnit až 8 barev, ale bude velmi praktickým doplňkem. Známe to všichni, když jsme v noci rozespalí, tak nechceme rozsvěcovat světlo. Toto noční LED světlo má zabudovaný senzor pohybu. Takže se okamžitě rozsvítí po vašem příchodu.

Popron.cz Psí pokladnička
286 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Originální vtipná pokladnička vám zvedne náladu každý den. Po vložení mince do psí mističky pejsek obživne a minci sežere. Ve skutečnosti takto zmizelé mince padají do spodní části pokladničky. Na straně jsou dvířka, pomocí kterých se k nastřádaným mincím lze kdykoliv pohodlně dostat.

Popron.cz Dotykové pero na mobil a propiska 2v1
59 Kč

Dotykové pero na mobil a propiska 2v1 padne do oka každému, kdo si bude chtít zapsat nějakou poznámku do diáře, a poté si bude chtít vyhledat informace na smartphonu nebo na tabletu. Nyní už nebudete potřebovat dva různé předměty, bude Vám stačit pouze Dotykové pero na mobil a propiska 2v1.

Popron.cz Rubikova kostka
89 Kč

Představujeme Vám

Rubikovu kostku – nejslavnější hlavolam na světě.

Smyslem Rubikovy kostky je dostat všechny kostičky stejných barev k sobě. Když se budete potřebovat odreagovat, tento hlavolam Vás přivede na jiné myšlenky.

Rozměry:

Rozměry produktu: 5,5 × 5,5 cm

Popron.cz Lampa Pull - modrá
89 Kč

Lampičku Pull můžete snadno přemisťovat dle vlastní potřeby! Světlo navíc působí jako skvělý designerský kousek díky jedinečnému modernímu provedení. Díky jeho univerzálnosti se bude hodit zkrátka kamkoliv. Lampičku můžete umístit například do garáže či jako osvětlení na dětský tábor.

Popron.cz Magnetické přesýpací hodiny
373 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Udělejte radost svému

tatínkovi nebo

kolegovi v práci a darujte mu na pracovní stůl tuto krásnou dekoraci v podobě

magických přesýpacích hodin. Na rozdíl od klasických

přesýpacích hodin, v těchto není písek, ale drobné

kovové hobliny.

Popron.cz Masážní metlička na hlavu
59 Kč

Známá a populární metlička na hlavu. Masáží metličkou navodíte příjemný pocit uvolnění a pohody. Účinně působí proti stresu, stavech úzkosti, podrážděnosti nebo nespavosti. Při každém použití budete mít pocit „husí kůže“, která Vám navodí pocit štěstí.

Popron.cz Miska na klíčení (biomiska)
289 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vypěstujte si čerstvé klíčky a výhonky přímo doma v kuchyni. S klíčící biomiskou o třech patrech to bude úplně jednoduché a efektivní. Rostlinné klíčky a výhonky představují biologicky nejcennější potravinu plnou vitamínů, enzymů a minerálů, které potřebujeme během celého roku.

Popron.cz Sklenice na víno Bad Day 400ml
256 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Čirá sklenice na stopce je totiž opatřena třemi ryskami s nápisy

„good day“ (dobrý den) „bad day“ (špatný den)  „don't ask“ (ani se neptej)

Sklenku není vhodné mýt v myčce nádobí. Na spodní části stopky se nachází černé logo Bloomingville. Výška 22,5 cm Průměr 8,5 cm Objem 400 ml cena za 1ks

Popron.cz Newtonova houpačka
119 Kč

Pořiďte si jednoduchý model, který ukazuje jak v praxi funguje Newtonův zákon akce a reakce. Slouží také jako relaxační pomůcka u které nikdy nedojdou baterie.

 

Velikost rozloženého produktu: 14×15×12 cm

Velikost balení: 15×12,5×5 cm

Popron.cz Síťka na stolní tenis
232 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Máte rádi různé sportovní aktivity? A co takový stolní tenis? Představujeme vám síťku, díky které si můžete ping-pong zahrát kdekoli a kdykoli. Síťka je natahovací a z každé strany má plastové úchyty. Můžete ji používat na kterýkoli stůl a podle jeho délky si síťku nastavit.

Popron.cz Silikonový sáček na zdobení
119 Kč

Silikonový zdobící sáček vám zajistí úhledné ozdobení dortů, cupcakes či jiných dezertů. Balení obsahuje 6 nástavců, jejichž pomocí můžete zdobit 6× jinak. Každý nástavec zaručí jiný typ zdobení. Výsledek stojí opravdu za to. Zdobení pomocí sáčku je rychlé a jednoduché.

Popron.cz Dekorace Hra s vodou
199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hra s vodou "Slunce"Toto slunce se elegantně otáčí kolem vlastní osy, dekorativně rozstřikuje vodu a zároveň prakticky zavodňuje. Efektní zahradní ozdoba je vyrobena z hliníku se zlatým povrchem, se 6 vodními tryskami a koulí z leštěné oceli.

Popron.cz Hledač klíčů Modern
49 Kč

Stává se Vám často, že hledáte své

klíče? Šmátráte po kapsách, kabelkách, obracíte dům naruby, a přitom by stačilo jednoduše na ně zapískat. S hledačem klíčů Modern bude hledání jednoduché, zapískáte a díky tónu najdete své

klíče.

Popron.cz LED páska 1m
243 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pokud stále hledáte dekoraci, která vám bude kdykoliv ladit s interiérem, našli jste tu pravou! Tato samolepící LED páska je trefou do černého, hodí se zkrátka kamkoliv. Náš tip je například umístění na kuchyňskou linku, okolo postele nebo na schodiště.

Popron.cz Rotující hračka pro kočky
202 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hračka pro kočky, která se točí a bliká, je výhra pro vás i vaše kočičky. Do ramene lze vložit blikající kuličku anebo šantu kočičí, která přiláká vaše mazlíky o to více. Díky rotující hračce si procvičí lovící instinkty.

Popron.cz Brašna na kolo pro Smartphone - šedá
232 Kč

Brašna na kolo obsahuje jednu velkou kapsu na zip, do které můžete dát s klidným svědomím peněženku, protože Vám nevypadne a dvě malé postranní kapsičky na drobnosti. Velká kapsa má pogumovaný otvor pro sluchátka a vy můžete při jízdě poslouchat Vaše oblíbené písničky.

Popron.cz Ledové zubní protézy
169 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Proměňte svou

párty v nezapomenutelný okamžik, plný úsměvů. Tyto

ledové protézy promění sklenku s nápojem v netradiční objekt k pobavení. Ledová protéza plovoucí ve sklence vypadá na první pohled trochu nevábně, náramně však pobaví Vaše hosty a nezanechá jim na tváři chladné úsměvy.

Popron.cz Sada cestovních organizérů do kufru - světle modrá
178 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Cestujete často? Pokud ano, tyto organizéry oceníte! Celkem v balení najdete 6 kusů. Skvělá pomůcka pro oddělení kosmetiky, oblečení, prášků nebo spodního prádla. Všechny organizéry jsou na zip a tři jsou se síťkou.

Popron.cz Noční LED osvětlení
199 Kč

Díky této lampě se můžete v noci pohybovat po bytě bezpečněji. Lampičku nalepte pomocí samolepky na vámi určené místo. V okamžiku, kdy nastane tma a lampička zaznamená váš pohyb, sama se rozsvítí. Po 20 sekundách bez pohybu světlo samo zhasne.

Popron.cz Bublifuk - pistole
152 Kč

Tento bublifuk zaručeně zabaví děti všech věkových kategorií. Zapomeňte na náročné foukání, pistolku stačí ponořit do bublifuku, který je součástí balení. Stisknutím spouště tvoříte krásné a velké bubliny. Při rychlejším stlačování pistole dokonce svítí.

Popron.cz Intellect ball - 118 překážek
153 Kč

Intellect ball nebo také návykový míč se nazývá tento Labyrint. Jde o 3D hlavolam, kde je hlavním cílem provést kuličku přes všechny nástrahy v uzavřené průhledné kouli. Je to velmi důmyslný mechanismus, který zapojí mozek a zdokonalí motorické schopnosti dítěte.

Popron.cz Zdravotní vložky do bot - Velikost
164 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vložky do bot z líné pěny. Skvělé ortopedické vlastnosti. Líná pěna se díky reakci na teplo dokonale přizpůsobí tvaru chodidla, lépe

rozloží tlak v kritických místech a

minimalizuje tvorbu mozolů, otlaků a kuřích ok. Zlepšují zdraví nohou při dlouhodobém stání, chůzi i při sportovní činnosti.

Dovozce potřeb pro domácnost, dárků, hraček a zdraví. S našemi výrobky bude život klidnější. Dbáme na kvalitu a design našich výrobků. Děláme Vám radost již od roku 1996.

Dovozce potřeb pro domácnost, dárků, hraček a zdraví. S našemi výrobky bude život klidnější. Dbáme na kvalitu a design našich výrobků. Děláme Vám radost již od roku 1996.