Power Plate Power Plate Personal
58 500 Kč

Vibrační stroj Power Plate Personal vám umožní efektivně trénovat z pohodlí domova. Tvaruje postavu, redukuje váhu, odstraňuje celulitidu, zlepšuje fyzickou kondici, zrychluje metabolismus, rychle aktivuje svalstvo, regeneruje a podporuje nervosvalové funkce.

Power Plate Power Plate Pulse
9 999 Kč

Ruční masážní přístroj Power Plate Pulse je výkonný a tichý. Pomáhá uvolňovat napjaté a bolestivé svaly a podporuje krevní oběh. Balení obsahuje 6 různých nástavců pro celé tělo, vyrobených z nejkvalitnějších materiálů.

Power Plate Power Plate Move
89 500 Kč

Vibrační fitness stroj Power Plate Move vám umožní trénovat efektivně bez velkého úsilí. Tvaruje postavu, zlepšuje fyzickou kondici, zvyšuje svalovou sílu, redukuje celulitidu, regeneruje a podporuje nervosvalové funkce.

Power Plate Power Plate DualSphere
4 250 Kč

Vibrační masér Power Plate DualSphere je ideální pro koncentrovanou masáž. Jedinečný tvar a správné vibrace cílí na těžko přístupná místa především v oblasti zad a krční páteře.

Power Plate Power Plate Roller
4 250 Kč

Power Plate Roller je nejmodernější vibrační masér. Uvolňuje napjaté a bolestivé svalstvo a fascie. Odstraňuje bolest, rychle a efektivně regeneruje.