Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.Elektrické ruční nářadí PROTOOL prokazuje svou hodnotu den co den. Zákazníci při práci oceňují především spolehlivost nářadí při hrubém použití a vysoký výkon v trvalém provozu. Značka PROTOOL se svým kompletním sortimentem v oblasti vrtání, šroubování a stejně tak i v segmentu úhlových brusek, pil, sanačních brusek, míchadel a vysavačů nabízí řadu vynikajících speciálních strojů. Silné, robustní, s dlouhou životností – právě tím elektrické ruční nářadí PROTOOL proslulo.

Značka PROTOOL je součástí silného seskupení značek, zastřešených organizací TTS Tooltechnic Systems AG & Co, která sídlí ve Wendlingenu v SRN.

Zkušení konstruktéři vyvíjejí na 3-D pracovních stanicích kvalitní elektronářadí PROTOOL pro trhy budoucnosti. Uživatelsky přívětivou ergonomii a vysokou funkčnost elektronářadí doplňuje samozřejmý požadavek na vysokou kvalitu a dlouhou životnost.Elektrické ruční nářadí PROTOOL prokazuje svou hodnotu den co den. Zákazníci při práci oceňují především spolehlivost nářadí při hrubém použití a vysoký výkon v trvalém provozu. Značka PROTOOL se svým kompletním sortimentem v oblasti vrtání, šroubování a stejně tak i v segmentu úhlových brusek, pil, sanačních brusek, míchadel a vysavačů nabízí řadu vynikajících speciálních strojů. Silné, robustní, s dlouhou životností – právě tím elektrické ruční nářadí PROTOOL proslulo.

Značka PROTOOL je součástí silného seskupení značek, zastřešených organizací TTS Tooltechnic Systems AG & Co, která sídlí ve Wendlingenu v SRN.

Zkušení konstruktéři vyvíjejí na 3-D pracovních stanicích kvalitní elektronářadí PROTOOL pro trhy budoucnosti. Uživatelsky přívětivou ergonomii a vysokou funkčnost elektronářadí doplňuje samozřejmý požadavek na vysokou kvalitu a dlouhou životnost.