Profi Europe Extraktor na koberce a čalounění PROFI 50.1CZ + dárek
8 990 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Extraktor na koberce a čalounění Profi 50.1 CZ plná výbava - samotný stroj bez příslušenství + 5 l chemie jako dárek Čistič koberců a čalounění Extraktor Profi 50.1 CZ je určený pro středně velké plochy (cca 25 m2/hodinu).


Profi Europe Extraktor na koberce a čalounění Profi 50 CZ + dárek
7 990 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Extraktor na koberce a čalounění Profi 50 CZ – samotný stroj bez příslušenství (bez hadice, bez hubic, bez trubky) + 5 l chemie jako dárek Čistič koberců a čalounění Extraktor Profi 50 CZ je určený pro středně velké plochy (cca 25 m2/hodinu).


Profi Europe Sada příslušenství k extraktorům Profi - kov
4 499 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Sada příslušenství k extraktorům Profi – kov – sada se skládá ze základního vybavení v provedení kov: kompletní hadice, 2 ks kovové skládací trubky, velká hubice na koberce a malá hubice na čalounění.


Profi Europe Sada příslušenství k extraktorům Profi - plast
3 999 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Sada příslušenství k tepovacím strojům PROFI – sada PD-340Extraktory (tepovače) PROFI řady 50 jsou prodávány bez příslušenství a klient si tak může vybrat z několika jeho variant.


Profi Europe Vysavač profesionální PROFI 1
4 189 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dárek ZDARMA vonné sáčky do vysavače! (vůně dle skladové dostupnosti)Velmi populární vysavač PROFI 1 - pro úklid velkých ploch jako jsou kanceláře, hotely, úřady, školy, ale také rodinné domy a byty. Kovová konstrukce v kombinaci s motorem LongLife zaručuje dlouhou životnost vysavače.


Profi Europe Vysavač profesionální PROFI 1.2.1 ET
5 391 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dárek ZDARMA vonné sáčky do vysavače! (vůně dle skladové dostupnosti) Vysavač PROFI 1.2.1. ET – nová komfortní varianta vysavače PROFI 1.2.1, která má ve výbavě zásuvku na elektro hubici, splňuje veškeré nároky jak na profi vysavač, tak vysavač pro použití v domácnosti.


Profi Europe Vysavač profesionální PROFI 1.2.1 - NEW
5 190 Kč
+ doprava zdarma

Dárek ZDARMA vonné sáčky do vysavače! (vůně dle skladové dostupnosti)Vysavač PROFI 1.2.1 s mechanickým navijákem kabelu – nová konstrukce vysavače PROFI 1.2.1 umožnila zabudování mechanického navijáku 15 m kabelu do víka vysavače a učinila jej ještě komfortnějším pro úklid velkých ploch …


Profi Europe Vysavač profesionální PROFI 10.0
3 590 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Dárek ZDARMA vonné sáčky do vysavače! (vůně dle skladové dostupnosti)Vysavač profesionální PROFI 10.0 – vyjímečný svou vertikální konstrukcí. Je novinkou v segmentu vysavačů pro domácí použití a zároveň splňuje všechny parametry profesionálního vysavače.


Profi Europe Vysavač profesionální PROFI 10.5
3 613 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Vysavač profesionální PROFI 10.5 – vyjímečný svou vertikální konstrukcí. Je novinkou v segmentu vysavačů pro domácí použití a zároveň splňuje všechny parametry profesionálního vysavače. Je to nejvybavenější varianta modelu PROFI 10 Korpus je vyrobený z velmi odolných plastů nejvyšší kvality.


Profi Europe Vysavač profesionální PROFI 2
4 890 Kč
+ doprava zdarma

Dárek ZDARMA vonné sáčky do vysavače! (vůně dle skladové dostupnosti)Vysavač profesionální PROFI 2 – tento vysavač je podstatně větší ve srovnání s PROFI 1.


Profi Europe Vysavač profesionální PROFI 20
5 990 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Dárek ZDARMA vonné sáčky do vysavače! (vůně dle skladové dostupnosti)Vysavač profesionální PROFI 20 – Průmyslový vysavač PROFI 20 – tento profesionální vysavač se nejlépe hodí na sbírání jak suchých tak i mokrých nečistot díky své vyjímečné konstrukci.


Profi Europe Vysavač profesionální PROFI 20.2 MF
7 590 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Dárek ZDARMA vonné sáčky do vysavače! (vůně dle skladové dostupnosti)Profesinální vysavač PROFI 20.2 MF s multifiltrem – průmyslový vysavač PROFI 20.2 MF má 17 litrovou sběrnou nádobu a je určený i pro vysáváni zvláště obtížných nečistot jako je sádrový prach, popel, mikroprach v zátěžových k…