Rab Nexus Jacket Women berry UK 14/L
1 980 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lehká a prodyšná mikina s vnitřní fleecovou úpravou pro dosažení ideálního poměru mezi odvodem vlhkosti a výhřevností. Strečový materiál Thermic™ poskytuje maximální volnost pohybu a je velmi příjemný na dotek.

Rab Helix Shorts Women fig 14 UK/L
1 480 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské lehké kraťasy na letní výlety a treky v horách. Strečový materiál nebrání v pohybu a zajišťuje vysokou prodyšnost, rychlé schnutí a volnost pohybu. Otevřené kapsy a poutka na opasek dodávají civilnější vzhled, takže je určitě unosíte i ve městě.

Rab Elevation pants black L
1 780 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kombinace odolných outdoorových kalhot a pohodlných legín v jednom! Dámské kalhoty Elevation pants jsou skvělou volbou pro lezení, běhání či podobné aktivity.

Rab Geon Hoody black L
2 580 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pánská mikina Geon Hoody od britské firmy Rab, je skvělou volbou střední vrstvy oblečení. Mikina díky materiálu Thermic má výborné izolační vlastnosti a rychlý odvod vlhkosti dále od těla. Technický střih kapuce zaručuje skvělé obepnutí hlavy a zároveň se pohodlně vejde pod helmu.

Rab Geon Hoody Women´s black L
2 580 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská mikina Geon Hoody od britské firmy Rab, je skvělou volbou střední vrstvy oblečení. Mikina díky materiálu Thermic má výborné izolační vlastnosti a rychlý odvod vlhkosti dále od těla. Technický střih kapuce zaručuje skvělé obepnutí hlavy a zároveň se pohodlně vejde pod helmu.