Postershop Cedule Marilyn Monroe
239 Kč 179 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plechová cedule s legendární hvězdou 50. let Marilyn Monroe potěší všechny fanoušky této americké herečky. Cedule má rozměr 15 × 20 cm a díky otvorům ji snadno přišroubujete či pověsíte.

Postershop Cedule The Beatles
239 Kč 179 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Retro cedule s motivem Beatles potěší všechny příznivce této anglické skupiny. Je vyrobena z plechu a díky čtyřem otvorům v jejich rozích ji snadno přišroubujete či pověsíte.

Postershop Fotorám 1 okno (314639WNW)
279 Kč 229 Kč

Fotografie jsou ideální dekorací do každého interiéru. Velký plastový rámeček v bílé barvě je určený pro 1 fotografii o rozměru 10 × 15 cm. Vyberte svou oblíbenou vzpomínku a mějte ji na očích každý den!

Postershop Fotorám - 10 oken, 10x15 cm, bílý
449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bílý fotorám je možné mít postavený na komodě či ho klasicky připevnit na stěnu. Je složený z deseti rámečků o velikosti 10×15 cm, a tak můžete mít sadu svých oblíbených fotografií vždy na očích.

Postershop Fotorám - 3 okna, 10x15 cm, bílý
449 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bílý fotorám s dřevěným dekorem na pozadí je možné mít postavený na komodě či ho klasicky připevnit na stěnu. Je složený ze tří menších rámečků, a tak můžete mít sadu svých oblíbených fotografií vždy na očích.

Postershop Fotorám - 6 oken, 10x15 cm, bílý Friends
279 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bílý fotorám je možné mít postavený na komodě či ho klasicky připevnit na stěnu. Je složený ze šesti rámečků o velikosti 10×15 cm a doplněný nápisem „Friends“. Vždy si tak můžete připomenout nezapomenutelné chvíle s přáteli.

Postershop Fotorám 6 oken (112227B)
349 Kč 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Asymetrický rámeček na fotografie je vyrobený z černého plastu a je tvořený hranatými a kulatými okénky. Najednou do něj lze vložit 6 fotografií o různých rozměrech. Rám je určen k zavěšení na stěnu.

Postershop Fotorám – 7oken bílý-33%
259 Kč 171 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bílý plastový fotorám složený ze 7 malých fotorámečků, ve kterých můžete uchovat vaše vzpomínky na nejkrásnější chvíle a mít je stále na očích. Rozměr je 57×13,5cm.

Postershop Fotorám – 7oken modrý
259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Modrý plastový fotorám složený ze 7 malých fotorámečků, ve kterých můžete uchovat vaše vzpomínky na nejkrásnější chvíle a mít je stále na očích. Rozměr je 57×13,5cm.

Postershop Fotorám 9 oken (1123203CR)
419 Kč 379 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Fotorámeček v krémovém odstínu je složený z 9 okének pro stejný počet fotografií o rozměrech 10 × 15 cm. Neschovávejte své oblíbené fotografie v albu, mějte je stále na očích!

Postershop Plechová cedule 20x30 cm VW Parking Only
339 Kč 269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plechová cedule o rozměrech 20×30cm s nápisem Parking Only je ideálním dárkem pro milovníky značky Volkswagen a můžete ji umístit například ve vaší garáži.

Postershop Plechová cedule 20x30cm Beware
339 Kč 279 Kč

Vtipná plechová cedule Beware of the cat umístěná na dveřích vašeho domu každému napoví, kdo vás po vstupu dovnitř uvítá. Rozměry cedule činí 20 × 30 cm.

Postershop Plechová cedule 25x50 cm BMW Service
562 Kč 469 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plechová cedule BMW Service o rozměrech 25×50cm se hodí na zeď nebo vrata vaší garáže. Vhodným dárkem je pro malé i velké.

Postershop Plechová cedule 30x40 cm Volkswagen Parking Only
514 Kč 429 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plechová tabule Volkswagen Parking Only o rozměrech 40 × 30cm je vhodná na zeď nebo vrata vaší garáže. Každému bude hned jasné, pro jaká auta garáž je.

Postershop Plechová cedule Beatles Abbey Road
319 Kč 269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dekorační cedule s motivem hudebního alba Abbey Road legendární skupiny Beatles potěší všechny fanoušky této kapely. Cedule je vyrobena z plechu a její rozměry jsou 30 × 20 cm.

Postershop Plechová cedule: Best Cheeseburger in Town
279 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Netradiční dekorace na zeď je vyrobena z kvalitního plechu s prolisem, který vytváří plastický povrch. Cedule má 4 otvory, které slouží pro pohodlné připevnění. Postershop Plechová cedule: Best Cheeseburger in Town bude vtipným doplňkem nejen do bytu. Přeneste kus Ameriky k vám domů!

Postershop Plechová cedule Beware of the Dog
240 Kč 179 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vtipná plechová cedule „Beware of the Dog“ umístěná na dveřích vašeho domu napoví, kdo vás po vstupu dovnitř uvítá. Rozměry cedule činí 20 × 15 cm.

Postershop Plechová cedule Coca-Coca láhve
549 Kč 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plechová dekorační cedule o rozměrech 25 × 50 cm zobrazuje vývoj designu skleněných lahví Coca Cola od roku 1899. ideální dárek pro všechny milovníky této limonády.

Postershop Plechová cedule Coffee
349 Kč 269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plechová cedule o velikosti 20×30 cm se bude vyjímat nejlépe v kuchyni či v jídelně v blízkosti vašeho oblíbeného kávovaru. Její rádoby opotřebované provedení z ní dělá módní interiérový kousek.

Postershop Plechová cedule: Domácí limonáda
279 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Netradiční dekorace na zeď je vyrobena z kvalitního plechu s prolisem, který vytváří plastický povrch. Cedule má 4 otvory, které slouží pro pohodlné připevnění. Postershop Plechová cedule: Domácí limonáda bude vhodným doplňkem do jakékoliv kuchyně. Motiv obsahuje skvělý recept na osvěžující nápoj!

Postershop Plechová cedule Hangover Cures
409 Kč 349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plechová cedule o rozměrech 40 × 30 cm s mnoha druhy léků na kocovinu. Je až neuvěřitelné, co v jaké zemi považují za nejlepší způsob zbavení se tohoto nezávidění hodného stavu.

Postershop Plechová cedule Hotel Mama
229 Kč 179 Kč

Vtipná dekorační cedule Hotel Mama oznamuje, kdo se o vás doma postará. Cedule je vyrobena z plechu a její rozměry jsou 20 × 15 cm. Díky čtyřem vyvrtaným dírkám ji lze bez námahy zavěsit.

Postershop Plechová cedule: Kawasaki Parking Only
439 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plechová cedule Kawasaki Parking Only vyrobená z kvalitního plechu s prolisem vykouzlí atmosféru závodů kamkoliv si ji pověsíte. Design od značky Postershop v černé a bílé barvě s výrazným červeným prvkem. Rozměry cedule jsou 30×40 cm.

Postershop Plechová cedule: Mercedes-Benz 300 SL
279 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Netradiční dekorace na zeď je vyrobena z kvalitního plechu s prolisem, který vytváří plastický povrch. Cedule má 4 otvory, které slouží po pohodlné připevnění na zeď. Postershop Plechová cedule: Mercedes-Benz 300 SL je tou pravou dekorací pro milovníka aut.

Postershop Plechová cedule: Prosíme neparkovat
279 Kč

Originální dekorace na zeď je vyrobena z kvalitního plechu s prolisem, který vytváří plastický povrch. Cedule má 4 otvory, které slouží pro pohodlné připevnění. Postershop Plechová cedule: Prosíme neparkovat bude vtipným doplňkem nejen do bytu.

Postershop Plechová cedule: Rum
369 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Netradiční dekorace na zeď je vyrobena z kvalitního plechu s prolisem, který vytváří plastický povrch. Cedule má 4 otvory, které slouží pro pohodlné připevnění. Postershop Plechová cedule: Rum bude vtipným doplňkem nejen do bytu.

Postershop Plechová cedule: Tady hlídám já
369 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Netradiční dekorace na zeď je vyrobena z kvalitního plechu s prolisem, který vytváří plastický povrch. Cedule má 4 otvory, které slouží pro pohodlné připevnění. Postershop Plechová cedule: Tady hlídám já bude vtipným doplňkem do bytu u každého, kdo má doma pejska.

Postershop Plechová cedule: Vespa Garage
439 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plechová cedule Vespa je vyrobená z kvalitního plechu s prolisem laděná do tmavě modré barvy od značky Postershop. Zpestří jakékoliv místo, kam si ji pověsíte. Cedule má rozměry 40×30 cm.

Postershop Plechová cedule Warning! Genius at Work
509 Kč 429 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Umístěním cedule s nápisem „Warning! Genius at work“ třeba na vaše dveře jasně oznámíte, kdo se za zdí nachází. Cedule je vyrobena z plechu a její rozměry jsou 30 × 40 cm.

Postershop Plechová cedule: WC
279 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Netradiční dekorace na zeď je vyrobena z kvalitního plechu s prolisem, který vytváří plastický povrch. Cedule má 4 otvory, které slouží pro pohodlné připevnění na zeď. Postershop Plechová cedule: WC bude vtipným doplňkem nejen do bytu, ale i do restauračních zařízení.

Postershop Plechová cedule When Nothing Goes Right Go Left
249 Kč 179 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

When Nothing Goes Right Go Left říká dekorační cedule vyrobená z plechu, která si jistě najde své místo i u vás doma. její rozměry jsou 20 × 15 cm a díky 4 dírkám ji lze snadno zavěsit.

Postershop Plechová cedule WINE
419 Kč 349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Speciálně pro milovníky vína máme plechovou ceduli o rozměrech 40 × 30 cm s vyjmenovanými druhy vín. Nechte se inspirovat ke koupi zatím nepoznané chuti vína.

Postershop Plechová dóza BMW Garage
309 Kč 249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hranatá dóza pro milovníky značky BMW skvěle poslouží k uschování vašich drobností. Je vyrobena z plechu a opatřena víkem.

Postershop Plechová dóza L Coffee Firts
309 Kč 249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Retro plechová dóza s motivem kávy je ideální pro uchovávání zrnek vaší oblíbené kávy. Své uplatnění však nalezne i kdekoliv jinde. Uskladní jakékoliv drobné předměty i potraviny.

Postershop Plechová dóza s klipem Coca-Cola
289 Kč 239 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Černá plechová dóza s motivem Coca Coly se zavírá pomocí klipu, čímž nádobu dobře utěsní. ideální ke skladování drobných předmětů nebo i potravin jako jsou těstoviny, vločky nebo cukr.

Velký výběr nástěnných dekorací na Vaši stěnu či zeď. Nejširší nabídka plakátů, obrazů na zeď, samolepek na stěnu a retro dekorací. Můžete si prohlédnout naši kvalitu (plakáty, obrazy, samolepky na zeď atd.) . Jsme na trhu již více než 10 let. Všechny námi nabízené dekorace na zeď i ostatní zboží pocházejí a jsou vyráběny pouze v Evropské Unii.

Velký výběr nástěnných dekorací na Vaši stěnu či zeď. Nejširší nabídka plakátů, obrazů na zeď, samolepek na stěnu a retro dekorací. Můžete si prohlédnout naši kvalitu (plakáty, obrazy, samolepky na zeď atd.) . Jsme na trhu již více než 10 let. Všechny námi nabízené dekorace na zeď i ostatní zboží pocházejí a jsou vyráběny pouze v Evropské Unii.