POYEM hnědá dámská peněženka 5212 AND H
999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hnědá dámská kožená peněženka typu penál. 4 přihrádky na bankovky vnitřní zipová kapsa na drobné 8 přihrádek na karty 2 další přihrádky kvalitní látková podšívka se vzorem Rozměry (šířka x výška x hloubka): 19,5 × 11 × 2,5 cm Barva: hnědá Materiál: kůže Pro koho: dámská Velikost: velká

POYEM černá 2215 AND C městský batoh
2 599 Kč

Černý elegantní batoh z pravé kůže. Na přední a zadní straně se nacházejí praktické zipové kapsy. Do hlavního prostoru se dostanete pomocí zipu, který lze otevřít po obou bocích až do spodní části. Tím je možné batoh krásně otevřít.

POYEM černá 2218 AND C městský batoh
3 399 Kč

Černý městský batoh z pravé kůže. Hlavní prostor se otevírá zipem, který je po stranách možno rozepnout až téměř ke spodní části batohu. Zevnitř je po stranách všitá látka, aby vám po otevření nevypadly věci z batohu ven. Uvnitř batohu se nachází dvojkapsa na drobnosti a jedna zipová kapsa.

POYEM černá dámská peněženka 5212 AND C
999 Kč

Černá dámská kožená peněženka typu penál. 4 přihrádky na bankovky vnitřní zipová kapsa na drobné 8 přihrádek na karty 2 další přihrádky kvalitní látková podšívka se vzorem Rozměry (šířka x výška x hloubka): 19,5 × 11 × 2,5 cm Barva: černá Materiál: kůže Pro koho: dámská Velikost: velká

POYEM černá dámská peněženka 5216 AND C
899 Kč

Černá dámská kožená peněženka. 2 přihrádky na bankovky kapsička na drobné 6 přihrádek na karty průhledná vnitřní kapsa 3 další přihrádky kvalitní látková podšívka se vzorem Rozměry (šířka x výška x hloubka): 11,5 × 8 × 3 cm Barva: černá Materiál: kůže Pro koho: dámská Velikost: malá

POYEM černá taška crossbody 2200 Poyem C
1 599 Kč

Černá kožená crossbody taška s přední kapsou. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Vpředu naleznete malou kapsu na patent. Taška má prodlužovací popruh. Uvnitř naleznete jednu zipovou kapsu a dvě kapsy na mobilní telefon a drobnosti. Taška má látkovou podšívku v barvě tašky.

POYEM černá taška crossbody 2202 Poyem C
1 699 Kč

Černá kožená crossbody taška s přední kapsou. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Vpředu naleznete kapsu na patent a malou svislou zipovou kapsu. Taška má prodlužovací popruh. Uvnitř naleznete jednu zipovou kapsu a kapsu na mobilní telefon. Taška má látkovou podšívku v barvě tašky.

POYEM černá taška crossbody 2204 Poyem C
2 399 Kč

Koňaková kožená crossbody taška s klopou. Hlavní prostor je uzavíratelný na zip a obsahuje jednu kapsu na tablet, jednu zipovou kapsu a dvě menší kapsičky na drobnosti. Vpředu pod klopou se nachází jedna kapsa bez uzavírání po celé délce tašky. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

POYEM černá taška crossbody 2205 Poyem C
2 999 Kč

Černá kožená crossbody taška s klopou. Hlavní prostor je uzavíratelný na zip a obsahuje jednu kapsu na tablet či menší notebook, jednu zipovou kapsu a dvě menší kapsičky na drobnosti. Vpředu pod klopou se nachází jedna kapsa bez uzavírání po celé délce tašky.

POYEM černá taška crossbody 2206 Poyem C
1 599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Černá kožená crossbody taška s přední zipovou kapsou. Na zadní i přední straně se nachází praktická zipová kapsa. Taška má prodlužovací popruh. Uvnitř naleznete jednu zipovou kapsu a kapsu na mobilní telefon nebo drobnosti. Taška má látkovou podšívku v barvě tašky.

POYEM černá taška crossbody 2207 Poyem C
2 199 Kč

Černá kožená crossbody taška s klopou. Hlavní prostor je uzavíratelný na zip a obsahuje jednu zipovou kapsu a dvě menší kapsy na drobnosti. Vpředu pod klopou se nachází jedna kapsa bez uzavírání po celé délce tašky. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Taška má prodlužovací popruh.

POYEM černá taška crossbody 2208 Poyem C
2 399 Kč

Černá kožená crossbody taška s klopou. Hlavní prostor je uzavíratelný na zip a obsahuje jednu kapsu na tablet či notebook, jednu zipovou kapsu a dvě menší kapsičky na drobnosti. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Taška má prodlužovací popruh.

POYEM černá taška crossbody 2209 Poyem C
1 999 Kč

Černá kožená crossbody taška s klopou. Hlavní prostor je uzavíratelný na zip a obsahuje jednu zipovou kapsu a dvě menší kapsy na drobnosti. Vpředu pod klopou se nachází jedna kapsa bez uzavírání po celé délce tašky a nad ní navíc zipová kapsa. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

POYEM černá taška crossbody 2211 Poyem C
3 999 Kč

Velká černá luxusní crossbody taška z pravé kůže. Klopa se příjemně uzavírá díky kvalitně zapošitým magnetům na dvou koncích klopy. Taška má v hlavním prostoru kapsu na notebook a velkou zipovou kapsu. K tomu zde naleznete dvě menší kapsy.

POYEM černá taška crossbody 2212 Poyem C
3 399 Kč

Černá luxusní crossbody taška z pravé kůže. Klopa se příjemně uzavírá díky kvalitně zapošitým magnetům na dvou koncích klopy. Taška má v hlavním prostoru kapsu na notebook a velkou zipovou kapsu. K tomu zde naleznete dvě menší kapsy.

POYEM černá taška crossbody 2213 Poyem C
1 499 Kč

Malá kožená černá taška s přední kapsou. Na přední straně se nachází praktická kapsa na patent. Vzadu naleznete kapsu uzavíratelnou na zip. Taška má prodlužovací popruh. Uvnitř naleznete jednu zipovou kapsu a kapsu na mobilní telefon nebo drobnosti. Taška má látkovou podšívku v barvě tašky.

POYEM černá taška crossbody 2214 Poyem C
1 499 Kč

Malá černá crossbody taška (z pravé kůže) s přední zipovou kapsou. Na zadní i přední straně se nachází praktická zipová kapsa. Taška má prodlužovací popruh. Uvnitř naleznete jednu zipovou kapsu a kapsu na mobilní telefon nebo drobnosti. Taška má látkovou podšívku v barvě tašky.

POYEM černá taška crossbody 2216 AND C
2 199 Kč

Černá crossbody taška z pravé kůže. Do hlavního prostoru kabelky se dostanete otevřením klopy, která je uchycena dvěma magnety. Uvnitř najdete jednu zipovou kapsičku a další praktickou kapsu např. na mobil. Prodlužovací popruh je možné odepnout, a rázem vám vznikne ryze společenská kabelka.

POYEM černá taška crossbody 2217 AND C
3 399 Kč

Černá klopnová taška z pravé kůže. Klopa je přichycena dvěma magnety. Hlavní prostor tašky se uzavírá na zip. Uvnitř naleznete dvojkapsu na drobnosti a jednu zipovou kapsu. Na zadní straně se nachází zipová kapsa. Ramenní popruh je možné prodloužit na délku až zhruba 135 cm.

POYEM černá taška crossbody 2220 Poyem C
1 199 Kč

Malá černá pánská crossbody taška. Hlavní prostor se otevírá zipem. Uvnitř naleznete jednu kapsičku (např. na menší mobil). Na přední straně se nachází zipová kapsička. Taška má látkovou podšívku v barvě tašky. Taška je vyrobena z tvrdší pevné kůže. Textilní ramenní popruh je prodlužovací.

POYEM černá taška do ruky 2210 Poyem C
4 499 Kč

Černá kožená aktovka na notebook. Aktovka má dva hlavní prostory uzavíratelné zipem. Přední zipový prostor obsahuje na jedné straně organizér s kapsou na mobil, další dvě kapsy, dva úchyty na propisky a tři přihrádky na karty, a na druhé straně praktickou zipovou kapsu s dvěma dalšíma kapsama.

POYEM červená 2215 AND CV městský batoh
2 599 Kč

Červený elegantní batoh z pravé kůže. Na přední a zadní straně se nacházejí praktické zipové kapsy. Do hlavního prostoru se dostanete pomocí zipu, který lze otevřít po obou bocích až do spodní části. Tím je možné batoh krásně otevřít.

POYEM červená dámská peněženka 5216 AND CV
899 Kč

Červená dámská kožená peněženka. 2 přihrádky na bankovky kapsička na drobné 6 přihrádek na karty průhledná vnitřní kapsa 3 další přihrádky kvalitní látková podšívka v červené barvě Rozměry (šířka x výška x hloubka): 11,5 × 8 × 3 cm Barva: červená Materiál: kůže Pro koho: dámská Velikost: malá

POYEM hnědá 2215 AND H městský batoh
2 599 Kč

Hnědý elegantní batoh z pravé kůže. Na přední a zadní straně se nacházejí praktické zipové kapsy. Do hlavního prostoru se dostanete pomocí zipu, který lze otevřít po obou bocích až do spodní části. Tím je možné batoh krásně otevřít.

POYEM hnědá 2218 AND H městský batoh
3 399 Kč

Hnědý městský batoh z pravé kůže. Hlavní prostor se otevírá zipem, který je po stranách možno rozepnout až téměř ke spodní části batohu. Zevnitř je po stranách všitá látka, aby vám po otevření nevypadly věci z batohu ven. Uvnitř batohu se nachází dvojkapsa na drobnosti a jedna zipová kapsa.

POYEM hnědá dámská peněženka 5216 AND H
899 Kč

Hnědá dámská kožená peněženka. 2 přihrádky na bankovky kapsička na drobné 6 přihrádek na karty průhledná vnitřní kapsa 3 další přihrádky kvalitní látková podšívka se vzorem Rozměry (šířka x výška x hloubka): 11,5 × 8 × 3 cm Barva: hnědá Materiál: kůže Pro koho: dámská Velikost: malá

POYEM hnědá taška crossbody 2200 Poyem H
1 599 Kč

Hnědá kožená crossbody taška s přední kapsou. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Vpředu naleznete malou kapsu na patent. Taška má prodlužovací popruh. Uvnitř naleznete jednu zipovou kapsu a dvě kapsy na mobilní telefon a drobnosti. Taška má látkovou podšívku v barvě tašky.

POYEM hnědá taška crossbody 2202 Poyem H
1 699 Kč

Hnědá kožená crossbody taška s přední kapsou. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa. Vpředu naleznete kapsu na patent a malou svislou zipovou kapsu. Taška má prodlužovací popruh. Uvnitř naleznete jednu zipovou kapsu a kapsu na mobilní telefon. Taška má látkovou podšívku v barvě tašky.

POYEM hnědá taška crossbody 2204 Poyem H
2 399 Kč

Hnědá kožená crossbody taška s klopou. Hlavní prostor je uzavíratelný na zip a obsahuje jednu kapsu na tablet, jednu zipovou kapsu a dvě menší kapsičky na drobnosti. Vpředu pod klopou se nachází jedna kapsa bez uzavírání po celé délce tašky. Na zadní straně se nachází praktická zipová kapsa.

POYEM hnědá taška crossbody 2205 Poyem H
2 999 Kč

Hnědá kožená crossbody taška s klopou. Hlavní prostor je uzavíratelný na zip a obsahuje jednu kapsu na tablet či menší notebook, jednu zipovou kapsu a dvě menší kapsičky na drobnosti. Vpředu pod klopou se nachází jedna kapsa bez uzavírání po celé délce tašky.