Presco Group Notes Zápisník filmožrouta, 13 x 21 cm
299 Kč

Notes Zápisník filmožrouta, 13 × 21 cm Zápisník pro všechny, kteří žijí filmem! Zápisník filmožrouta, který vznikl ve spolupráci s Moviezone a pobaví hláškami i neotřelými ilustracemi filmových hrdinů.    Šířka: 13 cmVýška: 21 cm Gramáž: 70 g/m2Počet stran: Vazba: tuhá knižní s gumičkou

Presco Group Peněženka OMG
89 Kč

Peněženka OMG  Tmavě růžová peněženka na zip s potiskem nápisu OMG.  • Součástí je karabinka a kroužek na klíče.• Kulatý tvar. Průměr: 8 cm

Presco Group Školní batoh, Sovy, velký
499 Kč

Školní batoh, Sovy, velký Dětský batůžek vhodný pro všechny školáky základních škol. • Hlavní prostor s polstrovanou přihrádkou na notebook/tablet a vnitřnímorganizérem• Představená přední kapsa• Plochá kapsa na zpevněné klopě• Dvě boční kapsy z elastické síťoviny, vhodné např.

Presco Group Školní batoh Technic velký
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Školní batoh Technic velký Dětský batůžek vhodný pro všechny školáky základních škol. • Hlavní prostor s polstrovanou přihrádkou na notebook/tablet a vnitřním organizérem• Představená přední kapsa• Plochá kapsa na zpevněné klopě• Dvě boční kapsy z elastické síťoviny, vhodné např.

Presco Group Rodinný plánovací kalendář 2021, 30 × 30 cm
199 Kč

Rodinný plánovací kalendář 2021, 30 × 30 cm Čtvercový plánovací kalendář pro celou rodinu. České kalendárium a samostatný plánovač aktivit pro až pět členů domácnosti, vyzdobený přátelskými motivy pro každé roční období.

Presco Group BAGRY ─ Knížka s magnetkami
269 Kč

BAGRY ─ Knížka s magnetkami  Bagry jsou vždy připraveny pomáhat – stavět a opravovat. V lomu, na dálnici, na stavbě, ale třeba taky na pláži – tam všude najdeme nejrůznější stavební stroje. Tam všude nám pomáhají.

Presco Group STAVBA ─ Knížka s magnetkami
269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

STAVBA ─ Knížka s magnetkami  Na staveništi je pořád rušno – co se tam asi bude dít dnes? Jeřáb, míchačka, sklápěč, nejrůznější nářadí, ale třeba taky ochranná helma – to všechno je na stavbě potřeba. A těch dělníků a řemeslníků různých profesí!

Presco Group Plátěná taška Think of Me
199 Kč

Plátěná taška Think of Me Oblíbený béžovo – oranžový motiv Think of Me přenášíme i do nové řady plátěných tašek. Dejte přednost praktickým a elegantním plátěným taškám, které můžete nosit v kabelce a mít je vždy po ruce. Šířka: 40 cmVýška: 37 cm Materiál: 100% bavlna

Presco Group Šaty pro Moheu - kniha samolepek
159 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Šaty pro Moheu – kniha samolepek    Knížky z kolekce minimiky patří dlouhodobě k našim nejprodávanějším. Představují tím úplně nejjednodušším a zároveň hravým způsobem módu a něco z kultury cizích zemí.

Presco Group Notes Zvěrokruh Kozoroh, linkovaný, 13 × 21 cm
169 Kč

Notes Zvěrokruh Kozoroh, linkovaný, 13 × 21 cm Luxusní notes v pevných deskách s uzavíráním na gumičku a vnitřní kapsou na navštívenky. Linkovaný zápisník můžete použít jako deník, psát do něj hluboké myšlenky nebo pracovní poznámky.

Presco Group Notes Zvěrokruh Blíženci, linkovaný, 13 × 21 cm
169 Kč

Notes Zvěrokruh Blíženci, linkovaný, 13 × 21 cm Luxusní notes v pevných deskách s uzavíráním na gumičku a vnitřní kapsou na navštívenky. Linkovaný zápisník můžete použít jako deník, psát do něj hluboké myšlenky nebo pracovní poznámky.

Presco Group VLÁČKY ─ Knížka s magnetkami
269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

VLÁČKY ─ Knížka s magnetkami  Húúú, húúú – pozor, přijíždí vlak! V přístavu, na vlakovém nádraží, na stavbě a po náročném dni v depu – tam všude najdeme lokomotivy a vagony pro osobní nebo nákladní přepravu. Tam všude nám vláčky pomáhají.

Presco Group Skládací nákupní taška Mandala
119 Kč

Skládací nákupní taška Mandala Díky skládací nákupní tašce v nápaditém barevném designu mandal budete i s velkým nákupem vypadat úžasně. Tato praktická taška se může opakovaně používat a stane se vašim každodenním pomocníkem.

Presco Group Notes Zvěrokruh Štír, linkovaný, 13 × 21 cm
169 Kč

Notes Zvěrokruh Štír, linkovaný, 13 × 21 cm Luxusní notes v pevných deskách s uzavíráním na gumičku a vnitřní kapsou na navštívenky. Linkovaný zápisník můžete použít jako deník, psát do něj hluboké myšlenky nebo pracovní poznámky.

Presco Group Velká knížka SLOVÍČKA pro malé vypravěče
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Velká knížka SLOVÍČKA pro malé vypravěče    Tato velká obrázková knížka s veselými barevnými a „čtivými“ ilustracemi může malé čtenáře provázet celým předškolním obdobím a možná ještě déle… Nabízí nepřeberné možnosti využití.

Presco Group Oblékáme ruské panenky LENA - omalovánky
159 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Oblékáme ruské panenky LENA – omalovánky    Kreativní omalovánky, vzory, samolepky… tyto knížky obsahují vše, co je třeba k vytváření nesčetných modelů podle módy jednotlivých kultur. Tradicemi inspirované náměty podněcují fantazii, a k tomu se děti dozvědí i pár zajímavých informací navrch!

Presco Group Šaty pro AMY - kniha samolepek
159 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Šaty pro AMY – kniha samolepek    Knížky z kolekce minimiky patří dlouhodobě k našim nejprodávanějším. Představují tím úplně nejjednodušším a zároveň hravým způsobem módu a něco z kultury cizích zemí.

Presco Group Šaty pro Anouk - kniha samolepek
159 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Šaty pro Anouk – kniha samolepek    Knížky z kolekce minimiky patří dlouhodobě k našim nejprodávanějším. Představují tím úplně nejjednodušším a zároveň hravým způsobem módu a něco z kultury cizích zemí.

Presco Group Šaty pro Ines - kniha samolepek
159 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Šaty pro Ines – kniha samolepek    Knížky z kolekce minimiky patří dlouhodobě k našim nejprodávanějším. Představují tím úplně nejjednodušším a zároveň hravým způsobem módu a něco z kultury cizích zemí.

Presco Group Notes flitrový Unicorn
239 Kč

Notes flitrový Unicorn, 15 × 21 cm Trendy notes Unicorn s reverzními flitry na deskách.   Šířka: 15 cmVýška: 21 cm Vazba: tuhá knižníLineatura: linkovaný

Presco Group Notes plyšový Brusle
239 Kč

Notes plyšový Brusle, 15 × 21 cm Notes s plyšovými deskami ve fialové barvě. Šířka: 15 cmVýška: 21 cm Počet stran: 148Vazba: tuhá knižní, plyšováLineatura: linkovaný

Presco Group Velká knížka LETIŠTĚ pro malé vypravěče
149 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Velká knížka LETIŠTĚ pro malé vypravěče    Na letišti se pořád něco děje! Kam se člověk podívá, všude se to hemží cestujícími a lidmi, kteří na letišti pracují. V řadě kreslených příběhů je můžeš doprovázet při jejich cestách a dozvědět se, jak to na letišti chodí.

Presco Group Skládací nákupní taška Plameňáci
119 Kč

Skládací nákupní taška Plameňáci Díky skládací nákupní tašce v nápaditém barevném designu plameňáků budete i s velkým nákupem vypadat úžasně. Tato praktická taška se může opakovaně používat a stane se vašim každodenním pomocníkem.

Presco Group Notes Zvěrokruh Vodnář, linkovaný, 13 × 21 cm
169 Kč

Notes Zvěrokruh Vodnář, linkovaný, 13 × 21 cm Luxusní notes v pevných deskách s uzavíráním na gumičku a vnitřní kapsou na navštívenky. Linkovaný zápisník můžete použít jako deník, psát do něj hluboké myšlenky nebo pracovní poznámky.

Presco Group Notes plyšový Lama
239 Kč

Notes plyšový Lama, 15 × 21 cm Stylový notes s plyšovým povrchem v růžové barvě s obrázkem lamy. Šířka: 15 cmVýška: 21 cm Počet stran: 148Vazba: tuhá knižní, plyšováLineatura: linkovaný

Presco Group Skládací nákupní taška Klimt
119 Kč

Skládací nákupní taška Klimt Díky skládací nákupní tašce v nadčasovém designu Gustava Klimta budete i s velkým nákupem vypadat úžasně. Tato praktická taška se může opakovaně používat a stane se vašim každodenním pomocníkem.

Presco Group Týdenní magnetický diář Londýn 2021, 11 × 16 cm
179 Kč

Týdenní magnetický diář Londýn 2021, 11 × 16 cm Týdenní obrázkový diář s magnetickým uzavíráním s motivem Londýna. Kvalitní diář v pevných deskách se záložkou a speciálním magnetickým uzavíráním, 8 ilustracemi, vertikálním kalendáriem ve verzi týden na dvou stranách a vnitřní kapsou na navštívenky…

Presco Group Notes plyšový Doggie
239 Kč

Notes plyšový Doggie, 15 × 21 cm Originální notes s plyšovým povrchem v šedivé barvě s obrázkem psa. Šířka: 15 cmVýška: 21 cm Počet stran: 148Vazba: tuhá knižní, plyšováLineatura: linkovaný

Presco Group Notes Zvěrokruh Ryby, linkovaný, 13 × 21 cm
169 Kč

Notes Zvěrokruh Ryby, linkovaný, 13 × 21 cm Luxusní notes v pevných deskách s uzavíráním na gumičku a vnitřní kapsou na navštívenky. Linkovaný zápisník můžete použít jako deník, psát do něj hluboké myšlenky nebo pracovní poznámky.

Presco Group Velká knížka FARMA pro malé vypravěče
199 Kč

Velká knížka FARMA pro malé vypravěče    VÍTEJTE NA FARMĚ U SEDLÁČKŮ! Jakže to na takové farmě chodí? Inu, stále je tu co dělat a pořád se něco zajímavého děje. S malými neposedy Ellou a Maxem se ocitnete přímo v centru dění.

Presco Group Velká knížka STAVBA pro malé vypravěče
229 Kč

Velká knížka STAVBA pro malé vypravěče    V centru města, na jeho okrajích, v parku, na řece – tam všude se kope, opravuje, rekonstruuje, zušlechťuje, staví… Náklaďáky, míchačky, bagry, jeřáby, vysokozdvižné vozíky a další zajímavé stroje pracují na plné obrátky a kolem nich panuje čilý ruch.

Presco Group Skládací nákupní taška Praha
119 Kč

Skládací nákupní taška Praha Díky skládací nákupní tašce v nápaditém barevném designu hlavního města Prahy budete i s velkým nákupem vypadat úžasně. Tato praktická taška se může opakovaně používat a stane se vašim každodenním pomocníkem.

Společnost Presco Group je českým výrobcem kalendářů, diářů a dárkového sortimentu, který byl založen v roce 1995.

Díky svým výhradním licencím na produkci papírenského a dárkového zboží s reprodukcemi populárních děl jako jsou obrazy Alfonse Muchy, Josefa Lady, Jana a Káji Saudkových, Libera Patrignaniho nebo dále obrázky oblíbeného Krtečka, Šmoulů, Snoopyho, Ovečky Shaun či divy ze světa přírody BBC Planet Earth společnost brzy dobyla i zahraniční trhy a dnes dodává své produkty do více než 25 zemí světa včetně USA, Ruska, Japonska a dalších.

Značka Presco Group je také významným producentem diářů a kalendářů vyráběných na zakázku. Každoročně vydává katalog kalendářů a diářů s více než 300 tituly.

Společnost Presco Group je českým výrobcem kalendářů, diářů a dárkového sortimentu, který byl založen v roce 1995.

Díky svým výhradním licencím na produkci papírenského a dárkového zboží s reprodukcemi populárních děl jako jsou obrazy Alfonse Muchy, Josefa Lady, Jana a Káji Saudkových, Libera Patrignaniho nebo dále obrázky oblíbeného Krtečka, Šmoulů, Snoopyho, Ovečky Shaun či divy ze světa přírody BBC Planet Earth společnost brzy dobyla i zahraniční trhy a dnes dodává své produkty do více než 25 zemí světa včetně USA, Ruska, Japonska a dalších.

Značka Presco Group je také významným producentem diářů a kalendářů vyráběných na zakázku. Každoročně vydává katalog kalendářů a diářů s více než 300 tituly.