ProBio Vločky ovesné bezlepkové 500 g
66 Kč

Bezlepkové ovesné vločky jsou řešením pro všechny, kdo milují ovesnou kaši či müsli, ale nechtějí či nemohou lepek. Oves sám o sobě lepek neobsahuje, je ale potřeba ho bezpečně a odděleně zpracovat. Naše bezlepkové ovesné vločky pocházejí z farmy, kde o oves pečují velmi pečlivě.

ProBio Špaldová mouka hladká 1kg Bio
69 Kč

Bílá biomouka na sváteční pečení. Pro běžné pečení doporučujeme používat PROBIO mouku chlebovou a celozrnnou, které obsahují hodně vlákniny. Špaldová mouka hladká je vhodná k přípravě koláčů, vánoček, mazanců, vánočního pečiva či k zahušťování polévek a omáček.

ProBio Mouka pšeničná hladká 1kg Bio
43 Kč

Bílá biomouka na sváteční pečení. Pro běžné pečení doporučujeme používat PROBIO mouku chlebovou a celozrnnou, které obsahují hodně vlákniny. Pšeničná mouka hladká je vhodná k přípravě koláčů, vánoček, mazanců, vánočního pečiva či k zahušťování polévek a omáček.

ProBio Mouka pšeničná chlebová 1kg Bio
39 Kč

Pro snadnější pečení vašeho domácího chleba vám přinášíme chlebové bio mouky. Chlebová mouka má ve srovnání s klasickou moukou tmavší barvu a hrubší strukturu, tak aby vázala více vody a těsta z ní tak byla tažnější. Je vhodná k pečení v domácích pekárnách i v peci či troubě.

ProBio Mouka pšeničná celozrnná jemně mletá 1kg Bio
36 Kč

Pšeničnou celozrnnou mouku vám šetrně meleme v našem jedinečném bio mlýně. Pšeničnou celozrnnou moukou doplňte z 1/3 ke svým oblíbeným receptům. Celozrnné mouky mají oproti bílým více živin a vlákniny. Na naší mouce si zakládáme, protože známe každý její krok výroby.

ProBio Biolinie Kukuřičná polenta instantní 450g
33 Kč

Instantní kukuřičná polenta je vyráběna pomocí páry. Využitím páry (max. 120°C po dobu 40 minut) je zajištěn ten nejšetrnější způsob přípravy instantní polenty. Na rozdíl od polenty vyráběné pomocí extruze si polenta vyráběná v páře zachovává kukuřičnou chuť a vůni.

ProBio Bioharmonie Pohanková mouka hladká 1kg Bio
109 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Máte rádi pohankovou mouku a nepotřebujete garanci bezlepkového produktu? Tato mouka je tedy určena právě Vám. Pohanka použitá na tuto mouku je loupaná mechanicky, čímž si zachovává cenné živiny.

ProBio Rýže jasmínová 500g Bio
69 Kč

Jasmínová rýže má nezaměnitelnou vůni, která během vaření provoní celou kuchyni. Jasmínovou vůni a chuť získává díky specifickému klimatu a půdě v severní oblasti Thajska, kde se pěstuje. Po uvaření je lehce lepivá a využijete ji na přípravu příloh, rizot a nákypů.

ProBio Mouka žitná chlebová 1kg Bio
39 Kč

Chlebová mouka je pro své charakteristické pečící vlastnosti vynikající na pečení chleba a dalšího pečiva. Je vhodná k pečení v domácích pekárnách i v peci či troubě.

ProBio Bioharmonie Kuskus kukuřičný 375 g
79 Kč

Kukuřičný kuskus má i po uvaření krásnou žlutou barvu, je lehký a nadýchaný. Vhodný do polévek, jako příloha, do zeleninových i ovocných salátů. Složení: 100 % bio kukuřičná mouka. Příprava: 200 g kuskusu (4 porce) dáme do hrnce a zalijeme 200 ml horké vody a necháme 5 minut pod pokličkou.

ProBio Čiroková mouka hladká 450g Bio
53 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tato mouka jemné konzistence je vhodná pro zahušťování masových a zeleninových pokrmů a polévek, na obalování, pečení sušenek, moučníků i jako příměs do běžného pečiva.

ProBio Dvouzrnka 500g Bio
46 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dvouzrnka chutnala již našim předkům, zůstala stejná, svá a původní (nešlechtěná pšenice) a zachovala si spousty živin. Objevili jsme pro vás zapomenutou obilovinu v její prosté a přirozené podobě. Obohaťte jí své saláty, polévky a rizota.

ProBio mouka ze žlutého hrachu 450g
43 Kč

Mouka ze žlutého hrachu na nejlepší zeleninové řízečky Mouka ze žlutého hrachu přináší nové originální možnosti. Zažeňte nudu a zpestřete si jídelníček hrachem tak, jak ho ještě neznáte. Máme pro vás osvědené recepty.

ProBio Bioharmonie Rýžová mouka hladká 300g
36 Kč

Hladkou rýžovou mouku lze kombinovat s jinými druhy mouk (pohanková, hrachová) a je vhodná na zahuštění omáček a polévek, k přípravě sladkého i slaného pečiva.

ProBio Bioharmonie Ovesné vločky 500g
36 Kč

Ovesné vločky jsou vyrobeny ze zrna ovsa bezpluchého. Z nutričního a dietetického hlediska patří oves bezpluchý mezi nejvíce ceněné obiloviny. Jsou vhodné také na přípravu polévek, kaší, musli, nákypů či karbanátků.

ProBio Čirok loupaný 500g Bio
49 Kč

Čirok – pšenice celiaků. Čirok nabízí nové možnosti nejen pro celiaky a alergiky. Jedinečná plodina pro zpestření vašich příloh, rizot, polévek i salátů. Čirokové bílkoviny si zamilují vegetariáni, vegani i makrobiotici.

ProBio Pšeničný bulgur 500g
39 Kč

Bulgur – chuť a vůně exotiky Bulgur voní exotikou. Na bulguru oceňujeme rychlou a snadnou přípravu, výbornou chuť a univerzálnost. Ochutnejte bulgur v podobě rizota, přílohy, musaky či typického salátu tabouleh. Letní osvěžující salát z čerstvé zeleniny, bylinek a citrónu.

ProBio Ječné kroupy 500g Bio
29 Kč

Ječné kroupy – základ tradiční slovanské kuchyně. Ječné kroupy jsou opět trendy. Naši předci je měli na stole velmi často a věděli proč. Ječné kroupy vás překvapí svou křupavou strukturou a jedinečnou chutí, dodají vám pomalu se uvolňující energii, sílu a vitalitu.

ProBio Bioharmonie Krupice kukuřičná bio 450g
29 Kč

Z kukuřičné krupice lze připravit jak tradiční knedlíčky a nejrůznější zavářky do polévek, tak i netradiční exotická jídla. Je hlavní surovinou pro přípravu polenty.

ProBio Ječmen bezpluchý 500g Bio
28 Kč

Ječmen byl kdysi prý pokrmem gladiátorů, dodával tělu odolnost a sílu. Inspirujte se historií a zkuste přidat vařený ječmen do zeleninových salátů, luštěninových pokrmů, použijte jej klidně jako přílohu (např.

ProBio Otruby špaldové 400g Bio
19 Kč

Špaldové otruby – to je taková hodně nahrubo namletá krupice. Jejich konzumací a přidáním do ranních kaší, pečiva a jiných pokrmů obohatíte svůj pokrm o kvalitní vlákninu. Špalda je jedna z nejstarších původních obilovin.

ProBio Kukuřičná mouka hladká 450g Bio
29 Kč

Kukuřičná mouka s vůní a chutí žhavého Mexika. Dopřejte si plněné křupavé tortilly v jejich neomezených variacích přesně podle vaší fantazie. My máme kukuřičnou mouku rádi i na ranní kaše, sušenky, placičky a jako skvělou surovinu na zahušťování polévek a omáček.

ProBio Bioharmonie Pšenice ozimá 1 kg Bio
29 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pšenice je nejpoužívanější obilovinou. Její využití ve formě zrna umožní mimo jiné čerpat bohatství, které obsahuje pšeničný klíček. Jedná se o celý soubor biologicky hodnotných látek a vitamínů. Pšenice je chuťově neutrální a její použití v kuchyni je velmi univerzální.

ProBio Biolinie Křupky čirokové 100g
49 Kč

Zdravé mlsání pro malé i větší děti. Lehké, stravitelné, bez soli a umělých látek. Mějte je vždy po ruce, vezměte je s sebou do krabičky na výlet, do auta  nebo na nákup. Čirok je přirozeně bezlepková pseudoobilovina.

ProBio Rýže červená 500g Bio
76 Kč

Rýže červená vyniká svou jedinečnou červeně rezavou barvou a oříškovou chutí. Patří mezi speciální neloupané druhy rýže. Dodá atraktivitu vašim salátům, přílohám a rizotům. Díky obsahu obalové vrstvy jsou její zrna plná vlákniny a vitamínů. Zamilujete si ji na první ochutnání.

ProBio Špaldové pukance 130g Bio
36 Kč

Špalda je jedna z nejstarších původních obilovin. Má podobné složení jako klasická pšenice, ale v porovnání s ní, je nutričně bohatší. Obsahuje více bílkovin, minerálních látek, vitamínů skupiny B a její vláknina je lépe a snáze stravitelná.

ProBio Bioharmonie pohanková krupice 400g
59 Kč

Pohanka je vysoce nutričně hodnotná plodina. Je významným zdrojem vlákniny, minerálních látek a vitamínů (zejména vitamínů řady B a vitamínu E). Pohanka je zvláště bezkonkurenčním zdrojem rutinu.Pohanka z půdy vytahuje látky, které mohou být pro člověka užitečné.

ProBio Bioharmonie Žitné vločky 250g
19 Kč

Jsou vyrobeny speciálním technologickým postupem ze zrna žita ozimého. Obsahují vysoký podíl vitamímů skupiny B a minerálních látek. jsou vhodné na přípravu polévek. kaší. musli,nákypů, pomazánek, karbanátků.

ProBio Biolinie Ječné lívance s ovesnými vločkami 250g Bio
49 Kč

Nadýchané lívanečky s vůní tradice. Nedoslazovány cukrem, celozrnné ječné mouky, bez vajec. Rychlá příprava – přidáte jen vodu. Ze směsi připravíte 20 lívanečků. Složení: celozrnná ječná mouka*, suš.syrovátka*, ovesné vločky*, kypřící prášek do pečiva, mořská sůl   *z ekologického zemědělství

ProBio Biolinie Rajčata loupaná sterilovaná Bio 400 g
36 Kč

Lahodná rajčata, která uzrála na horkém italském slunci a získala tak výbornou aromatickou a sladkou chuť. Jsou vhodná na přípravu omáček, polévek, do zeleninových a masových jídel. Složení: rajčata loupaná celá*, rajčatová šťáva*, kyselina citronová, * z ekologického zemědělství

ProBio Ječmen na osení 200 g Bio
22 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Probio Ječmen na osení 200 g Bio Vypěstujte si pro zdraví mladé osení z Bio osiva. Osení obsahuje velkou řadu minerálů, vitamínů, enzymů a chlorofyl. Používejte v syrovém stavu. Přidejte do salátů, polévek nebo si jimi posypte namazaný chléb či umixujte smoothie třeba s jablkem.

ProBio Pohanková mouka hladká 500g Bio
59 Kč

Pohanková mouka a pohanková krupice jsou bohaté na vitaminy skupiny B, fosfor, vápník, železo a rutin. Jsou vhodnou surovinou pro kuchyň celiaka a všechny, kteří se rádi zdravě stravují. V kuchyni plně nahradí mouku pšeničnou.

ProBio Rýže kulatozrnná natural 500g Bio
49 Kč

Rýže kulatozrnná natural je výjmečná svým baculatým tvarem a vysokým obsahem škrobu. Díky němu do sebe absorbuje hodně vody. Po uvaření vás překvapí svou příjemnou krémovou konzistencí. Krásně se lepí, takže je tou pravou volbou do risott, nádivek a náplní, zapečených pokrmů či placiček.

ProBio Rýže pestrobarevná 500g Bio
69 Kč

Rýže pestrobarevná je výtečnou směsí dlouhozrnné rýže natural, červené rýže a divoké neboli „indiánské rýže“. Dopřejte si originalitu a dodejte vašemu pokrmu barevnost a netradičnost. Pestrobarevná rýže nádherně vynikne v salátech, rizotu, pilafu a pokrmech typu „rychlá pánev“.

ProBio ŽITO ozimé bio 500g
26 Kč

Žitné zrno se používalo při pečení chleba nebo pro přípravu kaše. Podobně jako ostatní obiloviny je vhodné jako příloha, samotné nebo např. v kombinaci s rýží, do masových a zeleninových směsí (výborné je např. s opraženou cibulkou a se zeleninou).

ProBio Bezlepková směs na moučníky 500 g Bio
79 Kč

Probio Bezlepková směs na moučníky 500 g Bio Základní směs na pečení buchet, muffinů, bábovek a dalších sladkostí. Výborná je s ovocem, oříšky, hrozinkami. Směs je namíchaná z čerstvě umletých bio bezlepkových mouk – pohankové, čirokové, kukuřičné a rýžové.

ProBio Bioharmonie Celozrnný kuskus 500 g
46 Kč

Bioharmonie celozrnný kuskus 500 g Kuskus je těstovina z tvrdozrnné pšenice zpracovaná do drobných kuliček. Je zpracován z celých zrn pšeničné krupice spařením a vytvarováním do kuliček. Velkou výhodou je rychlá příprava.

ProBio Bioharmonie Ječné vločky 250g
24 Kč

Ječné vločky jsou vyrobeny z ječmene bezpluchého, který si díky snadné opracovatelnosti zachovává vyšší výživové hodnoty. Zrno ječmene má vysoký obsah hodnotných tzv. pomalých sacharidů. Pokrmy z ječmene vám tak dodají energii na dlouhou dobu.

ProBio Bioharmonie Kaše kukuřičná instantní 200g Bio
39 Kč

Probio Kukuřičná instantní kaše 200 g Bio Kukuřičná kaše instantní šetří váš čas. Kukuřičnou kaši instantní připravíte během několika minut bez náročné dlouhé práce. Stačí zalít horkou vodou, nechat několik minut nabobtnat a vydatnou snídani máte na světě.

ProBio Bioharmonie Kokos strouhaný 200g Bio
43 Kč

Kokos strouhaný na posyp i do moučníků. Kokos strouhaný nesmí chybět v žádné spíži. Sypte si ho do müsli, na kaše i do jogurtu. Prý pomáhá našim kostem. Před vánocemi si nakupte raději zásoby, ať nepřijde vaše cukroví zkrátka. A u nás se bez kokosu neobejde žádný správný perník.

ProBio Bioharmonie Kukuřičná strouhanka 200g
36 Kč

Probio Kukuřičná strouhanka 200 g Kukuřičná strouhanka pro tu nejlepší zlatou křupavou krustičku Kukuřičná strouhanka umí úžasně křupavou kůrčičku. Je bezlepková, lehce stravitelná a krásně v ní obalíte maso, zeleninu i sýr.