Pulirapid Classico na rez a vodní kámen 5 l
377 Kč

Odrážky •Nepřekonatelná síla v boji proti rzi a vodnímu kameni •Odstraní veškerou špínu  •Dodá vysoký lesk •Přípravek vhodný do koupelny, kuchyně a na větší povrchy Popis Popis Pulirapid Classico perfektní proti vodnímu kameni, rzi a zbytkům mýdla.

Pulirapid Sgrasso Tutto odmašťovač 500 ml
103 Kč

Odrážky •Odmašťuje a velmi důkladně čistí •Vhodný pro použití na povrchy v kuchyních, koupelnách, dílnách a skladech •Čistí trouby, grily, kuchyňské pracovní desky, obklady, kachličky dřezy apod.

Pulirapid Přípravek na rez a vodní kámen 750 ml
103 Kč

Odrážky •Odstraňuje rez a vodní kámen •Vhodný k čištění nerezových a keramických povrchů •Zajišťuje maximální hygienu a lesk •Praktický pomocník pro celou domácnost Popis Popis Pulirapid přípravek na rez a vodní kámen.

Pulirapid ACETO 750 ml - na rez a vodní kámen, s octem
67 Kč

PULIRAPID ACETO – s přírodním octem lze použít na nerezové dřezy a vodovodní baterie, keramická umyvadla, vany a bidety, podlahy, dlaždičky, keramiku, příbory, sklenice, jídelní soupravy, zvláště znečištěné nerezové části praček, myček, napařovacích žehliček, konvic na čaj, kávovaru apod.

Pulirapid EXTRA 500 ml - na rez a vodní kámen
54 Kč

PULIRAPID EXTRA – ve spreji je ideální přípravek na odstranění vodního kamene a čištění usazenin z nejrůznějších typů povrchů, ať už se jedná o porcelán či keramiku. Hravě si poradí s vodovodní baterií, umyvadlem, sprchovým koutem, WC, dřezem nebo sporákem.

Pulirapid CLASSICO 750 ml - na rez a vodní kámen
68 Kč

PULIRAPID – legendární čistič pro kuchyně a koupelny. Snadno se vypořádá s vodním kamenem, rzí, zbytky mýdla i dalšími nečistotami. Obsahuje originální směs účinných kyselin, které odstraní veškerou špínu.

Pulirapid DOCCIA 500 ml - čistič obkladu, sprchového koutu
56 Kč

Pulirapid Doccia - ve spreji, exkluzivní úklidový a čistící prostředek pro váš sprchový kout. Vhodný k jednorázovému, ale i opakovanému užití. Jeho speciální směs látek bojuje proti usazování mýdlových zbytků a tvorbě nežádoucích vápenných usazenin.

Pulirapid LEGNO 1000 ml - dřevěné povrchy
59 Kč

Pulirapid Legno – patří mezi čistící prostředky, které se spolehlivě postarají o veškeré dřevěné povrchy a laminát. Jeho exkluzivita spočívá v receptuře se silicemi z cedrového a santalového dřeva, díky které dodá povrchu potřebnou péči a provoní celý dům.

Pulirapid FIORELLO 1000 ml, prostředek na podlahy - s vůní leknínu
54 Kč

PULIRAPID FIORELLO 1000 ml, prostředek na podlahy – s vůní leknínu – dokonale vyčistí, naleští a odmastí podlahy a veškeré omyvatelné povrchy. Odstraňuje nečistoty bez potřeby oplachování. Zářivá čistota bez námahy. Příjemná vůně leknínu.

Pulirapid KOUPELNA 500 ml - bezoplachový čistič
54 Kč

PULIRAPID KOUPELNA – čistící prostředek ve spreji Pulirapid Koupelna čistí a hygienizuje všechny omyvatelné povrchy koupelny. Čistící prostředky Pulirapid jsou známé svým silným účinkem v boji s nečistotami.

Pulirapid koupelna a kuchyně 2v1 500 ml
62 Kč

PULIRAPID koupelna a kuchyně 2v1 500 ml – důkladně čistí a odstraňuje vodní kámen, zaschlé vodní kapky i skvrny od mýdla. Díky unikátnímu složení ochraňuje čištěné povrchy a navrací jim přirozený lesk. Usnadňuje pravidelný úklid a zabraňuje opětovnému usazování špíny a vodního kamene.

Pulirapid WC GEL 750 ml - svěží mořská vůně
62 Kč

PULIRAPID WC GEL – extra silný, hygienizující a gelový čistící prostředek na WC Pulirapid, který odstraní i ty nejodolnější vápenaté usazeniny i pod okrajem záchodové mísy. Tento úklidový a čistící prostředek působí i pod vodní hladinou, a po použití zanechává na toaletě svěží mořskou vůni.

Pulirapid koupelna a kuchyně 2v1 500 ml s octem
62 Kč

PULIRAPID koupelna a kuchyně 2v1 500 ml s octem – důkladně vyčistí a odstraňuje vodní kámen, zaschlé vodní kapky i skvrny od mýdla. Díky unikátnímu složení ochraňuje čištěné povrchy a navrací jim přirozený lesk. Usnadňuje pravidelný úklid a zabraňuje opětovnému usazování špíny a vodního kamene.

Pulirapid SPLENDI 500 ml - ochrana nerezu
54 Kč

PULIRAPID SPLENDI – čistící prostředek Pulirapid Splendi je ideální na čištění pracovních ploch v kuchyni, čištění nerezového nádobí, vodovodních baterií, stěn trub na pečení a tak dále.

Pulirapid VETRI 500 ml - čistič na sklo, křišťál s alkoholem
43 Kč

PULIRAPID VETRI – je váš nezbytný pomocník při úklidu oken a skleněných povrchů. Vyčistí špínu a dodá žádoucí lesk beze šmouh. Vhodný k čištění skleněných předmětů, zrcadel a křišťálu a veškerých omyvatelných povrchů (dveře, nábytek, kachličky, lustry atd.).