Purity Vision

-17%
Purity Vision Bio Růžová voda (Objem 250 ml)
5x

Purity Vision Bio Růžová voda

308 Kč
254 Kč

Bio Růžová voda je vhodná pro všechny typy pleti. Díky vitalizujícím látkám ji zejména uvítá suchá pleť. Má také omlazující efekt, což ocení zralá pleť.

Partner: Vivantis
-20%
Minerální deo krystal 24hodin (Objem 120 g)
4x

Purity Vision Minerální deo krystal 24hodin

154 Kč
123 Kč

Čistě přírodní deodorant 100% složený z antibakteriální minerální soli. Potlačuje tělesný pach až 24 hodin, bez narušení přirozeného fungování organismu a bez ucpání potních pórů. Nezanechává bílé stopy na oblečení. .

Partner: Vivantis
Bio Měsíčková Zinková mast 70 ml
1x

Purity Vision Bio Měsíčková Zinková mast 70 ml

185 Kč

Bio Měsíčková Zinková mast vychází z tradiční zinkové masti, kterou používaly už naše babičky, když potřebovaly pomoci s ochranou a péčí o citlivou pokožku. Naše Bio Měsíčková Zinková mast zajistí zklidňující péči pro namáhanou pokožku.

Partner: Vivantis
BIO Vanilkový olej 100ml

Purity Vision BIO Vanilkový olej 100ml

336 Kč

Bio Vanilkový olej nabízí regenerační péči, která je vhodná pro všechny typy pleti. Jako pěstící pleťový olej si ho zamiluje především zralá a suchá pleť. Vanilková vůně a příjemná konzistence oleje je stvořená také pro pečující rituál v podobě relaxační masáže.

BIO Bambucké máslo 120ml

Purity Vision BIO Bambucké máslo 120ml

199 Kč

Hloubková hydratace stvořená ke každodenní péči o pokožku.Bio Bambucké máslo se hodí pro všechny druhy pokožky, včetně citlivé pokožky miminek a dospělých. Má mimořádné hydratační vlastnosti, proto je vynikající na suchou pokožku kolen, loktů či rukou.

Purity Vision Purity Vision Bio růžový olej 100 ml

Purity Vision Purity Vision Bio růžový olej 100 ml

305 Kč

Bio Růžový olej přináší vitalizující péči pro všechny typy pleti. Vzhledem ke svým regeneračním schopnostem je perfektní volbou pro zralou a suchou pleť. Dodá jí potřebné výživné látky, které ji chrání před vysoušením a předčasným stárnutím.

Partner: INVE Beauty
Bio Růžový olej 100 ml
2x

Purity Vision Bio Růžový olej 100 ml

308 Kč
279 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Olej má všestranné použití – je vhodný k péči o obličej, tělo, k masážím, aromaterapii nebo do koupele.

Partner: Vivantis

Vědecké poznatky a tradiční postupy se snoubí ve výrobcích značky Purity Vision, které uspokojují dnešní potřeby a trendy. Tuto kvalitu si vzhledem k příznivým cenám může dovolit téměř každý a může tak bohatě přispět svému zdraví a kráse. Produkty Purity Vision mají certifikaci BIO kvality a jsou také ověřeny podle přísných směrnic institutu BDIH.