Rasasi Safina - EDP
299 Kč

Parfémovaná voda Safina je neobyčejně smyslná a návyková vůně, jež si zamilujete vy i vaše okolí. Květinovo-dřevitá vůně pro individualistickou ženu na každodenní nošení. V úvodních tónech vás ohromí jedinečné zelené tóny, aldehydy, bergamot a rebarbora.

Rasasi Kun Mukthalifan Men - EDP-30%
699 Kč 485 Kč

Akce

Kun Mukthalifan Men je dřevitě-kořeněná vůně pro muže. Svěží hlava obsahuje citron a mandarinku. V srdci se rozvoní hřejivá ambra a kořeněné akordy. Kompozici uzavírá pižmo a santalové dřevo.

Rasasi Ashaar Pour Femme - EDP
1 499 Kč 1 057 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ashaar Pour Femme je orientálně-ovocná vůně pro ženy. Hlava obsahuje černý rybíz, tangerinku a bergamot. V srdci se snoubí konvalinka, broskev, jablko a pomerančový květ. Kompozici uzavírá vanilka, pižmo, hřejivá ambra a agarové dřevo.

Rasasi Entebaa For Women - EDP-56%
1 399 Kč 611 Kč

Akce

Entebaa For Women je květinově-ovocná vůně pro ženy. Ovocnou hlavu tvoří hruška, černý rybíz a šťavnatá broskev. Květinové srdce ucítíte kombinaci mimózy a růže. Kompozici uzavírá pižmový základ. .

Rasasi Egra Men - EDP

Rasasi Egra Men - EDP

Hodnocení: 5
499 Kč 319 Kč

Egraa Men je dřevitě-aromatická vůně pro muže. Hlava obsahuje jalovčinky (jalovcové bobule), smrk, lístek fialky a grep. V srdci se snoubí jedle, kosatec a pryskyřice galbanum. Kompozici uzavírá dubový mech, šedá ambra, pižmo a santalové dřevo.

Rasasi Tasmeem Men - EDP
439 Kč 403 Kč

Tasmeem Men je orientálně-kořeněná vůně pro muže. Výrazná hlava obsahuje pelyněk, kardamom a kmín. V srdci se snoubí kořen kosatce a růže. Kompozici uzavírá pačuli, ambra, pimo, vanilka, fazole tonka a santalové dřevo.

Rasasi Esraa - EDP
359 Kč

Podmanivý parfém, který byl smíchán k dokonalosti pomocí nejkvalitnějších éterických olejů. Rozpoutá květnatou vrchní notu, která se skládá z bergamotu, ylangu a šafránu.  Jantarová střední nota proudí kořenem kosatce, cedrem a gurjunovým balzámem.

Rasasi Mukhallat Oudh Al Mubakhar - EDP
299 Kč

Okouzlující parfém, který byl smíchán s nejlepšími éterickými oleji a dodá vám ducha svobody, zábavy a radosti.  Užijte si její jedinečnou směs těch skvělých ingrediencí. Parfémovaná voda Mukhallat Oudh Al Mubakhhar od značky Rasasi byla vytvořená pro muže i ženy. .

Rasasi Attar Al Boruzz Lamaat Musk Tabriz - EDP
59 Kč

Attar Al Boruzz Lamaat Musk Tabriz je orientální vůně pro muže i ženy. Hlava obsahuje červený pomeranč, bergamot a růžový pepř. V srdci ucítíte kombinaci indické růže, marakuji a bílého cedrového dřeva. Kompozici uzavírá ambra, pižmo, vanilka, santalové a agarové dřevo.

Rasasi Junoon Satin For Women - EDP
2 199 Kč 999 Kč

Junoon Satin For Women je orientálně-květinová vůně pro ženy. Obsahuje růži, pižmo, ambroxan a dřevité tóny.

Rasasi La Yugawam Femme - parfémová voda Objem: 75 ml
2 028 Kč

La Yugawam Femme je orientální vůně pro ženy uvedená na trh v roce 2012. Hlava obsahuje bergamot, citron a kadidlo. V srdci ucítíte kombinaci skořice, růžového pepře a květiny ylang-ylang. Kompozici uzavírá pižmo, mléko a santalové dřevo.

Rasasi Abyan Pour Femme - EDP
529 Kč

Abyan Pour Femme je dámská květinově-dřevitá vůně s pižmovým základem. Hlava obsahuje citron a maliny, v srdci ucítíte lístky fialky a růži. Kompozici uzavírá pižmo, cedr a cibetka.

Rasasi Abyan Pour Femme - parfémová voda W Objem: 95 ml
511 Kč

Abyan Pour Femme je dámská květinově-dřevitá vůně s pižmovým základem. Hlava obsahuje citron a maliny, v srdci ucítíte lístky fialky a růži. Kompozici uzavírá pižmo, cedr a cibet.

typ:parfémová voda;původ:arabské a orientální;hlavní vůně:květinová;vedlejší vůně:dřevitá;objem:95 ml;

Rasasi Abyan Pour Homme - EDP
799 Kč 499 Kč

Abyan Pour Homme je dřevitě-kořeněná vůně pro muže. Hlava obsahuje kardamom, skořici a svěží tóny mandarinky a grepu. V srdci se ukrývá kombinace růže a jablka. Kompozici uzavírá pižmo, kůže a dřevité tóny. .

Rasasi Al Hobb Al Abady - EDP
459 Kč

Vůně „Al Hobb Al Abady“ neboli „láska je věčná“ má na začátku svěží citrusové a bergamotové noty, následované svěží květinovou vůní a doplněné základními tóny pižma, vanilky a dřevitých poznámek.  Je vhodná pro ženy, které se rády obklopují luxusem a chtějí na sebe upoutat pozornost. .

Rasasi Al Wisam Day - EDP
1 399 Kč 849 Kč

Al Wisam Day je orientálně-fougerová vůně pro muže. Otevírá se tóny svěžího bergamotu, aromatické levandule a pelargonie. V srdci ucítíte kombinaci růže, muškátové šalvěje, santalového a cedrového dřeva. Kompozici uzavírá hřejivá ambra, pižmo, dubový mech a agarové dřevo. .

Rasasi Attar Al Boruzz Jazeebiyat Musk Tabriz - EDP-38%
4 499 Kč 2 753 Kč

Akce

Attar Al Boruzz Jazeebiyat Musk Tabriz je květinově-ovocná vůně pro ženy i muže. Hlava obsahuje citron, mandarinku, broskev, černý rybíz a kokos. V srdci se ukrývá tuberóza, růže, kosatec a pomerančový květ. Kompozici uzavírá ambra, pižmo, vanilka a agarové dřevo.

Rasasi Attar Al Mohabba Female - EDP
1 199 Kč 765 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Attar Al Mohabba Female je orientální vůně pro ženy. Hlava obsahuje aromatickou skořici, kardamom a svěží bergamot. V srdci se snoubí akordy cedrového dřeva, pižma a růže. Kompozici uzavírá kombinace pačuli, vetiveru, kůže, agarového dřeva a dalších dřevitých tónů. .

Rasasi Busaina - EDP
499 Kč

Nechte se okouzlit vzrušujícími výdechy Rasasi Busaina ve spreji. Pozoruhodné aroma, díky kterému znovuobjevíte sami sebe. Na začátku vůně ucítíte levanduli a citrusy. Prostřední tóny jsou dřeviné a květinové. Na konci této parfémové vody je cítit pryskyřice a pižmo.

Rasasi Daarej Pour Femme - EDP
449 Kč

Daarej Pour Femme je gurmánská květinově-ovocná vůně pro ženy. Ovocnou hlavu doplňují zelené akordy, které přecházejí v čistě květinové srdce. Kompozice uzavírá ambra, pačuli, pižmo, karamel, vetiver a santalové dřevo.

Rasasi Daarej Pour Femme - parfémová voda W Objem: 100 ml
402 Kč

Daarej Pour Femme je gurmánská květinově-ovocná vůně pro ženy. Ovocnou hlavu doplňují zelené akordy, které přecházejí v čistě květinové srdce. Kompozice uzavírá ambra, pačuli, pižmo, karamel, vetiver a santalové dřevo.

Rasasi Daarej Pour Homme - EDP
489 Kč

Daarej Pour Homme je orientálně-kořeněná vůně pro muže. Hlava obsahuje kardamom, pelyněk a kmín, v srdci objevíte růži a kořen kosatce. Kompozici uzavírá vanilka, pižmo, ambra, fazole tonka a santalové dřevo. .

Rasasi Dhan Al Oudh Al Safwa - EDP
799 Kč

Difúzní vrchní noty nesou svěží, citrusové a suché dřevité prvky se srdcem zdůrazňujícím podtóny růže. K základní notě přispívá pižmo, bílý jantar a teplé agarové dřevo. Perleťově lesklý flakon položený na bílém saténu vyvolává dojem parfému pro nevěstu.

Rasasi Dhanal Oudh Jurrah - EDP
599 Kč

Dhanal Oudh Jurrah od Rasasi je orientální vůně pro ženy a muže.  Dhanal Oudh Jurrah byl uveden na trh v roce 2011. Nejdůležitější noty jsou šafrán, jasmín, růže a agarové dřevo (oud); střední tóny jsou vetiver, santalové dřevo, tymián a guajakové dřevo; základní tóny jsou pižmo a jantar.

Rasasi Dhanal Oudh Nashwah - EDP
699 Kč 609 Kč

Dhanal Oudh Nashwah od Rasasi je orientální kořeněná vůně pro ženy i muže.  Dhanal Oudh Nashwah byl uveden na trh v roce 2011. Hlavními tóny jsou muškátový oříšek, med a agarové dřevo (oud); střední tóny jsou jahodový list a jalovec; základní tóny jsou kůže, jantar a cedr.

Rasasi Dirham - EDP
309 Kč

Dirham je výjimečná vůně pro muže i ženy. Úvodní noty zaujímá černý rybíz, zelené tóny, pomerančový květ, hyacint, pomeranč, mandarinka a citrón. Květinové srdce rozkvétá díky lilii, růži, konvalince, jasmínu, karafiátu a ylang-ylangu. Pižmo, santalové dřevo, vetiver a balzám.

Rasasi Egra Men - parfémová voda Objem: 100 ml
474 Kč

Egraa Men je dřevitě-aromatická vůně pro muže. Hlava obsahuje jalovčinky (jalovcové bobule), smrk, lístek fialky a grep. V srdci se snoubí jedle, kosatec a pryskyřice galbanum. Kompozici uzavírá dubový mech, šedá ambra, pižmo a santalové dřevo.

Rasasi Egra Women - EDP
699 Kč 363 Kč

Egra Women je květinově-dřevitá vůně pro ženy. Otevírá se tóny svěžího bergamotu, leknínu, frézie a výrazného pepře. Poté přechází do srdce tvořeného pomerančovým květem, jasmínem a aromatickou švestkou. Kompozici uzavírá santalové dřevo, pačuli a pžimo.

Rasasi Faqat Lil Nissa - EDP-60%
1 299 Kč 509 Kč

Akce

Faqat Lil Nissa je orientálně-květinová vůně pro ženy. Obsahuje kosatec, sambacký jasmín, pomerančový květ a indický oud.

Rasasi Faqat Lil Rijal - EDP
1 199 Kč 619 Kč

Faqat Lil Rijal je orientálně-dřevitá vůně pro muže. Hlava obsahuje svěží bergamot, kosatec a agarové dřevo (oud). V srdci ucítíte kombinaci kardamomu, rýže, jasmínu a pelargonie. Kompozici uzavírá pačuli, pižmo, kůže, santalové a agarové dřevo.

Rasasi Fattan Pour Femme - EDP
799 Kč 440 Kč

Fattan Pour Femme je orientální vůně pro ženy. Citrusově-kořeněná hlava obsahuje bergamot, tangerinku a jemné tóny růžového pepře. V srdci se snoubí kosatec, růže, jasmín, esence z květů hořkého pomeranče (neroli) a pačuli. Kompozici uzavírá pižmo, kůže a hřejivá ambra.

Rasasi Hatem Men - EDP
409 Kč

Hatem Men je vůně zvýrazněná buketem vonných aromatických, dřevitých a bylinkových vonných tónů, které přinesou uklidňující, svěží a smyslné parfémované vjemy.

Rasasi Hawas For Her - EDP
1 399 Kč 1 067 Kč

Hawas For Her je orientálně-ovocná vůně pro ženy. Obsahuje červené a granátové jablko, jasmín, pralinku a vetiver.

Rasasi Hawas For Her - parfémová voda W Objem: 100 ml
1 252 Kč

Hawas For Her je orientálně-ovocná vůně pro ženy. Obsahuje červené a granátové jablko, jasmín, pralinku a vetiver.

typ:parfémová voda;původ:arabské a orientální;hlavní vůně:orientální;vedlejší vůně:ovocná;objem:100 ml;

Rasasi Junoon Leather For Men - EDP-36%
2 199 Kč 1 407 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Junoon Leather For Men je orientální vůně pro muže. Hlava obsahuje kardamom, květinové tóny a agarové dřevo. V srdci se snoubí ambra, pepř a další koření. Kompozici uzavírá bílé pižmo, ambra a agarové dřevo.

Rasasi Junoon Satin For Men - EDP-52%
2 199 Kč 1 040 Kč

Akce

Junoon Satin For Men je orientálně-sladká vůně pro muže. Tvoří ji svěží bergamot, agarové dřevo, pižmo, kořeněné a květinové tóny.

Rasasi Junoon Velvet For Men - EDP-39%
2 199 Kč 1 325 Kč

Akce

Junoon Velvet For Men je orientální vůně pro muže. Hlava obsahuje netradiční kombinaci sladké vanilky, kůže a rajčatového listu. V srdci ucítíte muškátovou šalvěj, kořen kosatce, pryskyřice labdanum a galbanum.

Rasasi Khaltat Al Khasa Ma Dhan Al Oudh - EDP
559 Kč

Rasasi Khaltat Al Khasa Ma Dhan Al Oudh je jedinečná vůně, která je vhodná jak pro dynamické muže, tak i pro sofistikované ženy. Začíná notami svěžích a kořeněných tónů.

Rasasi Kun Mukthalifan Women - EDP
699 Kč 372 Kč

Kun Mukthalifan Women je květinově-dřevitá vůně pro ženy. Otevírá se kombinací broskve a bergamotu. Poté přechází do čistě květinového srdce tvořeného jasmínem, tuberózou a květinou heliotrop. Kompozici uzavírá sladká vanilka, pačuli, ambra, pižmo a santalové dřevo. .

Rasasi La Yugawam Femme - EDP
1 999 Kč 1 464 Kč

La Yugawam Femme je orientální vůně pro ženy uvedená na trh v roce 2012. Hlava obsahuje bergamot, citron a kadidlo. V srdci ucítíte kombinaci skořice, růžového pepře a květiny ylang-ylang. Kompozici uzavírá pižmo, mléko a santalové dřevo.

Rasasi La Yugawam Orchid Prairie - EDP
1 599 Kč 1 499 Kč

La Yuqawam v arabštině znamená neodolatelný.  Série LaYuqawam rozšiřuje klasický, ale moderní pocit plný elegance, kultivovanosti a prestiže na orientální parfumerie. La Yuqawam Orchid Prairie je romantická a smyslná moderní orientální parfémovaná voda pro současnou ženu.

Rasasi La Yuqawam Tobacco Blaze - EDP
1 599 Kč 1 499 Kč

La Yuqawam v arabštině znamená neodolatelný.  Série LaYuqawam rozšiřuje klasický, ale moderní pocit plný elegance, kultivovanosti a prestiže na orientální parfumerie.

Rasasi Maa Arwaak Pour Femme - EDP
339 Kč

Maa Arwaak Pour Femme je květinově-ovocná vůně pro romantické ženy, která je velmi jemná, lehká a ženská. Parfém s květinovým buketem dodává ženě, která ji bez velké námahy okouzlí, bouřlivou živost. Její bohatá kompozice vás nikdy neomrzí.

Rasasi Maa Arwaak Pour Homme - EDP
339 Kč

Maa Arwaak Pour Homme je fascinující směsí čerstvých tónů koření, dřeva a pižma. Je to osvěžující a energická parfémovaná voda, která vás udrží nabitého po celý den. Dřevité tóny dodávají parfému mužskou hloubku, která je jemně svůdná.

Rasasi Nafaeis Al Shaghaf Pour Homme - EDP
1 099 Kč 752 Kč

Nafaeis Al Shaghaf Pour Homme je orientální vůně pro muže. Obsahuje růži, orchidej, ylang-ylang, santalové dřevo, sladkou vanilku, fazoli tonka a další květinové a ovocné tóny. Na trh byla uvedena v roce 2018.

Rasasi Oudh Al Abiyad - EDP
399 Kč

Oudh Al Abiyad je jemná směsice orientálních a arabských kultur, která je naplněna dokonalou kombinací tradice a modernosti. Nabízí nejvíce vzrušující vůni, která vás okamžitě oživí a dodá energii.

Rasasi Oudh Al Misk - EDP
319 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Unisex parfémovaná voda Rasasi Oudh Al Misk je dokonalou vůní pro všechny nezávislé ženy a muže, kteří žijí podle svých vlastních pravidel. Kompozice začíná vůní pryskyřice olejovité, bergamotu, grapefruitu a šalvěje. Poté plynule přejde do tónů srdce, kterými jsou pelargonie a jasmín.

Rasasi Perfumes Industry LLC je rodinný podnik v Dubaji, který roku 1979 založil známý obchodník Abdul Razzak Kalseka. Společnosti si za dobu svého působení vybudovala významné postavení na trhu. Povedlo se jí vytvořit některé z nejexkluzivnějších vůní, které se staly celosvětovým synonymem kvality, luxusu a elegance. Značka okouzlí jak klasickými orientálními vůněmi, tak lehčími a svěžími vonnými esencemi s nádechem exotiky.

Rasasi Perfumes Industry LLC je rodinný podnik v Dubaji, který roku 1979 založil známý obchodník Abdul Razzak Kalseka. Společnosti si za dobu svého působení vybudovala významné postavení na trhu. Povedlo se jí vytvořit některé z nejexkluzivnějších vůní, které se staly celosvětovým synonymem kvality, luxusu a elegance. Značka okouzlí jak klasickými orientálními vůněmi, tak lehčími a svěžími vonnými esencemi s nádechem exotiky.