Prom-IN

Prom-IN Joint Care Drink 280 g (Příchuť Grep)
1x

Prom-IN Joint Care Drink 280 g

662 Kč

Joint Care Drink je více než jen obyčejná kloubní výživa a představuje revoluci v péči o kloubní aparát. Špičková kloubní výživa v prášku, s vysokým obsahem účinných látek, speciálně patentovaných kolagenů a obohacená o vitamín C. .

Partner: Vivantis
Prom-IN ZM-Core 120 kapslí

Prom-IN ZM-Core 120 kapslí

326 Kč
304 Kč

ZM-Core je zinek kombinovaný s hořčíkem pro regeneraci a hormonální podporu těla. Benefity:

jedna dávka obsahuje: 375 mg magnesia, 30 mg zinku, 300 mg l-tryptofanu, 10 mg b6. .

Partner: Vivantis
Prom-IN Pure Omega 3, 240 kapslí
1x

Prom-IN Pure Omega 3, 240 kapslí

326 Kč
285 Kč

Pure Omega 3 jsou zdrojem nenasycených mastných kyselin, s vysokým obsahem epa a dha, které nejsou snadno dostupné v přirozeném jídelníčku. to vše ve farmaceutické kvalitě, bez obsahu těžkých kovů a dalších znečišťujících složek.

Partner: Vivantis

Výrobou doplňků stravy se Promil Nový Bydžov Promil Sport Nutrition zabývá od roku 1990, avšak první koncentrát syrovátkových bílkovin WPC se v Novém Bydžově vyráběl již od roku 1976 a používal se pro výživu československých vrcholových sportovců a olympioniků ve střediscích vrcholového sportu ČSTV. Promil Nový Bydžov byl prvním výrobcem koncentrátu syrovátkových bílkovin a výrobků na jeho bázi v Československu! V roce 2012 zaznamenal Promil řadu změn, především to byly nové receptury, značka změnila svůj vzhled a tvář a samozřejmě došlo i ke změně názvu - nově jsou veškeré produkty vyráběné pod značkou (PROM-IN). Tato značka se vyznačuje vysokou kvalitou a to nejen díky způsobu výroby, ale též použitými surovinami s výhradně evropským původem a v neposlední řadě skutečně vynikající chutí!