287 Kč
+ doprava zdarma

Slámově žlutá se zelenkavými nuancemi. Čerstvá a široká chuť s vynikající rovnováhou mezi kyselostí, chutí a objemem. Vhodné jak s masem, tak rybími pokrmy, vynikající s tvrdými sýry. Cukr : Alkohol: Vivíno: Teplota podávání:

395 Kč
+ doprava zdarma

Krásné víno s hlubokou slaměnou žlutou barvou se zelenkavými nuancemi. Příjemná vůně s náznaky ovoce. Chut čerstvá, harmonická, rafinovaná na  konci plná a aromatická. Elegantní láhev připomínající karafu. Vhodné pro předkrmy a pokrmy založené na rybách, měkkýšů a pikantních rizotech.

287 Kč
+ doprava zdarma

Chuť je plná. Vůně zdůrazňuje mandlové a květinové tóny. Hodí se k rybím pokrmům. Vynikající s mořskými plody a jemnými sýry. Cukr : Alkohol: Vivíno: Teplota podávání:

287 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Slámově žlutá barva. Čerstvá, živá, harmonická a přetrvávající chuť. S předkrmy založených na rybách, měkkýších, polévkách a měkkých sýrech.  Vynikající jako aperitiv. Cukr : Alkohol: Vivíno: Teplota podávání:

258 Kč
+ doprava zdarma

Typická scilská odrůda. Intenzivní rubínově červená barva. Svěží vůně s náznakem ovoce. Chuť je čerstvá a ovocná. Zlatá medaile Prague Wine Trophy 2018. 12,5 % alk. Toto víno získalo zlatou medaily na Prague Wine Trophy 2019.

298 Kč
+ doprava zdarma

100% Nero d'Avola Intenzivní rubínově červená barva s fialovými odrazy. Vůně květin, s nádechem ovocného a dubového aromatu. Elegantní chuť, teplé a plné tělo. Ideálně jde s červeným masem, zvěřinou a sýry. Prague Wine Trophy – GOLD 2018

284 Kč
+ doprava zdarma

Hrozny: Nero d'Avola (50%) Merlot (30%), Cabernet Sauvignon (20%)Alk. 13%Intenzivní rubínově červená barva. Vůně připomíná červené ovoce. Chuť je elegantní, hřejivá a suchá.Universální víno dobře se hodí k masovým pokrmům, míchaným grilům, zvěřině a tvrdým sýrům.