Profi Europe Vysavač profesionální Profi 5 KLUGE
3 670 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dárek ZDARMA vonné sáčky do vysavače! (vůně dle skladové dostupnosti) Profesionální podlahový vysavač Profi 5 KLUGE – vysavač KLUGE z řady Profi 5 využijete zejména pro úklid škol a školek, kanceláří a v neposlední řadě také domů a bytů.

Profi Europe Elektrický turbokartáč pro vysavače PROFI 2,4,10
2 782 Kč

Elektrický turbokartáčElektrický turbokartáč pro vysavače PROFI 2,4,10 – Elektrický turbokartáč pro vysavače PROFI od firmy WESSEL s připojením kruhovým o průměru 36 mm. WESSSEL EBK 280, určeno pro vysavače PROFI 2,PROFI 4,PROFI 10.

Profi Europe Vysavač profesionální PROFI 2
5 099 Kč

Dárek ZDARMA vonné sáčky do vysavače! (vůně dle skladové dostupnosti)Vysavač profesionální PROFI 2 – tento vysavač je podstatně větší ve srovnání s PROFI 1.

Profi Europe Vysavač profesionální PROFI 1.2.1 ET
5 659 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dárek ZDARMA vonné sáčky do vysavače! (vůně dle skladové dostupnosti) Vysavač PROFI 1.2.1. ET – nová komfortní varianta vysavače PROFI 1.2.1, která má ve výbavě zásuvku na elektro hubici, splňuje veškeré nároky jak na profi vysavač, tak vysavač pro použití v domácnosti.

Profi Europe Vysavač profesionální PROFI 10.5
3 782 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vysavač profesionální PROFI 10.5 – vyjímečný svou vertikální konstrukcí. Je novinkou v segmentu vysavačů pro domácí použití a zároveň splňuje všechny parametry profesionálního vysavače. Je to nejvybavenější varianta modelu PROFI 10 Korpus je vyrobený z velmi odolných plastů nejvyšší kvality.

Profi Europe Vysavač profesionální PROFI 5.1 MFD s otřepem filtru
6 200 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dárek ZDARMA vonné sáčky do vysavače!Profesionální vysavač PROFI 5.1 MFD s otřepem filtrů - profesionální bezsáčkový vysavač se speciální filtrací MF velmi vhodný pro různé skupiny řemeslníků, úklidové firmy a malé provozy. Vydrží zátěž jako stavební nebo truhlářský prach.

Profi Europe Vysavač profesionální PROFI 6
5 080 Kč

Dárek ZDARMA vonné sáčky do vysavače! (vůně dle skladové dostupnosti)Vysavač profesionální PROFI 6 – nový model sáčkového vysavače s navijákem. Použitelný zejména pro úklid kanceláří, škol, ordinací a domácností. Vybavený motorem AMETEK s prodlouženou životností a vysoce účinným EPA filtrem.